Şimdi Ara

Citroen C3 Yol Bilgisayarından anlayan lütfen baksın... ACİL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
5.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 hafta önce 2006 model 1.4 x furio HDI satın aldım.. yol bilgisayarım ilk aldığımda depomdaki mazotla kaç km gideceğimi yazıyordu..

radyo listem vs sıfırlandı ve şu an gittiğim hıza bağlı olarak 1 litre mazotla kaç KM gider, 1 litre mazot ile kaç mil gider ve 100 km de ... litre mazot harcar gibi menüler var... Depodaki mazotla kaç km gider bunu göremiyorum.. Dünden beri uğraşıyorum ama düzeltemedim bir türlü..

Bir de C3 ün CD çaları mp3 desteklemiyor mu??

Yardımcı olursanız sevinirim..

Şimdiden teşekkürler

• arkadaşım sagdaki silecek kolunun ucunda tuşlar var.. başnda desek daha dogru belki..

o tuşlar bir tanesi radyoda gezinmek için bir tanesi sesi açıp kısmak için.. onlarında ortalarında tuşlar var.. o tuşlerdan birine bsılı tutarsan radyo sesini kapatır. digerinede her basmanda yol bilgisayarı içinde gezinir.. yani bir defa basarsan km gösterir, sonraki basmanda ortalama yakıt, sonra menzil vs vs..

bu arada sen bu gezinme olayını buldun, orda menzil çıkmıyor ben yanlış anladıysam kuusura bakma:)

aracında hayırlı olsun çok güzel bir tercih.. bende geçen sene 2005 c3 1,4hdi aldım.. çok memnunum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmutti -- 16 Haziran 2009; 10:48:47 >
  • hocam çok saolasın orada öyle bir düğmenin olduğunu yeni gördüm ben radyo kumandasının ucundaki tuş zannediyordum arabaya binince farkettim...

c3 gerçekten çok hoşuma gitti benimde..1 haftadır kullanıyorum gerçekten iyi bir tercih yaptığımı araba kendisi kanıtlıyor bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.