Şimdi Ara

civic - astra - 206 - golf ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    opel astra
    peugeot 206
    volkswagen golf

2.el, benzinli, düz vites, 1.6 motor, 2000 - 2002 model arası, 10.000 ytl - 18.000 ytl arası bu arabalardan hangisini önerirsiniz?
    performansıda, az yakmasıda çok önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -XenoN- -- 22 Kasım 2007; 22:14:59 >

• hiç düşünmeden golf derim.2. alternatif ise civic

en az yakan ile en çok yakan arasında yarım litre benzin oynar,206yı bence içlerine hiç katma

golf4 saf kalite safkan alman bir araç,kullandıkça artılarını daha iyi anlarsın.
  • Hiç düşünmeden CIVIC derim.

2. alternatif olarak da Golf olabilir...

Ama Japon çevikliğini ataklığını bulamazsın...
  • Az yakması önemli ise Golf'ü elemen gerek, az yakmaz çünkü. Civic az yakıyor diye biliyorum.
  • Az yakması önemli ise Civic
    Kalkıştaki serilik önemli ise Civic
    Kullanım yumuşaklığı önemli ise Civic
    Yüksek hızlarda daha oturaklı olması önemli ise Golf

Dizel olacaksa Astra ve 206 olabilir ama benzinli olacaksa düşünmeye gerek yok...
  • Az yakması ve serilik için Honda Civic
    Konfor ve güvenlik için GOLF
    Konfor,yol tutuşu ve estetik için ASTRA
    Dizel ve rahat manevra-küçük araç için için 206
  • ben astra derim
  • benzinli 1.6 astra elegance derim ben benzin öenmli ise değil dersen golf eski civiclerde tek araba 1.6 vtec sedan temizini bulman da imkansız tabi 18000 e
  • VW Golf derim. daha diri arabalar.konfor donanım sağlamlık ve daha doğrusu diğerleri yanında en fazla araba olan o
  • hondalar benzinli motorda yakıt olarak ekonomiktir.tıpkı jazz gibi fakat orda astra var esgeçemem astra diyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: -XenoN-

honda civic
    opel astra
    peugeot 206
    volkswagen golf

2.el, benzinli, düz vites, 1.6 motor, 2000 - 2002 model arası, 10.000 ytl - 18.000 ytl arası bu arabalardan hangisini önerirsiniz?
  • bence golf..
  • golf
    quote:

Orjinalden alıntı: TheGate

VW Golf derim. daha diri arabalar.konfor donanım sağlamlık ve daha doğrusu diğerleri yanında en fazla araba olan o
  • Civic veya Astra diyorum.

@pirekare: G kasa Astra'larda dizel seçeneği yok.
  • Efsane kasa golf tabi ki

Olmadı cıvık
  • en az yakan civic tir. en cok yakan golftur. bence bunların ikisinin özelliklerini az çok barındıran astra g dir.
  • japonların az sorun çıkarması ve o kasa cıvıclerin çok tutulması , az yakması ,arka koltuk alt zemininin düz olması en büyük artısı.ben cıvıc derim.

golf için pek bir şey söylemeye gerek ama o modellerin gençlerin kullandığını göz önünde bulundurursak temiz ve yıpranmamışını bulmanız gerekiyor.

astra clasic 10 seneden beri üretilen güncel kasadan daha az sorunlu olması tutulmasının en önemli nedeni.opellerinden servislerinden kaynaklanan

ilgisizlik en büyük eksisi.yakıt sarfiyatı hakkında bilgim yok.

206 aralarında en zayıf kalan araç.bence seçeneklerinin arasında sırıtıyor ama çok sattığıda kesin.halen sedanı üretiliyor iranda.

seçeneklerin

1-cıvıc

2-golf

3-astra olabilir.

quote:

Orjinalden alıntı: -XenoN-

honda civic
    opel astra
    peugeot 206
    volkswagen golf

• Civic olabilir ama dizel bir fiestayı bi düşün az yakar kullananlar memnun bildiğim kadarı ile
  • golfun çok yakması kötü oldu yoksa tercihim golften yanaydı ama sanırım civic alacam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.