H

Er
15 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Gençler haftaya bir kamu kurumunda çok önemli bir sözlü mülakatım var ve ben kekemeyim. Evde değilim,telefonda konuşurken değilim,arkadaşımla konuşurken değilim ama tanımadıklarımla konuşurken kekeliyorum.

Benim için hayati öneme sahip napayım sizce? Sabahtan rahatlatıcak düzeyde tekila filan içsem kokar mı? Bi akıl verin yav.

Arkadaşlar benim amcam Avustralya vatandaşı orada ikamet ediyor.Ben eem muhendisiyim. Catpat ingilizcem var nasil gidebilirim. Yol gösterebilecek var mi?

12 gb DDR4 RAM

GTX 950M ekran kartı

İ7 3.20 GHZ işlemci

Bana sistemimin rahat oynatabileceği oyunlar önerir misiniz?Çizgifilm grafikli oyunlar hariç.

Bir de pes fifa bunların hangi serisini 60 fps le oynarım bu sistemle?

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sağlam hikayeli oyunlar tercihimdir.

Ben bu sene okulumdan mezun oluyorum.Elektrik-elektronik mühendisiyim.Yedek subay olmak istiyorum.Bu yedek subay olmak istiyor musunuz sorusu nerede soruluyor.Askerlik işlemlerinin tamamı edevletten yapılabiliyor mu? Yedek subay olabilmem için işlem adımlarını tek tek yazarsanız sevinirim.
Arkadaşla dışarı çıksam otur iki muhabbet et çay kahve iç dön eve ya da bara git içki iç hayvan gibi para harca don eve.
Manitam da var onla da aynı döngü.

Aga yapacak ne buluyorsunuz manita dahil hiçbir şey sarmiyor. Ne yapacam ben?
Ayt den sonra hortlatirim konuyu geçen sene az mı 2010 gelcek konusu okuduk sıra bizde
Üni son sınıf öğrencisiyim dönemde alınabilecek kredi 40 benim 2. Dönem 43 kredi olacak.Dilekce ile filan 1 ders fazla alabilir miyim arkadaşlar Allah aşkına yardım edin mezun olmam lazım bu sene
----------
-------
Arkadaşlar ben Harita Müh. 4. sınıf öğrencisiyim Kpss hakkında bir kaç sorum var.

1-Hangi sınav türünden sınava girecem
2-Hangi kurumlar yds istiyor hangileri istemiyor
Yani ben direkt KPSS ye girip aldığım puanla tercih yapıp direk Mesleğime başlayabilir miyim?

Teferruatını atanmış birinden ya da bilgili birinden dinlemek isterim allah rızası için.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 252
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 89)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 435 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.