Şimdi Ara

Cimere Şikayette Bulundum Adımı Verirler Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
47.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Metruk bina ihbarında bulundum 7-8 sayfalık dosya yollamışlar inceledik haklısınız diye soruşturma açıldı o evin sahibine sorum şu adama gidip şu kişi seni şikayet etmiş derler mi adam sorar sonuçta ihbarda isim gizleme varmış ama bilmiyordum şikayet edince öyle bir seçenek yok adamlar tekin değil belediye görevlileri ismimi verirler mi?

• Veremezler verirse suç işlemiş olurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawyer066

Veremezler verirse suç işlemiş olurlar
    bizim okulda bir hocayı bimerden şikayet etmişler polis kimin şikayet ettiğini söylemiş
  • dava açılırsa adin geçer adin gecerse adresini dava dosyası da görülür
  • bycool44 kullanıcısına yanıt
    Ben kanunu söylüyorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: root 1987

dava açılırsa adin geçer adin gecerse adresini dava dosyası da görülür
    iyide ben belediyeye böyle bir yer olduğunu bildiriyorum belediyenin görevi zaten burayı yıkmak davayı belediye açar davayı açan belediye davacılar arasında ben neden görüneyim ki davayı ben açmıyorum sonuçta
  • quote:

Ben kanunu söylüyorm
    belediye çalışanlarının kanunlardan haberleri oldugunu zannetmiyorum uğraşmamak için direk söyler inş dediğin gibi olur
    Kendinizi sağlama almak adına ilgili birimle tekrar iletişime geçin bilgimin gizli kalmasını istiyorum diyin bu durumu yazılı veya ses kaydı şeklinde elinizde bulundurun.
  • quote:

Kendinizi sağlama almak adına ilgili birimle tekrar iletişime geçin bilgimin gizli kalmasını istiyorum diyin bu durumu yazılı veya ses kaydı şeklinde elinizde bulundurun.
    dosya belediyeye yönlendirilmiş durumda belediyeye dilekçe mi yazmam gerekiyor evetse nasıl yazmam lazım
    Arayıp söyleyebilirsin
  • quote:

Arayıp söyleyebilirsin
    belediyeyi arayıp direk söyleyeyim mi yoksa şuraya bağlayın mı diyecem evetse nereye bağlamalarını istiyeyim?
  • Bimere tekrar yaz şu numaralı şikayetimde kimliğimin gizli kalmasını, kimse ile paylasilmamasini istiyorum diyerek. En pratik bu, sonra belediye ile konuşun derim.
  • Walla is polislik olursa polise tc ve isim geliyor

Bizi asilsiz sikayet ettiklerinde polis once soylemedi biz evraklari gosterip ifade verince bizim sucsuz oldugumuza kanaat getirince, dedik ki arkadas rakip mi yapmis su kisi diye hayir o diil xxxx isimli bir sahis deyip soyadi olmadan ismini soylemisti ve eger istersek o dosya kapaninca asilsiz ihbardan mahkeme / savcilik neyse verip ogrenebilirsiniz demisti

Ama burasi turkiye isler yasaya ve kanuna degil tanidiga gore yuruyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Bimere tekrar yaz şu numaralı şikayetimde kimliğimin gizli kalmasını, kimse ile paylasilmamasini istiyorum diyerek. En pratik bu, sonra belediye ile konuşun derim.
    Yazdım hocam saol cevap gelsin eğer gerekiyorsa belediyeyi de ararım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ponchik

Walla is polislik olursa polise tc ve isim geliyor

Bizi asilsiz sikayet ettiklerinde polis once soylemedi biz evraklari gosterip ifade verince bizim sucsuz oldugumuza kanaat getirince, dedik ki arkadas rakip mi yapmis su kisi diye hayir o diil xxxx isimli bir sahis deyip soyadi olmadan ismini soylemisti ve eger istersek o dosya kapaninca asilsiz ihbardan mahkeme / savcilik neyse verip ogrenebilirsiniz demisti

Ama burasi turkiye isler yasaya ve kanuna degil tanidiga gore yuruyor maalesef
    Şikayetimin doğruluğu teyit edildi zaten iş belediyeyle alakalı parasını verip evi yıkacaklar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.