Şimdi Ara

Cities XL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.480
Cevap
18
Favori
292.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna patch bile geldi ama kendileri henüz tenezzül etmediler. Hazır hafta sonuda gelmişken bu gece hasret biterse on numara olur...
  • Böyle bir şehir yapmak oldukça zordur heralde

Cities XL
  • bu oyuna simcity 5000 diyorum, efsane devam ediyor :D

ayrıca inanılmaz serbestliği gerçekten muhteşem olmuş eğimli yollar, köprüler, tüneller

bence tek eksisi yolların yaklaştıkça eğer eğrisel yapmışsanız kırık gözükmesi onun haricinde benim gözümde 2009un en iyi oyunu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

Böyle bir şehir yapmak oldukça zordur heralde

Cities XL

Böyle bir şehir yapılabiliğine göre serbestlik üst düzeyde bekliyoruz bakalım
  • Benim bu tür oyunlarda sinir oldugum şey mesela bir hastahane yapicaksiniz ve o hastaneyi seçtigimizde etrafında dairesel yeşil bölge çıkıyor yani o hastanenin kullanım sınırları o yeşil dairenin dışındaki evler bu hastaneden faydalanamıyor.Umarım bu oyunda böyle bir sınır yoktur.tabiki büyük biryer yapınca tek hastane yapmıcaz ama bu hastanenin sınırı nerden başlıyor nerde bitiyor digerini nereye koymalı arada hastane sınırı dışında olan evler kalıcakmı gibi bu tür sorunlar oluyor.Çok sinir bozucu.Videolardan izledigim kadarıyla böyle bir sınırlama dairesi göremedim.Umarım bekledigim gibidir.
  • bu oyun sadece internetten mi oynanacak acaba o okonuda bilgisi olan varmı?
  • Reçetesiz 3.5GB bilginize
  • ilacı çıkınca alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

ilacı çıkınca alırız

Umarım fazla gecikmez
  • ilacı çıktı mı acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenulasdurlu

Reçetesiz 3.5GB bilginize

Bi pm rica edebilirmiyim.
  • arkadaşlar oyun satılmaya başladımı? dün cıktığı için soruyorum
  • kendi sitesinden veya steamden edinebilirsin oyunu...
  • Tamda istediğim oyunlar Malum yerlere geç gelmeye başladı...Eskiden tam tersi olurdu :D Ama bu oyunda Aral getirmiyo nedense ??
  • Heves kaçırmak gibi olmasın orjinal alanlar bile offline oynayamıyormuş,internet bağlantısından login olunca oynayabiliyorlarmış.Kısaca iş uzun by-pass falan bir hafta sürebilir, inşallah yanılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenulasdurlu

Heves kaçırmak gibi olmasın orjinal alanlar bile offline oynayamıyormuş,internet bağlantısından login olunca oynayabiliyorlarmış.Kısaca iş uzun by-pass falan bir hafta sürebilir, inşallah yanılırım

Geç olsun güç olmasın.
  • nasıl leş bi işse aynı gün içinde bu kadar düşüyo muydu ya oynayabilen var mı beğendiniz mi
  • Oyundan hala bi ses yokmu yaff.....
  • oyun çıktı isteyene linkleri pm ile atabilirim..
    fakat ilacı için hala beklemedeyiz.
  • steamden almayı dusunuyorum ama fıyat cok tuzlu sıngle oldugu ıcın aslında gıdıp orjınal alınabılır steamden genellıkle valve complete yada gmod takılıyorum

ama cities xl almadan olmaz her eve şart
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.