Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.218
Cevap
99
Favori
846.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birde şurası war 9.7 inç ne kadar taşınabilir.
    Aaradaki 120 tlye değermi
  • şu 9.7 muhabbetini bırakalım artık.
    benim de sadece film yüzünden çekincelerim vardı
    ama koskoca apple firması gerizekalı değil herhalde
    ilk onlar çıkardı ve 9.7 çıkardılar.

kitap internet ofis için en ideali 9.7.
    varsın filmlerde sinemaskop göstersin hiç önemli değil.

tablet için en uygun boyut 9.7 dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatsali1

quote:

Orijinalden alıntı: ozkanwap

quote:

Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

bu fiyatı düşük yazdırma nasıl olacak ben o kısmı anlamadım...

bende aynı soruda takıldım. güncel kalsın bilen biri cevaplar belki

Ben satıcıya şöyle bir mesaj attım (işyerinde operasyon bölümündekilere yazdırdım :P)
    "declare max. 60 USD package value and put it in a gift pack with a GIFT sticker on it"
    Tamam dedi, geldiğinde sorunsuz giriş yaptı.

satın almayı planladıgımız site ebay turu site olmadıgından yapabilirmiyiz diye düşünmüştüm. satınalma işlemini yaparken yazmış oldugun notu yazmadın daha sonra epostayla gonderdin herhalde, tabi sitelerin satınalma sırasındaki farklara gore degisir herhalde.

• Konumuz olması gerektiği yere taşınmıştır,hayırlı olsun.
  • arkadaslar ptt kargo hicbir turlu sorgulama yapamadim yapabilen var mi sorgu sayfasi acilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • be bu konuyu daha önce niye görmedim aradığım cevapların hemen hepsi burada
    bir soru
    ainol elf mi gemie 2 mi aradaki tek fark ekran çözünürlüğü gibi duruyor ekran çözünürlüğü için 10-15 dolar fazla vermeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybars_

be bu konuyu daha önce niye görmedim aradığım cevapların hemen hepsi burada
    bir soru
    ainol elf mi gemie 2 mi aradaki tek fark ekran çözünürlüğü gibi duruyor ekran çözünürlüğü için 10-15 dolar fazla vermeye değer mi?

Henüz bu forum açılmadan,notebook forumunda var olan bir konuydu,olması gerektiği gibi buraya taşıdık.

Eğer gemei2 nin android 4 güncellemesi yoksa kesinlikle aradaki farka değer,çünkü 7' için 800x480 çözünürlük düşük geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

arkadaslar ptt kargo hicbir turlu sorgulama yapamadim yapabilen var mi sorgu sayfasi acilmiyor

takip numarası yazınca çıkmama sorunu varsa o bir süredir var.

paketlerin online takibi 15 gün geriden geliyor. bazen gelmiyor bile. paket elime geçiyor 15 gün sonra nete geçiyorlar

ama ararsanız veya araştırırsanız daha güncel bilgiye ulaşabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

arkadaslar ptt kargo hicbir turlu sorgulama yapamadim yapabilen var mi sorgu sayfasi acilmiyor

takip numarası yazınca çıkmama sorunu varsa o bir süredir var.

paketlerin online takibi 15 gün geriden geliyor. bazen gelmiyor bile. paket elime geçiyor 15 gün sonra nete geçiyorlar

ama ararsanız veya araştırırsanız daha güncel bilgiye ulaşabilirsiniz

yok oyle degil sorgu sayfasi acilmiyor dun aciliyordu bugun acilmiyor tam da Türkiyeye gelmisti alet sadece bana ulasmasi kalmisken takip kesildi insaallah kisa surede acilir ya da urun elime ulasir

• quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

bir soru

Henüz bu forum açılmadan,notebook forumunda var olan bir konuydu,olması gerektiği gibi buraya taşıdık.

Eğer gemei2 nin android 4 güncellemesi yoksa kesinlikle aradaki farka değer,çünkü 7' için 800x480 çözünürlük düşük geliyor.

konunun buraya taşınması iyi olmuş
    gemei g2'de android 4.0 güncellemesi sanırım olacak sitesinde gemei g2'de android 4.0 logoları var.
    aliexpress'de ainol express 134 dolar civarında var böyle olunca fark daha da az oluyor. şimdi ikilemde kaldım biraz beklesem elf fiyatı düşer mi?
    pandawill'de de şuan indirim kuponu var ama o da yarın bitiyor
    ne yapsam şaşırdım kaldım

• quote:

quote:

bir soru

gemei g2ye buyuk olasilik android 4.0 gelecek cunku sitesinde urunu tanitan resimlere hep ics sembolu ya da android 4.0 yazisi var gerisi cince oldugu icin anlayamadim ben 15 inde aldim gemei g2yi simdi Turkiyede ama takip edemiyom pttden pazartesi sali gelir herhalde sonra da bir inceleme kurarim artik

• quote:

quote:

bir soru

fatsali teşekkürler cevap için.

krocker siz onda vi40 sparişi verdiniz mi?

• burada baya açıklama yapılmış,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Snake -- 30 Ocak 2012; 10:58:53 >
  • Pandawill'den alışveriş yapacağım ama siteye girilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetzn93

Pandawill'den alışveriş yapacağım ama siteye girilmiyor.

Sitenin serverı ara ara çöküyor,birazdan düzeltirler.
  • Novo 7 Aurora siparişimi verdim. Umarım hiçbir sorun yaşamadan tabletime kavuşurum :)
  • quote:

Novo 7 Aurora siparişimi verdim. Umarım hiçbir sorun yaşamadan tabletime kavuşurum :)

Hayırlı olsun
  • quote:

quote:

Novo 7 Aurora siparişimi verdim. Umarım hiçbir sorun yaşamadan tabletime kavuşurum :)

Hayırlı olsun

Teşekkürler
  • quote:

hayırlı olsun.
    Acaba kaça nereden aldınız yanında ne aldınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.