Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Çinlilerin en iyi telefonu Meizu M9, iPhone 4 için geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
191
Cevap
0
Favori
25.732
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Çinlilerin en iyi telefonu Meizu M9, iPhone 4 için geliyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4660 Mesaj
      28 Aralık 2010 21:39:54
      Benden 499tl çalışır.
      |
      |
    • Binbaşı
      1724 Mesaj
      28 Aralık 2010 22:12:13
      gelsin bakalım iyi gibi duruyor özellikleri.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      322 Mesaj
      28 Aralık 2010 22:39:17
      Telefon üretemeyen bir ülke olarak başkalarınıyı yargılıyoruz.
      incelemeleri bekliyoruz. iphone4 alamayanlara çare olur belki :)
      |
      |

HER DEM YENİ DOĞARIZ! BİZDEN KİM USANASI

____gRuP AnKaRa____
    • Yüzbaşı
      298 Mesaj
      28 Aralık 2010 23:59:16
      Tabiki ülkemizde 1.000 tlnin üzerinde satılacaktır böyle bir durumdada insanlar bunumu yoksa başka telefonlarımı tercih eder bilemem ama o kadar para verdikten sonra bu telefonu satın alacagımı hiç sanmam servis garanti derken zaten iş yaş gibime geliyor.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      714 Mesaj
      29 Aralık 2010 10:33:46
      quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Merhabalar ben Pekin de yasıyorum.Çin malı(Çin yerel markası) ile çin kopyası urunler arasında daglar kadar fark var.ben Çin markası Zhongxin yani ZTE marka androidli cıhaz kullanıyorum samsung i7500 den daha ıyı ama ondan daha uygun fıyatlı.çin urunlerıne dandık dıyen arkadaslar varsa soylım Cınde 45 dolardan 1000 dolara kadar iphone var ,eger 200 dolara Tr de iphone aldıysanız ve dandık oldugunu dusunuyorsanız buyuk ıhtımalla Cındekı 60-70 dolarlık iphone u size 200 dolara satmıslar demektır boylece Cındekı en dusuk kalıtedekı urunu gorup tum Cın malları ve kopyalarının dandık oldugunu dusunuyorsunuz.aslında oyle değil Çindeki bir cok urun Tr dekınden daha kalıtelı ancak bızım tıcaretcıler daha cok kar amacıyla hep dandık mal satmıslar Tr ye o yuzden halkımız guvenmıyor.ornegın ben yakında androdlı tablet alcam sıze gore Tr de 150-250 lira arasında ama ben buradan 350 liralık olan modelden alcam neredeyse gercek ipad performansında,ama 350 ye aldıgım urunu kargoyla kardesıme gondersem 420 ye maal olunca abı ya Cınde bunlar 100 dolarmıs bana ıyısınden gonder dıcek.nıye cunku hep öle gordu Tr de

Sende ne yaptın ya adamların sicilleri bozuk elektronik eşyadan bebek biberonuna kadar hatalı :).Madem bu çin malları iyi peki neden çin halkı çin mallarını değilde ithal malları tercih ediyor
      |
      |

• Binbaşı
      1035 Mesaj
      29 Aralık 2010 11:16:27
      Arkadaşlar bu aleti zaten tercell ve vodo dan beklemeyin siz gg sahibin den gibi sitelerden alacaksınız 500,600 tl gibi fiyattan alacaksınız ençok paraler ithalat tan alırsınız
      Turcell vodo getirmezler getirselerbile 1 yıl sonra 1000 tl fiyat çekerler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      4444 Mesaj
      29 Aralık 2010 21:33:53
      özellikleri çok iyi umut dünyası belki bize de gelir :D
      |
      |
    • Yarbay
      2462 Mesaj
      29 Aralık 2010 21:57:58
      quote:

Turcell vodo getirmezler getirselerbile 1 yıl sonra 1000 tl fiyat çekerler...

1-2 seneye bu tarz cihazların daha fazla yaygınlaşacağını düşünürsek az miktarda paraya standart fakat yeterli sayılabilecek cihazları alabilmek mümkün olabilir.
      |
      |

ASUS Sabertooth Z77 | Intel i5 2500k | Gigabyte GTX970 WF3 | 8 GB RAM| Samsung EVO 840 120GB SSD | WD 1 TB Blue | WD 2 TB Green HDD | Thermaltake Water 3.0 Performer C | Sapphire Pure 625W|Corsair Carbide 400R | Logitech G710 | Steelseries Rival 300 CS:GO Fade | Steelseries QcK Fnatic pad | Sennheiser HD 558 | FiiO E17 Alpen | ASUS VG248QE 144Hz | Battle.net:mater*2727 | Steam: Carnage
    • Yarbay
      7798 Mesaj
      30 Aralık 2010 00:14:33
      bu cihaz türkiye de baya tutulur.

|
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      31 Aralık 2010 14:54:11
      o kadar konuşuldu arkadaşlar yok mu alan eden duyan bir test etsinde bakalım

youtube den baktım bikaç performaso çok kötüydü çakma android gibi duruodu ama bilmem tabi yinede türkiyede denemek lazım dilinden anlıcağımız birinden :D
      |
      |

• Er
      8 Mesaj
      02 Ocak 2011 20:02:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Mürşit Efendi

Bir şey soracağım. Pekinden arkadaş gelecek ocak sonu gibi. O alsa ve Türkiye'ye getirse, ben burada kullanabilir miyim? Türkçeleştirmek ya da İngilizceleştirmek mümkün müdür? Android olduğu için belki yazılımı ile oynamak kolaydır?

kullanabilmek için yurtdışndan giriş yapan birisinin pasaportuyla kaydettirmesi gerekiyor t.cell vodafone avea bayilerinde.. telefonda ingilizce menü mevcut zaten
      |
      |

• Teğmen
      162 Mesaj
      04 Ocak 2011 04:21:04
      Meizu M9'un da güzide memleketime önce "çinli" çakması gelir. "Aa bu gerçek m9 değilmişki yaa" diyene kadar bi ton satılır. Sonra birileri aslını getirir, ona da rağbet olmaz çakmaları fiyakasını bozmuştur zira.

Şu anda ebay'de 8 gb 375 usd, 16 gb 450 usd ile satılıyor. Ürün lokasyonu olarak Hong Kong görünüyor. Buradaki satış fiyatı 700-900 tl arası olur diye tahmin ediyorum. Resmi sitede "where to buy" butonunun altında "updating" yazıyor. Tabi önce meizu storeları açacaklar ki sora yerlerini bilip yazabilsinler. Kanada 650 usd den iphone 4 satarken(Apple Store Kanada fiyatı) burada 1.300 usd yaklaşık fiyat var. Herşeyin en pahalısını kullanacak ender milletlerdeniz vesselam. Yaw bu aradaki fark kimin cebine giriyor kardeşim, bir bilen varsa deyiversin lütfen.

Ben fiyat/performans oranının çok önemli olduğunu düşünenlerdenim. Ve bu telefon bu oran konusunda başarılı olabilecek kabiliyete sahip gibi görünüyor. Kronik rahatsızlıkları olmadığı taktirde iyi bir fiyatla burada çoook satar bence. Hatta ben de alırım bir tane.

Saygılarımla
      |
      |

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      04 Ocak 2011 10:10:47
      Vergi...
      |
      |

• Yarbay
      4473 Mesaj
      05 Ocak 2011 13:49:57
      Türkiye'ye gelince alırım.
      |
      |

05 Ocak 2011 16:04:04
      Dealxtreme satışa cıkarttı .. Fiyatı 449 $

Detaylarhttp://www.dealextreme.com/details.dx/sku.54116
      |
      |

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      06 Ocak 2011 01:04:46
      Çince mi :)
      |
      |

06 Ocak 2011 12:58:15
      Orasını bilemem
      |
      |

• Binbaşı
      1035 Mesaj
      06 Ocak 2011 13:14:41
      450$ iyi bence tr ye de paraler ithalat tan gelse bu fiyattan alınır

GG Sahibinden daha düşmemiş..

2.2 sürümüne bi poragramdan türkçe olmuyomuydu desire hd 2.2 oluyodu da.??

|
      |
    • Yüzbaşı
      275 Mesaj
      06 Ocak 2011 13:27:23
      ebuyda 499$ satılıyor satıcıda Hongkongdan satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgür41 -- 6 Ocak 2011; 13:28:53 >
      |
      |
    • Binbaşı
      1327 Mesaj
      06 Ocak 2011 13:34:13
      Buraya uygun bir fiyattan gelse çokta güzel tutar bence.Ama uçururlarsa yok android yok iphone rakip falan diye , ozaman kimse yüzüne bakmaz bu telefonun.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.