Şimdi Ara

Citroen C3 Aircross mu Opel Crossland mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam yakıt konusunda en iyi araç sizce hangisi, en önemlisi az yakması, bunlar dışında kia stonic, hyundai bayon, kona da var ama en gözüme batan 2 araç bunlar oldu, inceleme bulamadım forumda o yüzden bir sorayım dedim

İki araç da benzinli 1.2 bu arada

• Citroën c3 aldım almaz olaydım. Asla tavsiye etmiyorum Citroën i
  • İki araçta da aynı motor şanzımana var. 1.2 puretech 130 bg, EAT 6 ile geliyor iki araçta. Yakıtı hemen hemen aynı olacaktır. Ben olsam sarı siteden mokka bakardım o fiyatlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi star scream -- 5 Mart 2022; 12:9:55 >
  • Lego95 kullanıcısına yanıt

Neden memnun değilsiniz acaba? Ben de bu aracıciddi değerlendirmeye almıştım.

• C3A ben de aldım aynı şekilde çok pişmanım. Daha önce vw ve renault kullandım motor 130 beygir ile alakası yok gibi ya da şansıman törpülüyor bilemiyorum. Yalıtım konusunda da citroen üzer. Crosslandi bilemiyorum. Sattım kurtuldum önce de c5a vardı aynı sorunlar onda da var. Tek esprisi geniş olması araçların.

• allah allah hep güzel yorumlar alıyordum bi anda algım değişti, seat arona mı alsak acaba

• Ben de Crossland Ultimate vardı. Yakıtı İstanbul trafiğinde 7 LT civarı idi, çok da az değil. Donanımı dolu ve beni gayet memnun etmişti. C3 AirCross da neredeyse birebir aynı araç. Onun da yakıtı aynıdır.

• Aynı ikilemdeydim crossland elegance aldım... 23my

Opel kalitesi, donanim zenginliği. Her şey var crossland'da. Çok memnun kaldım... koltuk isitma direksiyon ısıtma olmasi beni cezbetti. Croslandda cam tavan açılmadığı için baş mesafesi daha iyi.

baya beğendim aracı. Umarım hayırlı olur.

• @Owl City. Hocam ne yaptınız? Hangi aracı aldınız? Memnun musunuz? Yorumlarınızı paylaşın lütfen :)

• citroeni tavsiye etmeyenler niye neden yazmıyor? neden yazmayacaksan yorum yazma yani.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.