Şimdi Ara

Citroen C5 Radyatör Fanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2009 Model Cİtroen C5 marka aracım mevcut. Geçen gün ufak bir kaza geçirdim kaza sonrasında radyatör fan motoru kırılmış. Ancak şuanda hiçbir yerde yeni ürün bulamıyoruz. Bu araç konusunda uzman olan yada bu aracın parçalarının satıldığı bir yer bulan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Sorunum araç şasi numarasından kontrol edilip aynı ürünü almaya çalışınca parçacılarda 3 pinli bir ürün bulunurken aracın üstündeki ürün 2 pinli . Bu nedenle araç tamir edilemiyor. Yaklaşık 15 gündür araç bekliyor

• Motora kolay kolay bir şey olacağını sanmıyorum fan pervanesi kırılmıştır yada fan kasası kırılmıştır komple fan yerine bu parçaları aramakta bulmakta kolay olabilir eğer aracı siz yaptiriyorsaniz Peugeot yada Citroen in farklı modelleri muhakkak uyumludur ha yok siz yaptirmiyorsaniZ kasko sigorta vs ile ise nasıl müdahale edilir bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışım olmasın ama devir ve pervane fan çapı eşit bir muadil ürün kullanabilirsiniz diye biliyorum. Elektrik bağlantısını da düzgün bir elektrikçi yapabilir. Hatta eski fanın elektrik sistemini yeni fana aktarabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Citroen C5 Radyatör Fanı
    Citroen C5 Radyatör Fanıwww.otoyedekmarket.com
    Citroen C5 (2008-2015) Fan Motoru (İthal) - Peugeot Yedek Parça | OtoYedekMarket.com
    https://www.otoyedekmarket.com/urun/citroen-c5-2004-2011-fan-motoru-kale

aradığınız bu mu?

• Guest4354564 G kullanıcısına yanıt

aradığım bu ürün ama bu ürün yeni sisteme geçmiş , benim araçtaki 2 pinli iken bu 3 pinli.

4-5 tane elektirik ustası baktı ikisinin sistemleri farklıymış. Ayrıca bizim aracın klima sistemi 2 taraflı olduğu için ve radyatör de aynı kablodan elektirik aldığı için yapınca aracın beyninden aldığı sinyalleri düzgün yorumlayabileceğinin garantisi yokmuş. Bu yüzden bu ürünü alıp 8 bin tl verip çöp olmasını göze alamıyorlar.

Citroen C5 Radyatör Fanı

Citroen C5 Radyatör Fanı

Citroen C5 Radyatör Fanı

• linkini bulamadım da google'a onur otomotiv psa yazın izmir'de yedek parçacı, varsa burada vardır

• Nerede yasiyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1.6 dizel -- 31 Ocak 2024; 21:14:56 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Diyarbakır'da yaşıyorum ancak araç Malatya'da kazaya karıştı ve şuan orda kaldı.

• Hocam sonuç ne? Ne yaptınız? Benim aracımda 2010 model aynı fandan mevcut daha önce kartı bozulmuş önceki sahibi de direkt 2. Kademeye bağlamış klimayı açınca sürekli 2. Kademede çalışıyor benim de bir fana ihtiyacım var o yüzden sordum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.