Şimdi Ara

citroenlerde adblue arızası kronik mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bi citroen arabaya niyetlendik 2017 model-dizel ama kime sorduysak aman uzak dur, 2017 modellerde 15-20 bin km ye kronik adblue deposu arızası veriyor dediler, 5 bin tl masraf açar dediler

var mı böyle bişey arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bericdondarrion -- 27 Kasım 2019; 13:50:53 >

• Doğru demişler sadece citroen değil bu gruptaki pejoda da var u zak dur
  • 2017 Model Citroen C4 Picasso marka araç sahibiyim. Aracım 60 bin kmde ve full servis bakımlıydı. İki gün önce Ankara İstanbul yolunda kronik Adblue arızası benimde başıma geldi. Gebze servisinde adblue ekletip arızayı sildirdim. Fakat 50 km gitmeden tekrar arıza verdi. Bugün bakımlarını yaptırdığım Ankara Citroen Ata otomotive aracımı götürdüm. Aracın garantisi bitmiş olmasına rağmen iyi niyet garantisi kapsamına alıp depoyu ücretsiz değiştirdiler. Sadece içine koyacakları adblue sıvısının ücretini aldılar(180 tl). Aynı zamanda aracımda kampanya kapsamında triger kayışını da ücretsiz değiştirdiler. Toplamda 10-12 bin tllik bir ücreti ödemekten kurtuldum. Tavsiyem aracınızı 100 200 tl az ödemek için özel servislere yönelmeyin bakım kaçıran insanlar bu ücretleri ödemek zorunda kalıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.