Şimdi Ara

Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
0
Favori
39.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
399 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    500 tril toplanmış 380 tril. dağıtmış diyordu haberler. başka yerden de geçmiş eline para kıbrısa göndermiş. eşinin üstüne göndermiş vs vs.
  • Yahu illa ki dolandırılarak mı paranızı kaptıracaksınız, bir kere de kendş rızanızla birini zengin edin.

IBAN'ınmı veriyorum
    T.C Ziraat Bankası TR000000000011110001100000111001100001011100111

• O atıp tutanlar, yatırım yapıp kendini çok akıllı sananlar nerede? Hepsi piyasa olmuş nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn3434

500 tril toplanmış 380 tril. dağıtmış diyordu haberler. başka yerden de geçmiş eline para kıbrısa göndermiş. eşinin üstüne göndermiş vs vs.

Temiz para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu dombilinin reklamına çıkan Mehmet çevik denen oyuncu neden tutuklanmiyor? Adam firmanın reklamında oynadı o tamam olabilir dersin. Adam firmanın danismaniymis..

• Saka maka 750 tl'den olduk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gülme komşuna gelir başına, ayrıca adamın fiziksel özellikleriyle niye dakga geçiyorsunuz sözde aydın insanlarız dersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde ülkenin halı cidden kötü bu tiple nasıl dolandırmış bu kadar milleti diyen var la bunun tipimi olur? niye dolandırıcılar Brad Pitt tom Cruise tipindemi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serserim06 -- 15 Mart 2018; 16:40:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Birde ülkenin halı cidden kötü bu tiple nasıl dolandırmış bu kadar milleti diyen var la bunun tipimi olur? niye dolandırıcılar Brad Pitt tom Cruise tipindemi?

Bence mehmet aydın daha yakışıklı

• serserim06 kullanıcısına yanıt
    Aslında asıl bu tipler insanı daha rahat kandırır. Baby Face denen tip var bunda, saf diye bakılır genelde bu böylelerine

• zengier Z kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin kacırdıgınız olay bence şu ınsanlar size neden inansın bence durumlar aynı sonuc olarak o sistemde sızın gıbı ınsanları kendı tarafına cekmek ısteyenler vardır asıl sorun burda bu şekılde buyuk bı oluşum vardı neden engel olunmadı bakan bey cıkıp sadece dolandırıcılık tesebbüsü olarak acıklama yaptı madem şüphelerınız var firmanın hesaplarını kitleyın paypalın yaptıgı gibi devletin destegı olmadıgını varsayalım senın ülkende 200 şubesi 5 çiftligi 1 gıda fabrikasi 500 bin üyesi olan bır oluşumdan nasıl olurda farkında olamasızsınız etrafımda vardı oynayan şarkuterılerden ürün alınırken faturası kesılıyordu vs.evet yatıranların suçu yokmu evet var ama devletınde halkı korumak gibi bir görevi var.
  • Bu gencin arkasında başkaları da vardır. Tek başına bu işi çevirdiğine inanmıyorum.
  • fetö ile bağlantısı olduğu iddiaları var zaten..
  • uşak geldi, 70.000 kişiyi sağdı, gitti. para kazanmak bu kadar kolay. bu ülkede bu kadar insanın çiftlikbank gibi veya bal, telefon gibi reklamlarla dolandırılmasının en büyük sebebi eğitimsizliktir. ülke olarak eğitim seviyesinde sürekli gerileme kaydediyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin.
  • Ah ula ah

Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]

• Bunlara para kaptıranların %80'i akpli tayfadan değilse ben hiç bir şey bilmiyorum, iğne ucu kadar üzülmüyorum beter olun
  • Bence adam dolandırmamışki para kazandıkca kazandıgından zaten dağıtmış sonra ekonomik kriz falan deken sonundada iflas etmiş. tosun parayı parayı katlarken iyiydi de batırınca mı kötü oldu

• ahahaha reis zeka sorunu olan insanlardan yürüttüğü paraları paylaşmışhttps://www.youtube.com/watch?v=u1yJa9nc99c
  • Niye bu kadar şaşırıyorsunuz, Kuranı sallayarak 10 milyonları dolandıranlar var!!
  • Eskiden Banker Kastelli sonra Titan Saadet Zinciri şimdide bu Çiftlik Bank

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 15 Mart 2018; 18:52:22 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.