Şimdi Ara

Cities XL (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
18
Favori
292.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RemoteShoulder

steamden almayı dusunuyorum ama fıyat cok tuzlu sıngle oldugu ıcın aslında gıdıp orjınal alınabılır steamden genellıkle valve complete yada gmod takılıyorum

ama cities xl almadan olmaz her eve şart

oyunda online modu da var.. fakat extra ücretli olacak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

Böyle bir şehir yapmak oldukça zordur heralde

Cities XL

hayallerimdeki şehiri yapmışlar merkezi simetrik uydu yerleşim yerleri
  • Daha çok bekleriz
  • Oyuna girerken online olma mevzusu işi karıştırıyor sanırım.. Yoksa oyun çoktan düşmüştü malum yerlere..

Simtropolis gibi forumlarda bazıları online olmadan oyuna girmek istiyorum ama Monte Cristo paramızı çaldı offline oynanmıyor internet olmadan oynanmıyor demiş, onlara karşılık bazıları ise offline oynayabilmenin yollarını söylemiş..

Ayrıca masstransitin (yani yolcu taşıma sistemlerinin tren metro otobüs tramvay v.b) singleplayerda olmayışı çok büyük tepki çekiyor oyunu parayla satın alanlar tarafından.. Mass transit sadece multiplayerda (Planet Offer) var.. Ve bu simcity4 e göre ciddi anlamda büyük eksiklik.. Yine de oyun sahip olduğu eşsiz özellikler sayesinde gelecek vaadediyor.. Eğer simtropolisteki oyuncular ve yazılım geliştirici ekip bu oyunu tutarsa NAM benzeri simcity4 e çıkan ulaşım upgrade paketlerini bu oyun için de görebiliriz..

Oyun umarım kolay bir şekilde geliştirilebilir.. Bu sayede eşsiz upgradeler bizi bekliyor olacaktır.. Simtropoliste şimdiden Japon tarzı binalar yapılmaya başlandır bile..

• oyunu satın alacak yer olmadığından malum yerden indirdim ama tabiki ilacı yok.ilacı bulabilen varsa lütfen pm atın....
  • Bekleyenler için ( kendim denemeye fırsatım olmadı );

1-Oyunun sitesine üye olu.
    2-Serial için "A Friend gave me the dvd" seçeneğini seçin
    3- 1 haftalık trial cd-key yollayacaklar mail adresinize

Oyunun offical patchini indirip login olun.Böylece 1 hafta oyunu oynabilirsiniz.Heralde 1 hafta içinde el atmış olurlar bu oyuna kökten çözüm için
  • Ah bu malum yerler ahhh
  • Online modu çok ilgimi çekti. Acaba ne kadar aylık ücreti bilen var mı? Global bir dünyada şehrimizi yönetmek gibisi yoktur heralde. Oyun biraz tuzlu ama bakalım, listeme girdi sayılır. TR ye dönmeden önce alırım.
  • Yav ne kadar uzadı ya.
  • Oyunu yarın Steam üzerinden almayı düşünüyorum. Online üyelik ise aylık ödeme tutarına göre değişiyor. Kendi internet sitelerinde periyodlara göre ücret tablosu mevcut.
  • Solo game modu olmaması yüzünden malum yerlerde çıkmadı eğer solo mod koymazlarsa orjinal almadan oynanmaz hatta online olmadan oynanmaz
  • Bi çözüm bulamıycaklargibi gelio bana...
  • Ümidimi kestim ben
  • Arkdaşlar olayı çözülmüş sanırım bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

Arkdaşlar olayı çözülmüş sanırım bilginize...

o ne demek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

Arkdaşlar olayı çözülmüş sanırım bilginize...

Hangi sorun o reçete mi yazmışlar
  • Hade hayırlısı.Umarım balon haber değildir.
  • clonedvd kesmiş reçetesini...
  • Oyunu receteli kulllanan var mı?
    varsa pm
  • Reçete meçete yok kendinizi kandırmayın torrente gelen rapid'e gelenle aynı klon dvd işte
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.