Şimdi Ara

Çinlilerin en iyi telefonu Meizu M9, iPhone 4 için geliyor! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
0
Favori
26.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlız Plants vs Zombiesin Çakması ne öle ya

http://v.pconline.com.cn/video-8573.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chupacabra -- 6 Ocak 2011; 13:41:19 >
  • Dealextreme satmaya başladı telefonu

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.54116

449$
  • Sanırım taklitleri ülkemize geldi

Adıda Meizu değil Meyzu

http://urun.gittigidiyor.com/FATURALI-2YIL-GARANTILI-MEYZU-M9-FLIYN-SOOK-KAMP_W0QQidZZ34333099
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy

450$ iyi bence tr ye de paraler ithalat tan gelse bu fiyattan alınır

GG Sahibinden daha düşmemiş..

2.2 sürümüne bi poragramdan türkçe olmuyomuydu desire hd 2.2 oluyodu da.??

sadece 2.2 de degil .16 dada oluyordu. morelocale2 isimli programla %90 civarı turkceleşiyor telefon. en olmadı ingilizce vardır zaten. android i kullanması kolay cok fazla ingilizce bilmeseniz bile 1 ay içinde alışırsınız bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtomSuyunaNükleer

Dealextreme satmaya başladı telefonu

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.54116

449$

Burda Satılıyorsa Yakında Ülkemizede Düşer..
  • Mesajım bulunabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usnn

Mesajım bulunabilirmi?

Mesajınız Bulunmuştur
  • Arkadaşlar Meizu M9 bildiğiniz gibi android 2.2 froyo sürümü ile çıktı şu an Türkçe dil desteği yok.
    Bu telefonu bir şekilde Türkçe yapabilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanxml

Sanırım taklitleri ülkemize geldi

Adıda Meizu değil Meyzu

http://urun.gittigidiyor.com/FATURALI-2YIL-GARANTILI-MEYZU-M9-FLIYN-SOOK-KAMP_W0QQidZZ34333099

kendi mallarının bile cakmasını yapıyorlar..iyice şizofrene bağladılar

• quote:

Orijinalden alıntı: ssonerb

DH üyelerine yakışmayan ve objektif olmayan iş olsun diye yazılan yorumlara devam ediyoruz.insanları yanlış bilgilendirmeyin okudugum haberden zevk almamaya başladım.

telefon güzel inceler bakarız herkez iphone gibi 1.sınıf ürünlere sahip olamıyor.bunu almayı dusunen insanlar demezmi alsam yarın aaa cin malı ürün mü kullanıyorsun diye.bunun dogru olmadıgını bilse bile kullanıcı bozulacaktır ve sırf bu yüzden alınmayacak bu telefon yani işin özü ön yargı ve boş bogaz insanların yaptıgı yorumlar objektif olun biraz gerçekten sıkıldım hergun bu tarz yorumlar okumaktan...ben yıllar önce ne alacak olursam olayım dh ye girer yorumlara bakar incelemeleri okur ve karar verirdim hic pişman olmadım hiç bir zamanda umdugumun aksine bir durumla karsılasmadım. ama şimdi bizim arkamızdan gelen bizim izimizden gelenler ne olacak kolay bol keseden sallamak 2 bin lira verip iphone almak.

Aynen katılıyorum.

• Olay artık tamamen iOS ve Android farkı olayına dönüştüğünü bu telefon bunu tam olarak kanıtladı.

Her şeyi iphone a kafa tutsada işletim sistemi tutamıyor. Fark oradan ortaya çıkıyor. O yüzden iphonedan iyi filan denebilmesi şuan için imkansız.

Parası olan applestore ve iOS keyfini yaşamak için en az 1000 tl daha fark verebilir iphone 4 alır tercih sebebidir.

Ama bu telefon ve bunun gibilerin üretiminin yaygınlaşmasıyla Android daha hızlı bir gelişim ivmesi yakalayabilir. Benim tahminim linux ne yapsa da nasıl windowsu alt edemiyor Android ve İOS olayı da aynı kaderi yaşayıp gider.

İlkler herzaman farklıdır...
  • ben şubatta çine gidecek bir arkadaşıma meizu m9 aldırtmayı düşünüyorum. sizce 600-700 tl arası bu telefona vermeye değermi? 5800 çok acayip baydı, biraz da android keyfi süreyim diyorum, arada oyun da oynarım...
  • bulabilirse.
  • valla şansımızı deniyeceğiz, bulabilirsek iki tane alacak...
  • 2 hafta oncesinden on siparis verilebilecek bir yer varsa gitmeden gorussun . forumlarda gordugum kadari ile sadece on siparis ile satiyorlar.
  • Alan yok mu daha? Alsa da incelese biri.
  • son gemimden yılbaşında çinin dalian şehrinden ayrıldım ve her yıl en az 5 kez çine giden biri olarak şunları sölemek isterim
    sürekli çin malları şöledir böledir die yorum yapıyoruz bazı konularda haklı olabiliriz ama şunu unutmayınki çin dünyanın şu an için en büyük elektronik üreticisidir kendi çok etkili küresel bir markası olmamasına rağmen buna rağmen adamlar bütün dünya piyasasını ellerinde tutuyor. şimdi gelelim çinlilerin mazemelerinin sürekli bozulduğu konusuna bu konuda kesinlikle çinlilerin şuçu veya hatası yoktur çünkü fabrikalardan çıkan bütün elektronik mazemeler o firmanın normlarında üretilir mesela sony şimdi sony markaları çinde üretiliyor die çıkabilecek sorunlarda arızalarda çini neden şuçlu bulabilirizki sonucta mazeme kalitesini yapım aşamasını ve donanımsal bütün özellikleri sony firması belirler çinlilerin burda yaptığı tek şey vardır oda işçilik başka bir rölü yoktur he bu arada işlilikteki butun kuralları normlarıda sony firması belirler ve üst düzey yöneticilerde çinli deildir yani burda çinin hiç bir suçu yada hatası yoktur. çinin bütün eyaletlerine gittim ve şunu gördüm ne kadar para o kadar ekmek her eşyin en iyisi yapabilirlerken en basit ve kötüsünüde yapabiliyorlar bu durum çok önemli çinliler için çünkü bu karamsar tablo onların işine geliyor en büyük üreticilerde oraya gidiyor türkiyedeki 1 mınyoncularda oraya gidiyor mazeme yaptırmak için en basit şekilde anlatayım size gemiden ayrılmadan bir bavul aldım sıkı pazarlıklar sonucunda 40 yuene istedigim bavulu aldım yani 8 dolara yani 12 liraya türkiyeye geldikten sonra yolum eminönüne düştü ve aynı bavulu bir magazada gördüm 95 lira türkiyedeki fiyatı herşeyi aynı bütün ayrıntıları buna rağmen %800 farkla satılıyor yani aracı firma yada buraya getiren firma mühtis kazanc elde edior sonra eger yırtılırsa yada tekerlekleri bozulursa şuçlu çinli oluyor:)) üstümdeki pantolondan çeketime çorabıma kadar her şeyim çin malı ve son derece memdunum en basiti DOLCE&GABBANA monta burdaki fahiş fiyatlar yerine çinden 25 dolar gibi makul fiyata alabiliyorum hemde üreticisinin bile anlayamayacagı orjinellikte şimdi elinizi vijdanınıza koyun söleyin bütün şuç çindemi:) halen öle diorsanız kahrolsun çinliler:) bu arada sevineceginiz bir şey söleyeyim en fazla 5 yıl içinde elektronik markalarında çin yerine vietnam etiketleri göreceksiniz çünkü çinde hayat pahalılığı hat safhaya ülaşıyor 5 sene önce 60 dolara çalışan işçi bu gun 250 dolara çalışıyor hayat çok fahalanmaya başladı. en basidi biz gemiciler limanlarda barlara gideriz eğlence ve stres atma amaclı bir gecede 5 bar dolaşıp sonunda otelde biten eğlencenin en fasla maliyeti 40 dolar iken 6 sene önce şimdi en az 200 dolar yani çin bile kendi hesaplayamayacagı şekilde büyüdü buda yavaş yavaş daha ucuzunu arama ihtiyacı doğurdu büyük firmalara bunun için yakında çinden kurtuluyorsunuz ve kahrolsun vietnam demeye başlıyorsunuz:D

neyse telefondan fasla anlamayan biri olarak bi kaç kelimede Meizu M9 için söleyeyim bu telefonu çinin devlet mahazasında görmuştum tehgahta iphone4 un yanında duruyordu açıkcası iphone4 ten daha çok albenisi var dış görüntü olarak elime aldığımda telefonu büyük bir hayal kırıklığına uğradım çünkü ingilizce yazılımı yoktu sadece çinceymiş içimden almayı planlarken yerine bırakmak kanıma dokundu açıkcası donanımsal veya yazılımsal pek bilgim olmamasına rağmen bu telefon 10 numaradır neden dieceksiniz çindeki devlet magazalarına asla kötü ürün girmez giremez onların öle bir politikları var en iyi ürünlerini ve küresel ürünleri burdan alabilirsiniz. Meizu M9 için son bilgi orda olduğum sürece bildiğim kadarıyla devlet magazalarından başka hiç bir yerde satışı yoktu bu arada onların devlet mağazalarını karşılaştıracak olursak türkiyedeki bir yerle bunun tek karşılığı akmerkez olacaktır en pahalı ve en ileri teknolojinin satıldıgı yerdir çindeki devlet mağazaları burdan bir fikir oluşmuştur sanırım Meizu M9 için aklınızda

• buradaki bazı arkadaşlara şaşıyorum
    demişler ki çin mallarını küçük görmeyin iphone da çinde yapılıyor
    ona bakarsanın Sony'de çinde üretim yapıyor

şunu iyice bilmeliyiz ki apple sony gibi firmalar ucuz işçilik nedeniyle çinde üretim yapıyorlar sony ürünlerini çinde yapıyor diye ben korkmam,yine sony alırım
    ama tutup ta siz safkan bir çin telefonundan bahsedip Apple ın bir ürünü ile bir tutarsanız afedersiniz ama bir yerlerimle gülerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemici13
    son gemimden yılbaşında çinin dalian şehrinden ayrıldım ve her yıl en az 5 kez çine giden biri olarak şunları sölemek isterim
    sürekli çin malları şöledir böledir die yorum yapıyoruz bazı konularda haklı olabiliriz ama şunu unutmayınki çin dünyanın şu an için en büyük elektronik üreticisidir kendi çok etkili küresel bir markası olmamasına rağmen buna rağmen adamlar bütün dünya piyasasını ellerinde tutuyor. şimdi gelelim çinlilerin mazemelerinin sürekli bozulduğu konusuna bu konuda kesinlikle çinlilerin şuçu veya hatası yoktur çünkü fabrikalardan çıkan bütün elektronik mazemeler o firmanın normlarında üretilir mesela sony şimdi sony markaları çinde üretiliyor die çıkabilecek sorunlarda arızalarda çini neden şuçlu bulabilirizki sonucta mazeme kalitesini yapım aşamasını ve donanımsal bütün özellikleri sony firması belirler çinlilerin burda yaptığı tek şey vardır oda işçilik başka bir rölü yoktur he bu arada işlilikteki butun kuralları normlarıda sony firması belirler ve üst düzey yöneticilerde çinli deildir yani burda çinin hiç bir suçu yada hatası yoktur. çinin bütün eyaletlerine gittim ve şunu gördüm ne kadar para o kadar ekmek her eşyin en iyisi yapabilirlerken en basit ve kötüsünüde yapabiliyorlar bu durum çok önemli çinliler için çünkü bu karamsar tablo onların işine geliyor en büyük üreticilerde oraya gidiyor türkiyedeki 1 mınyoncularda oraya gidiyor mazeme yaptırmak için en basit şekilde anlatayım size gemiden ayrılmadan bir bavul aldım sıkı pazarlıklar sonucunda 40 yuene istedigim bavulu aldım yani 8 dolara yani 12 liraya türkiyeye geldikten sonra yolum eminönüne düştü ve aynı bavulu bir magazada gördüm 95 lira türkiyedeki fiyatı herşeyi aynı bütün ayrıntıları buna rağmen %800 farkla satılıyor yani aracı firma yada buraya getiren firma mühtis kazanc elde edior sonra eger yırtılırsa yada tekerlekleri bozulursa şuçlu çinli oluyor:)) üstümdeki pantolondan çeketime çorabıma kadar her şeyim çin malı ve son derece memdunum en basiti DOLCE&GABBANA monta burdaki fahiş fiyatlar yerine çinden 25 dolar gibi makul fiyata alabiliyorum hemde üreticisinin bile anlayamayacagı orjinellikte şimdi elinizi vijdanınıza koyun söleyin bütün şuç çindemi:) halen öle diorsanız kahrolsun çinliler:) bu arada sevineceginiz bir şey söleyeyim en fazla 5 yıl içinde elektronik markalarında çin yerine vietnam etiketleri göreceksiniz çünkü çinde hayat pahalılığı hat safhaya ülaşıyor 5 sene önce 60 dolara çalışan işçi bu gun 250 dolara çalışıyor hayat çok fahalanmaya başladı. en basidi biz gemiciler limanlarda barlara gideriz eğlence ve stres atma amaclı bir gecede 5 bar dolaşıp sonunda otelde biten eğlencenin en fasla maliyeti 40 dolar iken 6 sene önce şimdi en az 200 dolar yani çin bile kendi hesaplayamayacagı şekilde büyüdü buda yavaş yavaş daha ucuzunu arama ihtiyacı doğurdu büyük firmalara bunun için yakında çinden kurtuluyorsunuz ve kahrolsun vietnam demeye başlıyorsunuz:D

neyse telefondan fasla anlamayan biri olarak bi kaç kelimede Meizu M9 için söleyeyim bu telefonu çinin devlet mahazasında görmuştum tehgahta iphone4 un yanında duruyordu açıkcası iphone4 ten daha çok albenisi var dış görüntü olarak elime aldığımda telefonu büyük bir hayal kırıklığına uğradım çünkü ingilizce yazılımı yoktu sadece çinceymiş içimden almayı planlarken yerine bırakmak kanıma dokundu açıkcası donanımsal veya yazılımsal pek bilgim olmamasına rağmen bu telefon 10 numaradır neden dieceksiniz çindeki devlet magazalarına asla kötü ürün girmez giremez onların öle bir politikları var en iyi ürünlerini ve küresel ürünleri burdan alabilirsiniz. Meizu M9 için son bilgi orda olduğum sürece bildiğim kadarıyla devlet magazalarından başka hiç bir yerde satışı yoktu bu arada onların devlet mağazalarını karşılaştıracak olursak türkiyedeki bir yerle bunun tek karşılığı akmerkez olacaktır en pahalı ve en ileri teknolojinin satıldıgı yerdir çindeki devlet mağazaları burdan bir fikir oluşmuştur sanırım Meizu M9 için aklınızda

Kerdes sen nasil gemici oldun? Bu nasil yazidir? Ne bir imla kurali ne bir noktalama isareti. Yazindan birsey anlayabilmek icin surekli geriye donup cumlenin bittigi ve diger cumlenin baslayacagi yeri tekrar okumak gerekiyor.
    Lutfen yazim kurallarina biraz dikkat edelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.