Şimdi Ara

Cihat Arslan teşhisi koymuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-AEF248198 (3 mesaj) fatihterimingazi (2 mesaj) Barış26 (1 mesaj) Sen Aydınlatırsın Geceyi (1 mesaj) alprkrkmz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (6 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Cihat Arslan teşhisi koymuş
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    419 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Cihat Arslan, Galatasaray'da yaşanan teknik direktör değişiklikleriyle ilgili, "Grubun değişmesi lazım, hocaların değil" dedi.

Maalesef Türkiye'de hocalar değişiyor ama anlayış ve grup değişmiyor. Galatasaray'da grubun değişmesi lazım, hocaların değil. Çok yetenekli bir takım. Galatasaray'ın 37 puanda olması da anlaşılır bir şey değil. Hocalık bir konu olsaydı Hamza ve Mustafa Hoca buna çok büyük ilaç olabilirdi. Olmadıysa diğer grupları da analiz etmekte fayda var. Takım içindeki kimyayı tekrar oluşturmak lazım. Bunu yapan hoca başarılı olacak. Oyuncu grubuna göre hoca değil, hocaya göre oyuncu grubunun oluşması lazım. Yoksa 'Galatasaray şöyle yapacak, böyle yapacak' diye hep hayal göreceğiz. İnşallah çok başarılı olur ama grubun ruhu değişmedikçe bir şeyin değişmeyeceğini zannetmiyorum."

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hamza zaten iyi gidiyordu, ligden kopmamıştık, bize galibiyet getirecek kadar top oynatıyordu en azından, bir anda Umut meselesi çıktı, el birliğiyle yolladınız. Sonuç kısmını hepimiz biliyoruz zaten. Geçti gitti yapacak bir şey yok ama erdemli olan insanlar bunlardan ders çıkarır. Bugün Van Gaal bakıyorum adama karşı öyle bir medya baskısı var ki ama Manchester yönetimi ne yapıyor görüyorsunuz. Burada lider sıfatlı insanların yapması gereken kriz yönetmektir onu bunu kovarak sorunlar çözülmez. İstenirse şu an ki kadrodan bile çok iyi şeyler çıkartabilirsin, yeter ki krizi yönetebilecek vasıflara sahip ol. Kulüp yönetenler bu işin ehli olan kişiler dışında asla kimseyi dinlememeleri gerekiyor.
  • Yarbay
    2970 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Hamza zaten iyi gidiyordu, ligden kopmamıştık, bize galibiyet getirecek kadar top oynatıyordu en azından, bir anda Umut meselesi çıktı, el birliğiyle yolladınız. Sonuç kısmını hepimiz biliyoruz zaten. Geçti gitti yapacak bir şey yok ama erdemli olan insanlar bunlardan ders çıkarır. Bugün Van Gaal bakıyorum adama karşı öyle bir medya baskısı var ki ama Manchester yönetimi ne yapıyor görüyorsunuz. Burada lider sıfatlı insanların yapması gereken kriz yönetmektir onu bunu kovarak sorunlar çözülmez. İstenirse şu an ki kadrodan bile çok iyi şeyler çıkartabilirsin, yeter ki krizi yönetebilecek vasıflara sahip ol. Kulüp yönetenler bu işin ehli olan kişiler dışında asla kimseyi dinlememeleri gerekiyor.

Allah o yönetimin toplantı odasına ateşler salsın aga o kadar diyorum
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

quote:

Allah o yönetimin toplantı odasına ateşler salsın aga o kadar diyorum

Alıntıları Göster
    |
    |
    Bahsedilenler: Sir Alex Ferguson

• Yarbay
    4329 Mesaj
    Buyuk ihtimal yeniceriler cok iyi. Takimi yabancılar bozuyor diye dusunuyordur.
    |
    |
    Cihat Hoca, önce kendi oyuncularına gol atmayı öğretsin. Bu kadar gol kaçmaz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    388 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Cihat Hoca, önce kendi oyuncularına gol atmayı öğretsin. Bu kadar gol kaçmaz.
    teşhis koymakta sıkıntı yok ki denizlide geldi budama yapacağım dedi kadroya giremeyen jpk yı gönderdi
    burak örneği ortada yeterki oyuncu göndermek iste, bak yekta ile anlaşıldı gönderildi buraktan üste para dahi kazanıldı. 1m üzeri maaşı olan tüm oyuncularla oturup konuşulacak indirim istenecek bjk yaptı ts yaptı yeterki yapılmak istensin adım atılsın
    |
    |
  • Binbaşı
    1503 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

teşhis koymakta sıkıntı yok ki denizlide geldi budama yapacağım dedi kadroya giremeyen jpk yı gönderdi
    burak örneği ortada yeterki oyuncu göndermek iste, bak yekta ile anlaşıldı gönderildi buraktan üste para dahi kazanıldı. 1m üzeri maaşı olan tüm oyuncularla oturup konuşulacak indirim istenecek bjk yaptı ts yaptı yeterki yapılmak istensin adım atılsın

Alıntıları Göster
    Özet;

Size maçı verdim beni takımın başına geçirin demiş...

• Binbaşı
    1422 Mesaj
    Akhisarin forvet cok iyi bence sirti donuk aliyor hizli dolasan forvet istanbulda kaybolmazsa 3 buyuklerde oynar bu adam
    |
    |
  • Yüzbaşı
    997 Mesaj
    quote:

Hamza'nın gidişi bize bir yıl kaybettirdi evet ama daha fazlasını kazandırdı emin ol.Öyle bi transfer sezonu geçirdik ki keşke şampiyon olmayıp Hamza'yı gönderseydik bile dedik hep birlikte.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Simon Kjaer

Özet;

Ve beyin koşarak uzaklaşır...
    |
    |
  • Binbaşı
    1203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fatihterimingazi

quote:

Hamza'nın gidişi bize bir yıl kaybettirdi evet ama daha fazlasını kazandırdı emin ol.Öyle bi transfer sezonu geçirdik ki keşke şampiyon olmayıp Hamza'yı gönderseydik bile dedik hep birlikte.

Alıntıları Göster
    cihat ne değişik adamsın maç vermekten yorulmadın
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

cihat ne değişik adamsın maç vermekten yorulmadın

Alıntıları Göster
    Hamza'yı göndermek tam olarak bize ne kazandırdı?
  • Yüzbaşı
    997 Mesaj
    quote:

Hamza'nın olduğu yerde yerliler her zaman daha egemen olacaktı.Yönetimde bunun farkına varmıştır artık. Artık yabancı td getirmeyi akıl edeceklerdir.Gelen yabancı teknik direktörün yerlilerin gönlünü hoşnut etme gibi bi zorunluluğu olmayacak artık.
    |
    |
  • Binbaşı
    1255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fatihterimingazi

quote:

Hamza'nın olduğu yerde yerliler her zaman daha egemen olacaktı.Yönetimde bunun farkına varmıştır artık. Artık yabancı td getirmeyi akıl edeceklerdir.Gelen yabancı teknik direktörün yerlilerin gönlünü hoşnut etme gibi bi zorunluluğu olmayacak artık.

Alıntıları Göster
    Bu kazma oyuncularla bu kadar oluyor. İsterse takımın başına Mourinho gelsin farketmez.
    İyi futbol kaliteli oyuncularla oynanır.Umut, Semih, Koray, Tarık, Emre, Jose gibi kazmalarla olmaz bu iş. Yine Linnes, Donk, Carole, Yasin, Sabri gibi ancak yedek olabilecek oyuncuları 11'de oynatarak da olmaz.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

Bu kazma oyuncularla bu kadar oluyor. İsterse takımın başına Mourinho gelsin farketmez.
    İyi futbol kaliteli oyuncularla oynanır.Umut, Semih, Koray, Tarık, Emre, Jose gibi kazmalarla olmaz bu iş. Yine Linnes, Donk, Carole, Yasin, Sabri gibi ancak yedek olabilecek oyuncuları 11'de oynatarak da olmaz.

Alıntıları Göster
    Hamzayı savunan kişileri mümkün mertebe blokluyorum artık. Bu kadar futbol cahili olunmaz.
    Keşke geçen yıl hiç gelmeseydi de, şampiyonluğu da alamasaydık.
    Takımın içine etti gitti. Hala gelmiş keşke kalsaydı diyorlar.
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Hamzayı savunan kişileri mümkün mertebe blokluyorum artık. Bu kadar futbol cahili olunmaz.
    Keşke geçen yıl hiç gelmeseydi de, şampiyonluğu da alamasaydık.
    Takımın içine etti gitti. Hala gelmiş keşke kalsaydı diyorlar.

Alıntıları Göster

|
    |

• Yarbay
    2962 Mesaj
    haklı. rezil bir oyuncu grubu var. 3 4 oyuncu çıkar kalan hiçbiri galatasarayda yedek bile olamayacak türde. fenerbahçe veya beşiktaşın kulubesindeki alper gibi ozan gibi fernandao gibi cenk tosun gibi kerim frei gibi oyuncular galatasarayda gözü kapalı as oynar. en aşağı 15 oyuncu yollamali. bu da bi senede mümkün görünmüyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    677 Mesaj
    Büyük beyin demek hatayı tek bir kişiye kesmek değil, genel olarak olaylara bakabilmektir. Aksi olsa teknik adam değiştirince GS nin geçen sene ki gibi başı çekip bu sene de liderliği bırakmaması gerekiyordu.

Hamzaoğlu Prandelli den Dünya Karmasını almadı, Mustfaa Denizli de budayacağım diye geldi. İkiside görevi bırakınca GS bir adım ileri gidebilmiş değildi. Demek ki sorun oyuncu odaklı. Sen kimi keserse kes bu takımdan alacağın maksimum verim ortada. Kolları sıvayacaksın, alacaksın sözleşmeşleri önüne yer misin yemez misin diye alayını çizip bırakacaksın. Alt tarafı bir sezon kaybederiz de var mı sen de o yürek? Göğüs gerebilecek misin yoksa koltuk sevdan mı daha tatlı gelecek? Göreceğiz...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    898 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Simon Kjaer

Özet;

tecrübelisiniz bu işlerde var mı karşıdan size şike yapıp sizde td olan
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.