Şimdi Ara

Çift tıklıyorum oyun açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
78.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yönetici olarak denemedim , uyumluluk sorununu giderdim gene yok çalışmıyor.Dün çalışan oyun bugün çalışmıyor.Çift tıklıyorum lol ufak simgesi geliyor sonra kayboluyor client falan ekrana gelmiyor nasıl düzeltebilirim?

• format at
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexu

format at
    Tek tıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eminem Bağımlısı Genç

Tek tıkla.

Alıntıları Göster
    Bu kadar veledin oynadığı bir oyunda forumun bu bölümünde tabi ki veletler fink atıcaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexu

format at
    ctrl shift esc yap oradan lol.client exe & lol launcher ne varsa sonlandır. Tekrar dene kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saintvictims

ctrl shift esc yap oradan lol.client exe & lol launcher ne varsa sonlandır. Tekrar dene kardeş

+1 buyuk ihtimal orda acik kalmistir
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

Alıntıları Göster
    Lol client launcher falan görünmüyor zaten,onlar kapalı olduğu halde açılmıyor silip tekrar kuruyorum.
  • Sistem geri yükleme yaptıysan olmuş olabilir bana da olmuştu. Supporta ticket atmayı dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

Orda açık kalsada yazı geliyor altında bi hata veriyor zaten çalışmaktadır gibi bişey tamam diyince açıyor. Bence sorun başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BetterNerfLuffy

Sistem geri yükleme yaptıysan olmuş olabilir bana da olmuştu. Supporta ticket atmayı dene

Aynen geri yükleme yaptım.Supportla mı alakalı pc ile mi alakalı tekrar kuruyorum bakalım düzelicek mi
  • tekrar kur duzelir heralde dosyalar gitmistir
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

quote:

Orijinalden alıntı: BetterNerfLuffy

Sistem geri yükleme yaptıysan olmuş olabilir bana da olmuştu. Supporta ticket atmayı dene

Aynen geri yükleme yaptım.Supportla mı alakalı pc ile mi alakalı tekrar kuruyorum bakalım düzelicek mi

düzelmeyecek o zaman ben daha önce atmıştım bunun için bir çözümümüz yok yeniden yükleyin dediler o zaman çözülüyor.
  • quote:

hocam pm atsanıza. hatırladıysanız beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irie

quote:

Alıntıları Göster
    Tekrar kurunca düzeldi,adam akıllı cevap verenlere teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irie

quote:

Alıntıları Göster
    Şaka bir yana aynı sorun bendede vardı sanırım virüsle alakalı bir durum format atmanı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eminem Bağımlısı Genç

Şaka bir yana aynı sorun bendede vardı sanırım virüsle alakalı bir durum format atmanı tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Setup tan repair yapın düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre510

Setup tan repair yapın düzelir

Alıntıları Göster
    yönetici olarak dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick Valensi

yönetici olarak dene

Alıntıları Göster
    3 tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrocodileGustave

3 tıkla

Alıntıları Göster
    uzun süredir bende başaramıyordum ama sonunda başardım şimdi dikkatli dinleyin lol e sağ tıklayın dosya konumunu aç dedikten sonra rads>projects>lol patcher>releases>orda çıkan dosya>deploy>lol patcher a girin işleminiz hallolucaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: azrailinoluyum

uzun süredir bende başaramıyordum ama sonunda başardım şimdi dikkatli dinleyin lol e sağ tıklayın dosya konumunu aç dedikten sonra rads>projects>lol patcher>releases>orda çıkan dosya>deploy>lol patcher a girin işleminiz hallolucaktır

helal olsun üye olanlar bile söylemezken adam yeni üyelik açıp çözümü söylemiş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.