Şimdi Ara

Civilization VI Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYIMLANDI (Anonymous Çeviri) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
61
Favori
54.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xmxksk

Gerçekten hocam ya civ 4 ile sardım ben bu oyuna binlerce turn yaptım bir kez açıp bakmadım ya sıkıntı bendemi acaba diye düşünüyordum

Alıntıları Göster
    Öncelikle ülkemizde kitap okuma kültürü yok ;ansiklopedi gibi bir şeyi kimsenin okumasını zaten beklemiyorum ,ancak ilk defa güzel iş çıkartmışlar ve faydalanmak gerektiğini düşünüyorum. Civizilation'da her şeyi tam kapasiteyle nasıl kullanacağınızı ya oynayarak tecrübe ederek öğrenirsiniz ya da direk arattığın şeyi okuyarak ki en küçük ayrıntısına kadar açıklanmış. Pantheonlar ,Beliefler , askerler , valiler, ülkeler ve liderler hakkında çok güzel bilgiler yer alıyor. Oyunda bunları okuyup aklında tutan kişileri bir tık ileri götüreceği kesin , özellikle oyunun en zor modda neden ben 20 oyunda 1 defa şansa kazanıyorum diyenlerin bakması gerekiyor! Her neyse ayrıca en düzgün oyunu bu bence diğerleri içerik olarak çocuk oyuncağı kalır!

• Civilization VI projesi yayımlanmıştır! Sitemizden ulaşabilirsiniz. Notları okumayı unutmayın. Sevgiler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 2 Haziran 2020; 17:41:1 >
  • Elinize sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler. elinize sağlık.
  • ALLLLLLLLLA ALLLLLLLLLLA ALLLLLLLLLLLLA ALLLLLLLLLLLLLAA HURRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • Emeği geçen herkese teşekkürler! Nice projelere...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler...
  • teşekkürler.
  • Teşekkürler.
  • gerçekten harikasınız. türk oyuncuları olarak minnettarız.
  • şu Epic'den aldığım beleş oyunla beraber oynamak istiyorum. Beleş sürümün ne gibi eksiği var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6A1ACA3C1

"AGA O KADAR TEMBELIM KI" diye baslik acip, ansiklopedilerin çevrilmesini mi istiyorsun? Cevrilse bile okumayacaksin ayri bir konu. Zaten senin gibiler, oyun bedava verilmeseydi, burada olmazdi.
    Adam sana geçirmiş sesini taaaaaa konu dışından duydum geldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

şu Epic'den aldığım beleş oyunla beraber oynamak istiyorum. Beleş sürümün ne gibi eksiği var?
    Bir eksiği yok aslında ana oyun var, Demo gibi bir şey değil yani. DLC'leri yok ama onlar zaten sonradan çıkan içerikler mesela ana oyun çıktı diyelim 3 ay sonra bi' DLC çıktı gibi. Tabi bu DLC'ler çok şey ekliyor ve oyunu daha da güzelleştiriyor. Bence indirin ana oyunu oynayın türü beğenirseniz zaten DLC'leri alırsınız beğenmezseniz kaybınız olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Civilization VI projesi yayımlanmıştır! Sitemizden ulaşabilirsiniz. Notları okumayı unutmayın. Sevgiler!
    Elinize sağlık, emeği geçen arkadaşlara tebrik ve teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 2 Haziran 2020; 20:45:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinize emeğinize sağlık
  • Karagürz kullanıcısına yanıt
    Mega,Kritik,Kombo,Delici,Yok Edici,Mahvedici kullanacak sıfat bulamadım hocam.
  • Elinize emeğinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 2 Haziran 2020; 23:0:28 >
  • Teşekkürler ellerinize saglik , Harikasınız :)
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.