Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.219
Cevap
99
Favori
846.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konunun sabitlenmesiforum kirliğliğinin önlenmesi açısından yararlı olacaktır bence.Çünkü tablet pazarı büyüdükçe meraklanan insanlardan parası çok olmayanlar buralara gelmeye başlayacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrd

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

Orijinalden alıntı: baybars_

be bu konuyu daha önce niye görmedim aradığım cevapların hemen hepsi burada
    bir soru
    ainol elf mi gemie 2 mi aradaki tek fark ekran çözünürlüğü gibi duruyor ekran çözünürlüğü için 10-15 dolar fazla vermeye değer mi?

Henüz bu forum açılmadan,notebook forumunda var olan bir konuydu,olması gerektiği gibi buraya taşıdık.

Eğer gemei2 nin android 4 güncellemesi yoksa kesinlikle aradaki farka değer,çünkü 7' için 800x480 çözünürlük düşük geliyor.

fatsali teşekkürler cevap için.

krocker siz onda vi40 sparişi verdiniz mi?

Vericem vermeye çalışıyorum daha doğrusu hata veriyor kart,kuponları kullanmak için yaklaşık son 18 saat,yarın tekrar deneyeceğim.

quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Konunun sabitlenmesiforum kirliğliğinin önlenmesi açısından yararlı olacaktır bence.Çünkü tablet pazarı büyüdükçe meraklanan insanlardan parası çok olmayanlar buralara gelmeye başlayacak..

Hiç sorma hocam,daha önce de böyleydik sonuçta 100 küsür sayfa başka bir konudan değil yani,ama şimdikiler bi garip armut düş ağzıma piş durumundalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 28 Ocak 2012; 23:21:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetzn93

Novo 7 Aurora siparişimi verdim. Umarım hiçbir sorun yaşamadan tabletime kavuşurum :)

hayırlı olsun.
    Acaba kaça nereden aldınız yanında ne aldınız.

Pandawill'den 289 tl'ye aldım paypal aracılığıyla. Yanında başka birşey almadım. Tek isteğim sağ salim gelsin de ellerimle örerim ben kılıfını falan
  • Doları da gitgide düşüyor herhalde şöyle göz ucuyla kontrol ediyorum da 1,78 e kadar geriledi ki Çin yeni yılından önce 1,88 civarı idi.

@Mehmetzn93 289 Tl ye aldığınızı söylemişsiniz.+150$ a 10$ indirim kullandığınızı varsayarak 158$ ödeme yapmış olmalısınız.Tl ederi de 289 Tl ise paypall kuru yaklaşık 1,83 olmalı.

Yani paypall 10lira fazladan almış olur bu alışveriş için.

Bunu yazmamaın sebebi birçok kişi paypall kurunu merak ediyor olması.Eğer hesaplamamda veya kabullerimde bir hata varsa uyarın ki düzelteyim.
  • quote:

quote:

quote:

Novo 7 Aurora siparişimi verdim. Umarım hiçbir sorun yaşamadan tabletime kavuşurum :)

hayırlı olsun.

Pandawill'den 289 tl'ye aldım paypal aracılığıyla. Yanında başka birşey almadım. Tek isteğim sağ salim gelsin de ellerimle örerim ben kılıfını falan

ben su an mini hdmi olayına takldm içinden çıkıyormuki alsakmı yanında mini hdmi to hdmi kablosunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Doları da gitgide düşüyor herhalde şöyle göz ucuyla kontrol ediyorum da 1,78 e kadar geriledi ki Çin yeni yılından önce 1,88 civarı idi.

@Mehmetzn93 289 Tl ye aldığınızı söylemişsiniz.+150$ a 10$ indirim kullandığınızı varsayarak 158$ ödeme yapmış olmalısınız.Tl ederi de 289 Tl ise paypall kuru yaklaşık 1,83 olmalı.

Bunu yazmamaın sebebi birçok kişi paypall kurunu merak ediyor olması.Eğer hesaplamamda veya kabullerimde bir hata varsa uyarın ki düzelteyim.

paypal eğer kur çevirirse %4 falan komisyon alıyor.
    paypal kuru hep değişiyor ama hep %3-4 geçiriyor amiyane tabirle.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun.

ben su an mini hdmi olayına takldm içinden çıkıyormuki alsakmı yanında mini hdmi to hdmi kablosunu

İçinden çıkıyor

• Yani karar alacakların ama alan kişiler içinde 200$ da 10TL fazla gelmez bence güvenmiyorsa siteye.
  • quote:

Doları da gitgide düşüyor herhalde şöyle göz ucuyla kontrol ediyorum da 1,78 e kadar geriledi ki Çin yeni yılından önce 1,88 civarı idi.

Evet hesaplarınız doğru. 158 dolara aldım tahminen de 10 lira civarı paypal kesiyor. Hiç önemli değil 10 lira, zira yurt dışından tablet getirip satan satıcılar Nova 7 Aurora için 340-350 lira istiyorlar.

• quote:

Yani karar alacakların ama alan kişiler içinde 200$ da 10TL fazla gelmez bence güvenmiyorsa siteye.

Katılıyorum ancak moneybookers ile de belki de paypal dan daha güvenli direk kartan çekim yapılabilir,paypal ın şifresi çok kolay çalınabiliyor zaten dediğim gibi.
  • Bu birazda türkiyedeki duyulmuşlukla alakalı bence bu işleri biraz araştıran bir kişinin karşısına hemen paypall seçeneği çıkıyor.Ve aldığımız mallarda en iyisi 200$ dolar desek dediğim gibi 10-15 lira fark oynuyor.çoğu kişide çok rahatça kabul ediyor.Ama daha farklı seçeneklerde olabilir.Aslında bu ödeme konularla ilgili bir bölüm olsa iyi olabilir bence.Gerçi yanılmıyorsam siz hazırlayacağım bir konu bu alım işlerinn tamamını içeren demiştiniz.Bence herkes bekliyordur.
  • quote:

Bu birazda türkiyedeki duyulmuşlukla alakalı bence bu işleri biraz araştıran bir kişinin karşısına hemen paypall seçeneği çıkıyor.Ve aldığımız mallarda en iyisi 200$ dolar desek dediğim gibi 10-15 lira fark oynuyor.çoğu kişide çok rahatça kabul ediyor.Ama daha farklı seçeneklerde olabilir.Aslında bu ödeme konularla ilgili bir bölüm olsa iyi olabilir bence.Gerçi yanılmıyorsam siz hazırlayacağım bir konu bu alım işlerinn tamamını içeren demiştiniz.Bence herkes bekliyordur.

Bu konuda zaten 1.mesajda yazdığım rehberin özet hali var ama gerçek halini koysam o kadar uzun şeyi kim okur bilmiyorum :)
    Sadece satın alma rehberi şeklinde ayrı bir konu açmaya şimdilik gerek yok,burası gayet yeterli bence.

• bence sanal kart.
  • Flytouch 6 alıcam tavsiye edermisiniz? en az 2 yıl sorun çıkarmasın yeter. teknik servisi felanda varmı acaba. Gitti gidiyorda inceledim biraz ama sahtekarlık yapabiliyolar. hatta bu ürünü alabilirim. bu kişiden tanıyan bu kişiden alanınız var mı ve de bu ürünü kullananınız :)http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/10-2-flytouch-6-android-2-3-a8-1ghz-webcam-gps-51802662
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun1077

Flytouch 6 alıcam tavsiye edermisiniz? en az 2 yıl sorun çıkarmasın yeter. teknik servisi felanda varmı acaba. Gitti gidiyorda inceledim biraz ama sahtekarlık yapabiliyolar. hatta bu ürünü alabilirim. bu kişiden tanıyan bu kişiden alanınız var mı ve de bu ürünü kullananınız :)http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/10-2-flytouch-6-android-2-3-a8-1ghz-webcam-gps-51802662

Ben tavsiye etmiyorum. Bu paraya daha iyi modeller alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: harun1077

Flytouch 6 alıcam tavsiye edermisiniz? en az 2 yıl sorun çıkarmasın yeter. teknik servisi felanda varmı acaba. Gitti gidiyorda inceledim biraz ama sahtekarlık yapabiliyolar. hatta bu ürünü alabilirim. bu kişiden tanıyan bu kişiden alanınız var mı ve de bu ürünü kullananınız :)http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/10-2-flytouch-6-android-2-3-a8-1ghz-webcam-gps-51802662

Gece gece iyi güldüm,lütfen şöyle satıcıları kanmayın arkadaşlar en başta o cihazın 8000mah bataryası falan yok,ipad e kafa tuttuğu falan da yok,ilana bak çay demle Teknik destek dediği de kendi çapında bişiler yapıyor sanırım,bu foruma yeni başlayanlar bile eminim bu tarz satıcılardan 10 kat daha bilgilidir,o kadar diyorum.

Bir zamanların p/f canavarı FT serisinin son ürünü, tableti 267 liraya alabilirsiniz aynı o satıcının aldığı gibi sizin adınıza alıp kargolatacak
    ;
    http://www.pandawill.com/flytouch-6th-101-inch-tablet-pc-android-23-hdmi-support-flash-drive-4gb-rj45-port-1080p-silver-p52305.html

Tavsiye eder miyim derseniz de,eğer GPS ihtiyacınız yoksa başka modellere yönelin, sonuçta en başta ekranı resistif ekran yani basınca duyarlı,oldukça rahatsız bir kullanımı var.işlemci ve ram çoğu şey için yetebilir belki ama o ekran sizi belli bir noktadan sonra çıldırtabilir.

• krocker09
    dostum moneybookerss ile aynı kk ile ya da paypal ile yapıldığı gibi mi yapılıyor?
    neden paypalden daha güvenli.
    dah aönce hiç denemediğim için soruyorum.

ayrıca elinde geçerli panda kuponu var mı?
    son saatler sanırım

sevgililer günü için kupon yaparlar mı acaba?
  • quote:

Sende mı Cumartesi gunü verdin siparişi ben öyle yaptım da habeleselim bakalım ne zaman geçecek elimize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilelma

krocker09
    dostum moneybookerss ile aynı kk ile ya da paypal ile yapıldığı gibi mi yapılıyor?
    neden paypalden daha güvenli.
    dah aönce hiç denemediğim için soruyorum.

ayrıca elinde geçerli panda kuponu var mı?
    son saatler sanırım

sevgililer günü için kupon yaparlar mı acaba?

Çoğu site moneybookers transfer sistemi ile de anlaşmalı paypal ile olduğu gibi,ödeme siteden değil transfer sistemi ile ödeniyor yani bilgiler o sisteme girilip para siteye aktralıyor aynı paypal gibi ama çok daha basit bir sistem.Kredi kartı olması şartı da yok hesap kartı ile de ödeme yapılabiliyor.Bir kere ortak kullanım ağından paypal ile ödeme yaptım ve bundan kaynaklı sanırım adamın teki kendi hesabına benim kartımdan paypal aracılığı ile para aktardı sonra biton uğraştım da aldım parayı ama böyle dandik bi sistem görmedim,moneybookers da 3D şifre ile ödemek varken şahsen paypal ın yüzüne bakmam bir daha.Paypal ın tek avantajı iadeler konusunda çok iyi bir sistem direk itiraz formu açabiliyorsunuz ve inceleniyor ama inanın paypal bundan başka hiç bir şey yapmıyor ve kullanıcı ile ilgilenmiyor, en az 4-5 mail attım geçen gün tek bir cevap bile gelmedi,zaten aradığınızda benim gibi başı yanan kaç kişi çıkıyor...

PW tatile gitmeden tüm kupon kodlarını sildi gitti,bir tek sitede olanlar geçerli şuan,genelde sevgililer gününde de yılbaşı gibi indirim kodu veriyorlar ama yine de belli olmaz,kesin değil yani.Alacağınız bişi varsa yarın 4-5 e kadar geçerli o kodlar,farklı bir adres ve isim ile alabilirsiniz.Ben VI40 ı öyle alacağım,aurora da yolda çünkü :)

• quote:

Orijinalden alıntı: swapper

quote:

Sende mı Cumartesi gunü verdin siparişi ben öyle yaptım da habeleselim bakalım ne zaman geçecek elimize

Evet cumartesi akşam 21.30 gibi verdim siparişi. Hocam birbirimizden haberimiz olsun ürünler aynı zamanda gelir aşağı yukarı
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.