Şimdi Ara

Çizgi Ötesi / Flatliners (2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 1990’da Julia Roberts, Kevin Bacon, Kiefer Sutherland ve Oliver Pratt gibi isimlerle ölümle yaşam arasındaki ince çizgide gidip gelen bilim kurgu filmi Flatliners’ın 27 yıl sonra beyaz perdeye ikinci inişinden ilk fragman yayınlandı.

Niels Arden Oplev yönetmenliğinde tekrar araştırmalarına devam edecek 5 meraklı tıp öğrencisini Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton ve Kiersey Clemons canlandırıyor. Ayrıca ilk filmde de yer alan Kiefer Sutherland, yeniden uyarlamada da boy gösterecek!

29 Eylülde vizyona girecek Flatliners’ın posteri de gördüğünüz gibi, fragman da hemen altında.

https://playtusu.com/haber/2017/06/flatlinersin-yeniden-cevriminden-ilk-fragman/

• ,
    gerek var mıydı? kesinlikle yoktu.
  • Konusunu açmaya üşendiğim yapım. Ellen Page dışında (O da eh işte) kendini izlettirecek bir oyuncu göremedim. 90 yapımı olan Flatliners o konuda çok iyiydi. Film görselleriyle de yeterliydi.

Gereksiz bir Remake.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 15 Haziran 2017; 6:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Güzel film olucak

• 90'lardaki efsaneyi geçeceğini sanmıyorum.
  • Film bi noktadan itibaren aşırı gericiydi sanki korku filmi çekmişler gibi.
    90'lar versiyonunu izlemediyseniz sonu hep ne olacak diye merak ettireceğinden izleyebilirsiniz.
  • İnternette baya eleştirmişler ama ben eski versiyonunu izlemediğim için bu versiyonu beğendim. Gerilim düzeyi gayet iyiydi. 7.5/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

Film bi noktadan itibaren aşırı gericiydi sanki korku filmi çekmişler gibi.
    90'lar versiyonunu izlemediyseniz sonu hep ne olacak diye merak ettireceğinden izleyebilirsiniz.

Zaten korku filmi değil mi?

• gerilimi güzeldi, bilim kurgusu da öyle beğendim ben
  • Biraz gerilim vardı. Eski filmi nasıl bilmiyorum ama bu iyi sayılır.
  • Çerezlik gerilimli bir film.

10/7.6

Başrol oyuncusunun yüzünü oyunlardan tanıdık zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 16 Aralık 2017; 21:26:51 >
  • Ben ettim siz etmeyin, sakın 2 saatinizi bu filme harcamayın.

• bence güzeldi ben beğendim
    her ne kadar gerilim sevmesemde çok aşırı olmadığı için pek problem yaşamadım
  • Güzel gerilim-korku filmiydi. Beğendim.

Son kısımlara doğru biraz sapıtma vardı. İyice korku filmine dönüşüp ana konudan çıktı.
    Karanlıkta ses sisteminin bass ayarı sonda izlediğim için 2-3 kez beni sıçrattı.
  • Yakın zamanda izledim.

Büyük beklentiye girmeyin.

Güzel film izleyebilirsiniz...

( 10 \ 7)

• Eski versiyonun yanından bile geçemeyen, vasat bir yapım. İzlenir mi derseniz, boş vaktiniz varsa ancak. Onun haricinde izlemeseniz de çok şey kaybetmezsiniz.
  • Konu güzel fakat daha güzel bir şekilde işlenebilirdi. Hatta devam filmi bile çekilebilirdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.