Şimdi Ara

Citroen C4 Bhdi Exclusive Paket Fiyat Hk. Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben 2.nesil Bluehdi (2015 sonrası EAT6 şanzumanlı) Citroen C4 alacağım. Malum 2.el piyasası aldı başını gitti. Dolayısıyla doğru değerleme yapamıyorum.
    Size 2 farklı paket C4 yazacağım bunların piyasa değerleri tahmini ne olmalı, ne kadara alırsam doğru fiyatı vermiş olurum. Lütfen her iki seçenek için tahmini fiyat bilgisi verin.

1-) Citroen C4 Bluehdi EAT6 Confortplus/Tekno plus paket (2015-2017)
    Km: Max 70.000
    Hasar kaydı:Yok yada Max 3000TL(plastik aksam) (Lokal boya önemli değil)

2-) Citroen C4 Bluehdi EAT6 Exclusive paket (2015-2017)
    Km: Max 70.000
    Hasar kaydı:Yok yada Max 3000TL(plastik aksam) (Lokal boya önemli değil)

Birde aşağıdaki ilandaki araç için olması gereken fiyat ya da kaça alınırsa iyi fiyat olur.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-turkiyede-tek-cam-tavan-plustam-otomatik-hatasiz-boyasiz-kusursuz-819005653/detay/

• Merhaba. Ben geçen hafta 2014 model 138.000'de kaza, değişen boya yok e-hdi Exclusive cam tavan hariç en full modelini 104 bine aldım. Benim model ilk seri MCP şanzuman şu sorunlu dedikleri. Ama ben buna 1 haftada alıştım. F1 vites olması nedeniyle şanzumanın yavaş harekettiği zamanlarda parmaklarım kendiliğinden müdahale edip toparlıyor ve 10 numara sürüş keyfi oluyor. Araç otomatik ama tamamen benim kontrolümde bu güzel bir his. Tam otomatiklerde arada yavaş kalıyor ve müdahale edemiyorsun. Bence Blue hdi modellere o kadar para bağlama. Benim aracın modeline bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.