Şimdi Ara

Çılgın Türkler dünyaya meydan okuyor; 7GHz'in üzerine çıktık, üç dünya rekoru kırdık! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
3
Favori
56.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmednaim

Hakkaten çılgın adamlar, koruyucu eldiven olmadan sıvı azota iki santim mesafede kaba dolduruyor. Eline dökülse maazallah, el ellikten çıkar.

Birkaç saniye için sadece sıvı azotun birşey yapmaması lazım ama aynı sıcaklıktaki bir metale dokunursan dokunduğun dokuyu(mesela parmak ucunun derisi ve altındaki birkaç tabaka) geri alamazsın. Biraz daha beklersen parmak bile gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 30 Aralık 2013; 16:45:25 >
  • Ve Şimdi Reklamlar...
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    Asus işi biliyo :)
  • Helal olsun ne diyelim
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    Elinize saglik tamam. Ama bu kadar olumsuz yorumun içinden insanın aklı karışıyor.
    Sonucta sıvı azot dökülmüş. Bunun bu kadar zor olacağını düşünmüyorum.

İçsem mi acaba ? Çok canım cekti.

• sıvı azotta ne varmış ben elime nitrik asit döktüm
  • adamlar ben gibi çılgın sıvı azotu elle koyuyor ben ise bilgisiyar'ıma tiner bakımı yaparken sigara içiyorum sonra doğalgaz kaçağını çakmakla kontrol ediyorum
  • 55electronicdesign kullanıcısına yanıt
    burada sıvı azot kaynadığı için elini sokabilyor içine yalıtımlı bir tank içine sokması problem çıkartacaktır diye düşünüyorum
  • _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    Ama cidden içesim geldi.
  • Sali abi beş litre sıvı azot çekkk. Benim sekiz tokmağa overclock yapıcaz :))])

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar uçuşa geçmiş. Bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: mccashturk

adamlar ben gibi çılgın sıvı azotu elle koyuyor ben ise bilgisiyar'ıma tiner bakımı yaparken sigara içiyorum sonra doğalgaz kaçağını çakmakla kontrol ediyorum

Sandalyeden düşürdün

• quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

adamlar ben gibi çılgın sıvı azotu elle koyuyor ben ise bilgisiyar'ıma tiner bakımı yaparken sigara içiyorum sonra doğalgaz kaçağını çakmakla kontrol ediyorum

Sandalyeden düşürdün

Sandalyeye bir şey oldumu :D Türk'üz dostum sonuçta her manyaklık bizde :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

Sandalyeden düşürdün

Sandalyeye bir şey oldumu :D Türk'üz dostum sonuçta her manyaklık bizde :)

yok sandalye sağlam

• çok başarılı, zevkli işler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55electronicdesign

Elinize saglik tamam. Ama bu kadar olumsuz yorumun içinden insanın aklı karışıyor.
    Sonucta sıvı azot dökülmüş. Bunun bu kadar zor olacağını düşünmüyorum.

İçsem mi acaba ? Çok canım cekti.

Adamın eline bakıyorum da, azotu bırak nitrik asit döksen gene bir şey olmaz bence

Sıvı azot dökülse bile çok fazla problem yaratacağını sanmıyorum. Ani ısı değişiminden dolayı bir yanma hissi oluşur, bir süre uyuşur sanırım, kızarıklık olur, 2 güne de geçer. Hiç elime dökmedim ama sanırım olması gereken bu yani

-Elinizi yıkar gibi dökerseniz morarır, donar, geberirsiniz acıdan ayrıca. Denemeyin o kadarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DA7E2B07 -- 3 Ocak 2014; 22:56:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmednaim

Hakkaten çılgın adamlar, koruyucu eldiven olmadan sıvı azota iki santim mesafede kaba dolduruyor. Eline dökülse maazallah, el ellikten çıkar.

Yine bir yanlış ve gereksiz yorum ve yine gereksiz bir + lama sevdası: bir üstteki en popüler yorum yalanladığı halde inadına 30 kişi + lamış. Tadı kaçtı artık. Facia ve skandal.
  • Cok iyi olmuş tebrik ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç dökmediyseniz nerden biliyorsunuz
  • muhteşem
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.