Şimdi Ara

CLA ve L-Carnitine Kullanımı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
2.029
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Ben 5 aydır body building çalışması yapıyorum. Karın kaslarım haricinde bütün kaslarım çıkmış durumda. Ne yaptıysam göbeğimi eritemedim. Bu nedenle Cla ve L-carnitine kullanma kararı aldım. Benimle ürünler hakkındaki deneyimlerinizi ve marka tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

|
    |
    |
    |

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Er
    2 Mesaj
    Düzenli kardiyo yaptım. Fakat diyet yapmadım ve yağların erimemesinin nedeni bu bunun farkındayım. Karın kısmımda En üstte alt alta iki baklavam var (Tabii onları çıkarmak kolay). Fakat en alt kısmı eritemedim bunun içinde CLA ve L-Carnitine kullanmayı düşünüyorum. Bu ürünler hakkında bi deneyimin war mı ??

Orijinalden alıntı: mohikan-

Düzenli kardiyo yaptım. Fakat diyet yapmadım ve yağların erimemesinin nedeni bu bunun farkındayım. Karın kısmımda En üstte alt alta iki baklavam var (Tabii onları çıkarmak kolay). Fakat en alt kısmı eritemedim bunun içinde CLA ve L-Carnitine kullanmayı düşünüyorum. Bu ürünler hakkında bi deneyimin war mı ??

Şöyle desen anlarım "çok sıkı diyet yapıyorum, yağ yakımında sorun yaşıyorum, cla - l karnitin gibi ürünler kullanmak istiyorum"

Ama diyet bile yapmamışsın, nasıl sonuç beklersin. Önce diyetini ayarla kardiyoyu da eksik etme bir süre böyle devam et haa baktın yine olmuyor bu sefer bu ürünleri düşünürsün.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.