Şimdi Ara

Çinlilerin en iyi telefonu Meizu M9, iPhone 4 için geliyor! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
0
Favori
26.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

@wolleskaan

Anladım. Telefon tutmazsa belki indirim yaparlar, alacak olanlara gelir.

Türkiyede tutmaz...Zaten büyük mağazalar bunu bilerek getirtmezler telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberberkay

quote:

Orijinalden alıntı: VitoScalatte

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: mistifa

tipi hoş ama iphone'u benim için çekici kılan yegane şey appstore ile gelen binlerce bedava/paralı yazılım ve oyunlar

telefonun minnacık ekranında oyun oynayan insan modeli

Evet kardes iphone u bilmeden yorum yapan o insan modeli sensin..iPhone oyunları cogu zaman psp seviyesinde hatta daha iyi

God of War
    Crisis Core: Final Fantasy VII
    GTA
    Jeanne d'Arc
    Assassin's Creed: Bloodlines
    Rock Band

iphone gerçekten bilmiyorum bu seviyelerde oyunları var mı harbiden?

kardesım cogunun grafikleri falan mukemmel bendede psp var ustte bır arkadas tokatlar psp falan demıs..Bızzat karsılastırdım iphone alırsan pısman olmazsın Allah olmayanlarada nasip etsin gerçekten adamlar yapmış

• adamlar yapmış yahuiphone almak isteyip alamayanlara iyi bir alternatif bence, fiyat bakımından özellikle.
  • avrupaya gelmesi martı bulacakmış galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

@cyberberkay

Infinity Blade
    GTA Chinatown Wars
    Modern Combat 1-2
    BFBC 2
    Sprinter Cell
    Rage HD
    Gangstar 1-2
    Real Racing 2
    Eternal Legacy
    Aralon HD
    Shadow Guardian
    Hawx
    N.O.V.A. 1-2
    Lara Croft
    NFS Hot Pursuit
    Fifa 11
    Bunlar sadece iPodumda yüklü olanlar.

Rage ne zaman çıktı ki
  • Merhabalar ben Pekin de yasıyorum.Çin malı(Çin yerel markası) ile çin kopyası urunler arasında daglar kadar fark var.ben Çin markası Zhongxin yani ZTE marka androidli cıhaz kullanıyorum samsung i7500 den daha ıyı ama ondan daha uygun fıyatlı.çin urunlerıne dandık dıyen arkadaslar varsa soylım Cınde 45 dolardan 1000 dolara kadar iphone var ,eger 200 dolara Tr de iphone aldıysanız ve dandık oldugunu dusunuyorsanız buyuk ıhtımalla Cındekı 60-70 dolarlık iphone u size 200 dolara satmıslar demektır boylece Cındekı en dusuk kalıtedekı urunu gorup tum Cın malları ve kopyalarının dandık oldugunu dusunuyorsunuz.aslında oyle değil Çindeki bir cok urun Tr dekınden daha kalıtelı ancak bızım tıcaretcıler daha cok kar amacıyla hep dandık mal satmıslar Tr ye o yuzden halkımız guvenmıyor.ornegın ben yakında androdlı tablet alcam sıze gore Tr de 150-250 lira arasında ama ben buradan 350 liralık olan modelden alcam neredeyse gercek ipad performansında,ama 350 ye aldıgım urunu kargoyla kardesıme gondersem 420 ye maal olunca abı ya Cınde bunlar 100 dolarmıs bana ıyısınden gonder dıcek.nıye cunku hep öle gordu Tr de

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Merhabalar ben Pekin de yasıyorum.Çin malı(Çin yerel markası) ile çin kopyası urunler arasında daglar kadar fark var.ben Çin markası Zhongxin yani ZTE marka androidli cıhaz kullanıyorum samsung i7500 den daha ıyı ama ondan daha uygun fıyatlı.çin urunlerıne dandık dıyen arkadaslar varsa soylım Cınde 45 dolardan 1000 dolara kadar iphone var ,eger 200 dolara Tr de iphone aldıysanız ve dandık oldugunu dusunuyorsanız buyuk ıhtımalla Cındekı 60-70 dolarlık iphone u size 200 dolara satmıslar demektır boylece Cındekı en dusuk kalıtedekı urunu gorup tum Cın malları ve kopyalarının dandık oldugunu dusunuyorsunuz.aslında oyle değil Çindeki bir cok urun Tr dekınden daha kalıtelı ancak bızım tıcaretcıler daha cok kar amacıyla hep dandık mal satmıslar Tr ye o yuzden halkımız guvenmıyor.ornegın ben yakında androdlı tablet alcam sıze gore Tr de 150-250 lira arasında ama ben buradan 350 liralık olan modelden alcam neredeyse gercek ipad performansında,ama 350 ye aldıgım urunu kargoyla kardesıme gondersem 420 ye maal olunca abı ya Cınde bunlar 100 dolarmıs bana ıyısınden gonder dıcek.nıye cunku hep öle gordu Tr de

Bu telefonu deneme şansın oldu mu?

• quote:

Merhabalar ben Pekin de yasıyorum.Çin malı(Çin yerel markası) ile çin kopyası urunler arasında daglar kadar fark var.ben Çin markası Zhongxin yani ZTE marka androidli cıhaz kullanıyorum samsung i7500 den daha ıyı ama ondan daha uygun fıyatlı.çin urunlerıne dandık dıyen arkadaslar varsa soylım Cınde 45 dolardan 1000 dolara kadar iphone var ,eger 200 dolara Tr de iphone aldıysanız ve dandık oldugunu dusunuyorsanız buyuk ıhtımalla Cındekı 60-70 dolarlık iphone u size 200 dolara satmıslar demektır boylece Cındekı en dusuk kalıtedekı urunu gorup tum Cın malları ve kopyalarının dandık oldugunu dusunuyorsunuz.aslında oyle değil Çindeki bir cok urun Tr dekınden daha kalıtelı ancak bızım tıcaretcıler daha cok kar amacıyla hep dandık mal satmıslar Tr ye o yuzden halkımız guvenmıyor.ornegın ben yakında androdlı tablet alcam sıze gore Tr de 150-250 lira arasında ama ben buradan 350 liralık olan modelden alcam neredeyse gercek ipad performansında,ama 350 ye aldıgım urunu kargoyla kardesıme gondersem 420 ye maal olunca abı ya Cınde bunlar 100 dolarmıs bana ıyısınden gonder dıcek.nıye cunku hep öle gordu Tr de

iPhone 4 ile zte-meizu gibi Çin cihazlarını karsilastirirmisin ? Sence hangisi ustun

• bu telefon türkiyeye gelsin ben alırım arkadaş .. 500 liraya satılırsa kapış kapış gider
  • alıp bir kullanmak lazım nasıl bişidir diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

bu telefon türkiyeye gelsin ben alırım arkadaş .. 500 liraya satılırsa kapış kapış gider

Burda okudugumuz gıbıyse 500 lıraya bende alırım androıd 2.2 daha ne olsun. malzemede kalıtelı ıse hıc ısme takılmam ben pc olarak monster kullanıyorum tek bır sorun yasamadım 2 yıl oldu neredeyse (ımzamdakı cıhaz). ısmını duyan guler ama benım pc testlerde 10500 puan alırdı arkadasların 2 kat para verdıgı cıhazlar 10000. İsim degıl kalıte dıyorum.
  • quote:

hocam pekin'de kız ortamı falan nasıl? tavsiye edermisin?

• quote:

Ağzınızdan bal damlıyor,keşke Türkiye'deki az gelişmiş kafalılarda anlasa bunu işte o zaman çin işi dandik teriminden kurtulacak toplum.Ama 1e al 10a sat kafası ticaretçilerde (ki bunlara ben çapulcu diyorum) oldukça işler nanay

• Türkiyede istediği kadar iyi olsun hatta iphone 4 ten iyi olsada biz telefona değil markaya para veririz o yüzden pek şansı yok gibi ama tabi bu marka sevdası arasında genede %1 lik bir şansı var...
  • quote:

Türkiyede istediği kadar iyi olsun hatta iphone 4 ten iyi olsada biz telefona değil markaya para veririz o yüzden pek şansı yok gibi ama tabi bu marka sevdası arasında genede %1 lik bir şansı var...

Markaya para vermek her zaman olumsuz olarak değerlendirilmemelidir. Bir üreticinin bir marka yaratmak için harcadığı reklam, pazarlama ve halkla ilişkiler giderlerinin boyutunun büyüklüğü elbette ürünlerin fiyatlarınada yansıyacaktır. Bundan daha doğal birşey yok. Markaya niçin para verdiğiniz önemlidir.

Statü kazanmak için mi yoksa güven verdiği için mi markaya para verilmeli asıl soru bu olmalı.

Benim Apple'a para vermemin en önemli sebebi markanın bana güven vermesidir. Dünya üzerinde müşteri memnuniyeti en yüksek ürünleri Apple markalı ürünler olmasıdır.
    Endüstriyel tasarım konusunda daha iyi bir marka olmamasıdır. Bir sorun olduğunda kiminle muhatap olacağımı bilmemdir.

Evet meizu m9 iphone'dan daha iyi bir telefon olsa bile (bu arada güldürmeyin beni) ben yukarıda saydığım nedenlerden dolayı daima maddi durumumun el verdiği ölçüde marka ürünler kullanma taraftarıyımdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertgraph1979

............................... Bir sorun olduğunda kiminle muhatap olacağımı bilmemdir...............

Mert kardeşim, sanırım yurtdışında yaşıyorsun. Çünkü Türkiye' de malesef sen muhatap alsan bile Genpa seni muhatap almıyor. Ama bu söylemin Apple Store ülkemizde açıldığında tamamen doğru olacaktır.
  • Bu cihaz 25 aralılk ta tanıtılıp piyasaya sürülecekti neden hiç biryerde yok yabacı siteler de inceleme ve vs video ları yok sadece çin dekiler var videoları var ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy

Bu cihaz 25 aralılk ta tanıtılıp piyasaya sürülecekti neden hiç biryerde yok yabacı siteler de inceleme ve vs video ları yok sadece çin dekiler var videoları var ???

İngilizce sürümü daha hazırlanıyormuş ondan çinliler kullanıyo sadece.
  • cihaz alacaksaniz en iyisi kontratli almak, vodafone fiyatlari hem uygun ustune dun ip4 umu red servisiyle teleservise yollattim bana cihazim degisene kadar 3gs verdiler telefonsuz birakmadilar sagolsun. Hizmet ulkemizde var yeterki kullanmasini bilelim.
  • iPhone'un veya iPad'in işlemcisiydi şuydu muydu önemli değil ki?
    O alet yaşıyor resmen?!İki hafta elimdeydi o iPhone 4G ve resmen özelliğe, uygulamaya boğuldum.Free App bulmak için kendimi paraladım.Olmadı Jailbreak yaptım yine bitmiyor derken telefon gitti elimden.Denemeyenler hiç android şöyle böyle yorum yapmasın.
    Firmalar iOS'a yazılım yaptıklarında sonuçta bir tek iPhone'a veya iPad'e yapacaklar.Ancak androidde öyle değilki.Angry Birds oyunu 900 TL'nin altındaki bütün Android cihazlarda takılıyor.Ne anlamışım ki o zaman?

Ancak ne yazık ki ülkemizde sözleşmeli iken bile fahiş fiyatlara satılırken Meizu M9 güzel bir çözüm olarak duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.