Şimdi Ara

Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
0
Favori
39.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
399 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam büyük baş çiftliği kurucam demiş ve sözünü yerine getirmiş, kolay mı bu kadar büyük baş hayvanı bir araya getirmek? Helal olsun toprağıma.
  • "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Orijinalden alıntı: beniyibiriyim

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende çiflikbanka 20 binliralık bir yatırım yapmıştım. Bunun 1500 lirasını kurtardım

Bu kurtardığım parayla solucan işine girmeyi planlıyorum. Solucan işi şu şekilde:

1000 adet solucan alıyorsunuz, 3 ay sonra bu solucanlar ikiye katlıyor.

Ölenleri bitcoine çeviriyorsunuz, çok iyi çok mantıklı oyun, sizde katılın derim.

Kısa zamanda solucan filom olacak , köşeyi dönecem

Rabbim bir kapıyı kapıyor bir kapıyı açıyor, solucan işini bende araştırıyorum karlı gibi,

Çiftlikten ettiğimiz zararı kısa zamanda solucandan karşılarız.
    Hadi vira bismillah
    10 koli solucan aldım, toplam 1000 adet
    fazlasını eve göndereceklermiş du bakalım hayırlısı

https://www.solucanlarim.com/

Ben aldım kardeşim, son kredi hakkımı bunda kullandım 50.000 TL bastım valla,

abi fazla solucanları banyoda uygun bir yere koy, arada havalandır. Bazen balkonda gezmeye çıkar. Onları mutlu etki daha çabuk üresin, çoğalsınlar.

Mutlu solucanlar, gelsin paralar..

Uyarın için sağol kardeşim, ben binanın kazan dairesini düşünüyordum ama güvenemiyordum orada komşular çalar filan solucanları en iyisi küvetmiş, inşallah para geldikçe daha da basacağım solucanlara paraları, çiftlik banka kaptırdığım 350.000 TL yi umarım 1 yıl gibi kısa zaman da solucanlardan geri kazanıcam,

Abi sana şu kırmızı başlılardan 10 çift gönderiyorum. Birazını besle çoğalt, birazını güneşte kurut yemeklere falan katınca çok güzel bir tat veriyor

Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]

Eyvallah kardeşim verim almaya başlayınca müsterih ol bende sana yollucam solucan, adamların hesaplarına eft yaptım bana gönderdikleri mesaj tebrikler yüksek kazanç sistemine girdiniz % 250 karlar seni bekliyor dediler, inşallah çiftlik bankdaki zararımı kurtarıcam yakın zaman da, bu arada sen az yatırım yapmışsın kredi filan çeksen eşden dosttan borç alsan evi arabayı satıp girsen kısa sürede kara geçersin bence,

Doğru söylüyorsun evi arabayı tarlayı tapanı herşeyi satayım hatta kumbarayı bozdurup gireyim nasıl olsa kat kat fazlasıyla geri alırız.

Millet uyumaya devam etsin biz solucanlarımızla kazanıyoruz , biz böyle mutluyuz be abi

• Şimdi detay maxi net diye bir balon var bakalım o ne zaman patlayacak o tam saadet zinciri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam parayı yolla demiştiniz wazzaptan parayı yolladım resminiz gitti?
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    çıraklık eseriymiş o
    ustalık eserini de yaptı
  • jervis kullanıcısına yanıt
    Profil resmini kaldirmis olabilir kardes

• Flopyy F kullanıcısına yanıt
    Konu zaten süper ama şu cevap. Aranan kan bu işte (:
  • Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]

• quote:

Orijinalden alıntı: parazitoguz

Kareli dragon en son kimde kalmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika ben 300 bin kazanarak hemen zengin olmak istiyorum. Bu nedenle hemen IBANınıza 500 bin yatırabilirim IBAN lütfen :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende çiflikbanka 20 binliralık bir yatırım yapmıştım. Bunun 1500 lirasını kurtardım

Bu kurtardığım parayla solucan işine girmeyi planlıyorum. Solucan işi şu şekilde:

1000 adet solucan alıyorsunuz, 3 ay sonra bu solucanlar ikiye katlıyor.

Ölenleri bitcoine çeviriyorsunuz, çok iyi çok mantıklı oyun, sizde katılın derim.

Kısa zamanda solucan filom olacak , köşeyi dönecem

Rabbim bir kapıyı kapıyor bir kapıyı açıyor, solucan işini bende araştırıyorum karlı gibi,

Çiftlikten ettiğimiz zararı kısa zamanda solucandan karşılarız.
    Hadi vira bismillah
    10 koli solucan aldım, toplam 1000 adet
    fazlasını eve göndereceklermiş du bakalım hayırlısı

https://www.solucanlarim.com/

Ben aldım kardeşim, son kredi hakkımı bunda kullandım 50.000 TL bastım valla,

abi fazla solucanları banyoda uygun bir yere koy, arada havalandır. Bazen balkonda gezmeye çıkar. Onları mutlu etki daha çabuk üresin, çoğalsınlar.

Mutlu solucanlar, gelsin paralar..

Uyarın için sağol kardeşim, ben binanın kazan dairesini düşünüyordum ama güvenemiyordum orada komşular çalar filan solucanları en iyisi küvetmiş, inşallah para geldikçe daha da basacağım solucanlara paraları, çiftlik banka kaptırdığım 350.000 TL yi umarım 1 yıl gibi kısa zaman da solucanlardan geri kazanıcam,

Abi sana şu kırmızı başlılardan 10 çift gönderiyorum. Birazını besle çoğalt, birazını güneşte kurut yemeklere falan katınca çok güzel bir tat veriyor

Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]

Eyvallah kardeşim verim almaya başlayınca müsterih ol bende sana yollucam solucan, adamların hesaplarına eft yaptım bana gönderdikleri mesaj tebrikler yüksek kazanç sistemine girdiniz % 250 karlar seni bekliyor dediler, inşallah çiftlik bankdaki zararımı kurtarıcam yakın zaman da, bu arada sen az yatırım yapmışsın kredi filan çeksen eşden dosttan borç alsan evi arabayı satıp girsen kısa sürede kara geçersin bence,

Doğru söylüyorsun evi arabayı tarlayı tapanı herşeyi satayım hatta kumbarayı bozdurup gireyim nasıl olsa kat kat fazlasıyla geri alırız.

Millet uyumaya devam etsin biz solucanlarımızla kazanıyoruz , biz böyle mutluyuz be abi

Koca mutlu bir aileyiz biz, aklın yolu bir sat gir her şeyi bence,

• quote:

Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]

Arkadaşlar, ben ana tarafından Uruguaylıyım, işinizi çözeriz. Masraflar için Dernek Başkanı ile iletişime geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jehat_40

Herkez çıkmış yok salaklar yok bu tipte adama nasıl para yatırıyosunuz dıyor biride çıkıp demıyo bu adamın ülkemiz genelinde 200 şarküteri açtı 4 5 tane kosgepden destek alarak çiftlik açtı tvlerde boy boy reklamları cıktı 500 bin üyesi olan bı camia oldular peki bunu yaparken devletımız ne yapıtdı hiç mi bunları görmedi devletimiz halkını koruyamadı yazık binlerce insanın canı yandi avrupadan bu sisteme para yatıranlar paypaldan rahatlıkla geri alabılıyorken bizim ülkemızde neden alamıyor bu tarz vakalar bu ülke ilk olan bırsey degılve sonda olmayacak ama ben yine soyluyorum bu olay farklı birşey ilerleyen zamanda patlak vercektir.

Derler, cunki burada ve farkli platformlarda bunun bir dolandiricilik duzeni oldugunu, benzer farkli sistemlerin gecmiste olup 2-3 yillik donemler ile insanlari dolandirdigini anlattik. ancak arkadaslar bize degil de 1 koyup 3 alacaksin diyene inanmayi tercih ettiler. Acilan isletmelerin gostermelik oldugunu anlamak icin deha olmaya gerek yoktu. Insanlarin guvenini kazanmak, paralarini cekmemeleri, sistem icinde cevirmelerini saglamak adina yapilmis ufak bir fedakarlik. Boyle bir girisim icin devlet desteginin olmasi soz konusu degil, oyle olsa batan her sirkette devlet el atsin olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: zengier

quote:

Orijinalden alıntı: Jehat_40

Herkez çıkmış yok salaklar yok bu tipte adama nasıl para yatırıyosunuz dıyor biride çıkıp demıyo bu adamın ülkemiz genelinde 200 şarküteri açtı 4 5 tane kosgepden destek alarak çiftlik açtı tvlerde boy boy reklamları cıktı 500 bin üyesi olan bı camia oldular peki bunu yaparken devletımız ne yapıtdı hiç mi bunları görmedi devletimiz halkını koruyamadı yazık binlerce insanın canı yandi avrupadan bu sisteme para yatıranlar paypaldan rahatlıkla geri alabılıyorken bizim ülkemızde neden alamıyor bu tarz vakalar bu ülke ilk olan bırsey degılve sonda olmayacak ama ben yine soyluyorum bu olay farklı birşey ilerleyen zamanda patlak vercektir.

Derler, cunki burada ve farkli platformlarda bunun bir dolandiricilik duzeni oldugunu, benzer farkli sistemlerin gecmiste olup 2-3 yillik donemler ile insanlari dolandirdigini anlattik. ancak arkadaslar bize degil de 1 koyup 3 alacaksin diyene inanmayi tercih ettiler. Acilan isletmelerin gostermelik oldugunu anlamak icin deha olmaya gerek yoktu. Insanlarin guvenini kazanmak, paralarini cekmemeleri, sistem icinde cevirmelerini saglamak adina yapilmis ufak bir fedakarlik. Boyle bir girisim icin devlet desteginin olmasi soz konusu degil, oyle olsa batan her sirkette devlet el atsin olurdu.

Arkadasin dedigine gore devlet destekli tokatladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulen okuyup okuyup gülüyorum, farmville ile dolandırıldılar iyimi
  • hemen ödüyorum dernek deyip geçme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iban göremeden ücretler elden mi ödüyoruz?

• 2 milyar bastik, gitti paralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkede bu kadar idiot olduğunu bu çocuk sayesinde anladım bu adam bu tiple bunları dolandırabiliyosa ben neler neler yapmam :D
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.