Şimdi Ara

Cities XL (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
18
Favori
292.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu online olarak oynamanın aylık ücreti ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilvatarr

quote:

Anlamadığım olay şu;
    oyunu bi güzel torrentten indirip yükledik diyelim

Çalışmayan şey ne?? Online özelliğinden başka?

Yani zevk vermeyecek kadar çok şeyi mi kısıtlamışlar

çalışmayan şey oyunun kendisi henuz kırılamadı ikincisi bazı söylenrilere göre single da region seçimi yok diğeri kesin bilgi oyunda tren metro vb ulaşım çeşitliliği sadece online modda bulunuyor buda bu tür oyunlar için ciddi bir eksik sayılır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: onurk

quote:

quote:

Anlamadığım olay şu;
    oyunu bi güzel torrentten indirip yükledik diyelim

Çalışmayan şey ne?? Online özelliğinden başka?

Yani zevk vermeyecek kadar çok şeyi mi kısıtlamışlar

çalışmayan şey oyunun kendisi henuz kırılamadı ikincisi bazı söylenrilere göre single da region seçimi yok diğeri kesin bilgi oyunda tren metro vb ulaşım çeşitliliği sadece online modda bulunuyor buda bu tür oyunlar için ciddi bir eksik sayılır bence

Region seçimi yok demek yanlış çünkü var ama Simcity'deki gibi değil. Sadece Simcity'deki gibi arsa değeriön plana çıkarılmamış. Cities XL'de ise bölgelerin hem sanayi, hem ticari(dükkanlar da dahil), hem de yerleşim açısından güzel bir arayüzü var. Bir yerde yerleşim açılacağı zaman iş konumlarından tutun da o bölgede yaşayacak insanların yaşam standardına kadar (Qualified, Unqualified, Executive ve Elits) iş ve diğer kamu hizmetleri farklılık gösteriyor. Var olan bölgelerde nüfusu tutmak için kamu hizmetlerinden tutun da iş ve eğlence, çevre anlayışına kadar her noktaya değinmek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemmms

quote:

Orijinalden alıntı: minmaster

tren yoksa ben yokum arkadaş

Çokta umurlarında sanki:D

sen ve boş mesajların da benim umrumda değil merak etme yani senin seviyene inecek değilim, bu kadar oyun içinde özgürlük sunacağı iddiasıyla gelen oyunda basit ama bence oyuna çok zevk katan bu tarz özelliklerin olmaması benim açımdan o oyunu bitirir...O kadar de bekledik neyse artık 4000 ile devam ederiz, bu oyun 4000in tırnaüı dahi olamaz..
  • quote:

quote:

quote:

sen ve boş mesajların da benim umrumda değil merak etme yani senin seviyene inecek değilim, bu kadar oyun içinde özgürlük sunacağı iddiasıyla gelen oyunda basit ama bence oyuna çok zevk katan bu tarz özelliklerin olmaması benim açımdan o oyunu bitirir...O kadar de bekledik neyse artık 4000 ile devam ederiz, bu oyun 4000in tırnaüı dahi olamaz..

:

• quote:

quote:

quote:

Oyunu oynadın mı da 4000'in tırnağı dahi olamaz diyorsun? O kadar da değildir herhalde.

• oynadım merak etme, bence City life ile arasında o kadar fark yok..
  • city life kadar dandik bi oyun yoktu ama bu onun gibi durmuyo bence
  • arkadaslar oyun acildiginda servera baglanamiorum xlin sitesinden kullanici adi felan aldim ama baglanmiyo neden acaba bilen var mi firewall fln kapali bu arada
  • quote:

city life kadar dandik bi oyun yoktu ama bu onun gibi durmuyo bence

bence de dandik ti ama son simcity rezaletinden de iyiydi..
  • hala ilaç yokmu ya.
  • yalan mı oldu oyun
  • Göster gücünü RELOADED!

• Oyun çıktımı ki ?
  • Oyunu alıpta oynayan varsa iletişime geçelim bilgilerimizi paylaşmak için ben aldım şuan oynuyorum daha yeni başladım baya çözdüm oyunu ama bir kaç şey daha var tam anlamıyla öğrenmek için neyse, pm atın msn adresimi vereyim ordan daharahat konuşuruz.
  • Merhaba arkadaşlar bende 4 gün önce Cities XL Limited Edition satın aldım dijital download indirdim oyun başta zorlandım fakat yavaş yavaş çözmeye başladım oyunun ana menüsünde tutorial var buna göz attıktan sonra oyunu daha fazla kavramaya başladım iki şehrim var ikisinin toplamda 150000 nüfusum var biri ada ama nüfusu 130000 civarı baya büyüdüm fakat güzelce planlamak gerekiyor aksi takdirde yapılarınızı yıkmak zorunda kalırsınız yavaş yavaş yapın acele etmeyin acele edince bütçeniz eksilere kısa zamanda iner şuan 10000000 bütçem var MEDIA linteki videoları izleyim bir fikir alabilirsiniz yapılarınızı kurarken her mahheleye okul hastane polis itfaye park istiyor park yapmazsanız şehirde yaşıyan insanlar ölüyor anladığım kadarıyla kirli havadan mesela bazı fabrikalar hammade istiyor özelikte higt-tech olanlar petrol istiyor bullunduğunuz yerde petrol yoksa menüde trade kısmından petrol almanız gerekiyor ki üretim yapabilsinler biraz karışık anlatım kusura bakmayın

• Limited edition ile Standat edition arasında ne fark var.?

BU oyuna sadece key satın almak istersek nerden ve ne kadar a alabiliriz bilen varmı?
  • Standart Editionda:

* 25 maps with landscapes representing different types of climates
    * 500 buildings inspired by European, American and Asian architecture styles
    * 15 types of resources to manage and trade in order to develop your city
    * 4 types of citizens of different wealth level and satisfaction requirements
    * A large choice of enterprises producing agriculture, industrial goods, services, tourism and much more
    * An innovative traffic system including many types of roads, bridges, tunnels, highways, ports and airports
    * A set of never-seen-before construction tools allowing creation of curved roads and building zones of various shapes
    * An avatar studio and web-based profile pages

Limited Editionda:

Contains all the Standard Edition content plus:

* 2 Megastructures
    * 5 additional maps for Solo mode
    * 5 additional exceptional buildings
    * 1 exclusive City hall

And more!

* A unique T-shirt for your avatar
    * A Cities XL poster*
    * 3 Cities XL postal cards*
    * A special web badg

satın almak için bu http://www.citiesxl.com/component/option,com_community/Itemid,168/task,catalog/?lang=en tıklayabilirsin soruyor nasıl indirmek istediğini mail adresine download adreslerini ve ürün anahtarını gönderiyor solo mode bir menü daha geliyor en altta limited edition adında orada 5 şehir var kısaca solo mode 5 harita daha ekleniyor

şu www.simcitytr.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=36121cities xl sizin için rehberlik edecek bilgiler mevcut yararlı bir paylaşım yapmış arkadaş @Maresal

ALINTIDIR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULUSOY -- 10 Kasım 2009; 15:32:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: izmitcarsi

Limited edition ile Standat edition arasında ne fark var.?

BU oyuna sadece key satın almak istersek nerden ve ne kadar a alabiliriz bilen varmı?

39 dolar standart, 49 dolarda limited edition.
  • Ya ben bi yerde birisinin yazısını gördüm bi 39 verdim dedi sora oyuna girmek için bide key istedi onada para verdik 78 e mal oldu falan diye varmı böle bişey acaba.?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.