Şimdi Ara

CİDDİ CİDDİ UFO GÖRDÜM !!! (3,5.gif) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
2
Favori
19.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: soulcubee

peki size bunun aslında yalan olmadığını sölersem nediceksiniz we hikayeye şöle dewam edersem...

aslında kesin olarak 1000yıl deil daha fazla... bundan milyarlarca ewwel başka bi dünyada gerçek dünyada yaşam bütün huzuryla dewam ederken uzaylılar tarafından saldırıya uğradık we herangi gibi bi uzay birliğinden yardım gelemicek kadar uzaktaydık, we biz barışçıl bi gezegen olduğumz için yeterli sawunmamız yoktu yönetim bir kısım insan we onları korumak için çok az sayıda askeri alıp başka bi yaşam yeri aramamızı istediler we bizde binlerce ışık yılı uzakta şuanda yaşadığımız gezegeni bulduk ancak burdaki wahşi haywanlar bize zorluk çıkarmaya başladı bizde hepsini öldürdük we bu bizim barışçı yanımıza uymadığı için oy birliği ile hepimiz hafızamızı sildrdik hemde tamamiyle bölelikle herşeye tekrar başladık, asker dediğimiz bazı üztün güçlere sahip olan canlılar, zamanla bunlar insanların karşısına, buda rahipleri, ninjalar, yunanistanda tanrı olarak karşımıza çıktılar... enson geri kalan kişi eski bi askerdi yani bi sürgündü we kendi hafızasını silmeden önce bir geminin yaklaştığını gördü ama herşey için çok geçti we hafızasını sildi... o gemi 2. bi emirle geri kalan az sayıda asker yönetimden bikaç kişi we birazda insandı... onlar polutona gittiler bizi görmediler we ordada bi yaşam başladı bölelikle ancak onlar hafızalarını silmedikleri için teknolojik olarak bizden daha ileriler şuanda we bizi onlarla tanışmamız için bişekilde hazırlıolar, filmler, teknolojik olaylar, dünyadaki biçok sıkıntı onlara muhtaç kalmamız we onlarla ilk karşılaştığımzda düşman diil dost kabul edebilmemiz için...

işte gerçek arkadaşlar...

warmı sorusu olan...

ne içtin

• quote:

Orjinalden alıntı: delüanna

quote:

Orjinalden alıntı: soulcubee

peki size bunun aslında yalan olmadığını sölersem nediceksiniz we hikayeye şöle dewam edersem...

aslında kesin olarak 1000yıl deil daha fazla... bundan milyarlarca ewwel başka bi dünyada gerçek dünyada yaşam bütün huzuryla dewam ederken uzaylılar tarafından saldırıya uğradık we herangi gibi bi uzay birliğinden yardım gelemicek kadar uzaktaydık, we biz barışçıl bi gezegen olduğumz için yeterli sawunmamız yoktu yönetim bir kısım insan we onları korumak için çok az sayıda askeri alıp başka bi yaşam yeri aramamızı istediler we bizde binlerce ışık yılı uzakta şuanda yaşadığımız gezegeni bulduk ancak burdaki wahşi haywanlar bize zorluk çıkarmaya başladı bizde hepsini öldürdük we bu bizim barışçı yanımıza uymadığı için oy birliği ile hepimiz hafızamızı sildrdik hemde tamamiyle bölelikle herşeye tekrar başladık, asker dediğimiz bazı üztün güçlere sahip olan canlılar, zamanla bunlar insanların karşısına, buda rahipleri, ninjalar, yunanistanda tanrı olarak karşımıza çıktılar... enson geri kalan kişi eski bi askerdi yani bi sürgündü we kendi hafızasını silmeden önce bir geminin yaklaştığını gördü ama herşey için çok geçti we hafızasını sildi... o gemi 2. bi emirle geri kalan az sayıda asker yönetimden bikaç kişi we birazda insandı... onlar polutona gittiler bizi görmediler we ordada bi yaşam başladı bölelikle ancak onlar hafızalarını silmedikleri için teknolojik olarak bizden daha ileriler şuanda we bizi onlarla tanışmamız için bişekilde hazırlıolar, filmler, teknolojik olaylar, dünyadaki biçok sıkıntı onlara muhtaç kalmamız we onlarla ilk karşılaştığımzda düşman diil dost kabul edebilmemiz için...

warmı sorusu olan...

ne içtin

Cin+Tonic

• Ufo olayını bilemem ama arkadaşın korktuğu çok belli baksanıza yazdığı yazıya korkudan hep yanlış harflere basmış...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih_t

quote:

Orjinalden alıntı: _SoundofSilence_

TÜRKİYE'DEN SON UFO GÖRÜNTÜLERİ

http://forum.donanimhaber.com/m_16232660/tm.htm

Büyükçekmece ye de gelmişler.

yusuf yusuf.gif

/>

duvaralamba tutarak ufo demişler güzel ya. ben zamanında photoshop du blur efektiydi falan uğraştıydım. adam işin kolayını bulmuş.

• quote:

Orjinalden alıntı: yusufsimdi

Ufo olayını bilemem ama arkadaşın korktuğu çok belli baksanıza yazdığı yazıya korkudan hep yanlış harflere basmış...

Klavye Almanca Ondan...
  • Bu UFO ile ilgilili çığır açacak bir teorim var(evet süper saçma).

Şimdi millet UFO (unidentified flying object) gördüğünde hemen uzaylı yaşam formu olarak nitelendiriyor.Tanıma baksana cahil kardeşim,tanımlanamayan uçan cisim demek bunun türkçesi,yani sen uçan bir cismi tanımlayamıyınca o cisim otomatikmen UFO mertebesine yükseliyor.E bizim milletde cahil bol olunca her gördüğün tanımlanamıyor be UFO oluyor.İşte bu yüzden çok fazla UFO var
  • quote:

warmı sorusu olan...

bunu yazan sanki kendisi yasamıs gibi anlatmıs

söz diger sefere dost gibi gorunecez...

• YA ABİLER BAKIN. O ZANNETTİĞİNİZ UFO FLAAN FİLANLAR YOKKKKK. BUNU KAFANIZA YERLEŞTİRİN.O GÖRDÜĞÜNÜZ ŞEYLER ABD NİN RADARA YAKALANMAYAN ADINI KİMSE BİLMEDİĞİ UÇAK GİBİ BİŞEYLER. ŞUNA ÇOK BENZİYORLAR. İŞTE SENİN GÖRDÜĞÜN BU OLSA GEREK
     CİDDİ CİDDİ UFO GÖRDÜM !!! (3,5.gif)

ABD UZAYA UYDU ATTI. UYDUDAN FÜZE ATABİLİYOR. İSTERSE BAŞIMIZA FÜZE YAĞDIRIR-(ABD TÜRKİYEDEN 50YIL DENEBİLECEK KADAR İLERİ BİR TEKNOLOJİYE SAHİP
  • ilahi dh çok matraksınız
  • Ya millet sizi hayal kırıklığına uratmış olmiyim ama, uzaylı olsa da buraya nasıl gelsin yaw, kaç tane bilim adamı izledim-okudum uzaylı olsa bile gelmesi imkansız gibi diyen. Bunun için de radyo dalgası mı ne yayıyolar uzaya ancak bu şekilde haberleşilebilirmiş. Şili'de dev gibi çanaklar yaptırıyolar dalga yaymak için. En yakın güneş sistemi 4 milyon ışık yılı uzakta diye tahmin ediliyor yanlış bilmiyorsam. Yani ışık hızıyla bile gitsen 4 yılda ulaşıyosun.

Şimdi bu dostlarımız ordan buraya gelinceye kadar 4 yıl boyunca lpgli olsa bile ne yakar tahmin edebiliyo musun Zaten küçücük araçlar her tarafı mazot olsa nolur Hadi diyelim uranyum falan kullanıyo Kardeş 4 yıl gel, 4 yıl git 8 yıl, zaten ömrün ne kadar yaw, bi bakıp dönmek için 8 yıl peh. Dalga bi yana ışık hızıyla gidebilecek bi araç düşünebiliyo musunuz ? Yıl 3007 değil 10007 bilem olsa zor Işık bile gidemiyo sen nası gidiyon..

Ha ışınlanma falan var derseniz ona diceem bişe yok Ama o zaman da kordinatları tutturmak mesele, ya yanlışlıkla Diyarbakırlı Abdullah ağanın kucaana ışınlanırsan nolcak ? Yani olmaz bu iş

• ya ufo demisken ben gecen sene adana real de geziyordum toysarus mu ne bi oyuncak magızası var onun den geciyodum bi baktim 20 ytl ye uzaktan kumandali ufo satıyolardı etrafinda ısıklar ortasında pervane kumandayla basiyosun oldugu yerden baya bi yuksege cıkıp ısıklar saciyodu aslinda bi tane almak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 14 Ağustos 2007; 22:20:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: okitoxxx

Bu kadar geniş bi evrende yalnız olduğumuzu düşünmek aslında saçma bişey...ama uzaylılar zart zurt bunlarda saçma...biz onları göremediğimiz halde onlar buraya kadar gelip mal mı bakıp bakıp gidiyolar...ayrıca niye ufolar döner ki...dönünce nooluyo yani...estetik bi yanı mı var?

ufo mufo bunlar boş işler...onların zaten şu küçük casus uçaklar olabileceği ihtimali çok yüksek...

NEDEN AÇIKÇA ORTAYA ÇIKMIYORLAR?

Çünkü insanlık henüz bilinç olarak kitlesel karşılaşmalara hazır değil. Saldırgan iç güdülere sahipsiniz. Bizi hemen düşman ilan edebiliyorsunuz. Alıştırma için sıklıkla yapılan temaslarda buna çoğunlukla şahit oluyoruz.
    Ama güzel olan şu ki bu hızla değişiyor..

Evrendeki yaşayış çok çeşitlidir. Sizse, kendi türünüzü, bilgisizlik nedeniyle bu sonsuz evrende tek sanıyorsunuz. İnsana benzemeyen zeki varlığı kabul etmeye isteksiz görünüyorsunuz. Halbuki evrende insana benzediği gibi, hiç benzemeyen de, zeki, gelişmiş, barış içinde yaşayan varlıklar var.
    Ve siz onların görüntüsünü, sırf insana benzemediği için ürkünç bulabilir ve korkabilirsiniz. Yani siz henüz dış görünüşe bakarak hüküm verecek kadar az gelişmiş durumdasınız.

Dünya gezegeni olarak, birbirinizi yemekten vazgeçip hepinizin aynı Tanrı’nın yarattığı insan olduğunu anlayıp, tüm dünyanın ve insanlığın iyiliği için çalışacak kadar gelişmeden, dünya dışı zeki yaşamla karşılaşmanız her şeyi daha da kötü yapacaktır. Devletleriniz, bu görüşmeleri hızla kendi çıkarı için kullanmaya çalışacaktır. Yani aranızda birlik ve bütünlüğü sağlamadan açıkça ortaya çıkmamız mümkün görünmüyor.

Ve bir adım daha ileri giderek, Tanrı’nın tüm evreni sadece insan için yaratmış olmasının ne kadar cahilce bir kibir olduğunu fark edip, evrende birçok yaşamın olabileceğini ve hepimizin de Tanrısı’nın aynı Tanrı olduğunu anlamaya başlamadan, dünya dışı zeki yaşamla karşılaşmak çok zorlaşmaktadır. İnsanoğlu dünyasal düşünceden evrensel düşünceye geçmelidir.

Belki de en önemli konu şu ki; birçok dünya dışı zeki yaşamın, hayata, evrene temel bakışı sizden o kadar farklıdır ki, sizin bunu kavrayabilmeniz, bugünkü haliyle imkansızdır. Sizler sadece kendinize ve kendi düşüncelerinize, anlayış kalıplarınıza uygun olanı algılayabilir ve kabul edebilirsiniz. Bunların tümüyle dışında çok çarpıcı evren ve varlık anlayışları vardır. Kendinizi en inanılmaz, en şaşırtıcı gizemlere hazır kılacak kadar esnek olmalısınız. Bu esnekliği kazandığınızda biz ortaya çıkacağız.

Evrensel sevgi, huzur ve barışı kazanmak için yapacağınız çalışmalardaki başarınıza göre en uygun zamanda açıkça ortaya çıkacağız. Daha önce açıkça ortaya çıkarsak, bu karşılaşmaya henüz hazır olmadığınızdan, doğal evriminize ve özgür iradenize müdahale etmiş oluruz.

Siz hazır olduğunuzda evrende yalnız olmadığınızı tüm insanlığa göstereceğiz. O zaman evrensel bir paylaşma ve dayanışma dönemi başlayacak.

quote:

Orjinalden alıntı: PaiMei

Ya millet sizi hayal kırıklığına uratmış olmiyim ama, uzaylı olsa da buraya nasıl gelsin yaw, kaç tane bilim adamı izledim-okudum uzaylı olsa bile gelmesi imkansız gibi diyen. Bunun için de radyo dalgası mı ne yayıyolar uzaya ancak bu şekilde haberleşilebilirmiş. Şili'de dev gibi çanaklar yaptırıyolar dalga yaymak için. En yakın güneş sistemi 4 milyon ışık yılı uzakta diye tahmin ediliyor yanlış bilmiyorsam. Yani ışık hızıyla bile gitsen 4 yılda ulaşıyosun.

Şimdi bu dostlarımız ordan buraya gelinceye kadar 4 yıl boyunca lpgli olsa bile ne yakar tahmin edebiliyo musun Zaten küçücük araçlar her tarafı mazot olsa nolur Hadi diyelim uranyum falan kullanıyo Kardeş 4 yıl gel, 4 yıl git 8 yıl, zaten ömrün ne kadar yaw, bi bakıp dönmek için 8 yıl peh. Dalga bi yana ışık hızıyla gidebilecek bi araç düşünebiliyo musunuz ? Yıl 3007 değil 10007 bilem olsa zor Işık bile gidemiyo sen nası gidiyon..

Ha ışınlanma falan var derseniz ona diceem bişe yok Ama o zaman da kordinatları tutturmak mesele, ya yanlışlıkla Diyarbakırlı Abdullah ağanın kucaana ışınlanırsan nolcak ? Yani olmaz bu iş

NASIL GELİYORLAR?

Evrenin çeşitli yerlerinden dünyaya gelen varlıklar birçoktur. Bu varlıkların bilgi ve teknoloji düzeyleri çok zengin ve çeşitlidir.

Dünyaya, farklı uygarlıklar, kendi farklı bilgi ve teknolojik imkanları ile geliyorlar. Evrendeki zeki hayat o kadar şaşırtıcı örnekler gösterir ki, bunları hemen kavramak kolay değildir.

Bazı varlıklar ışık hızından çok daha hızlı gidebilen uzay araçları ile buraya kadar gelirler.

Bazıları, kendi uzay-zamanlarından sıçrama yaparak sizin uzay-zaman parçanıza giriş yaparlar ve sizin uzay-zamanınızda birden ortaya çıkarlar.

Bazı varlıklar sizinle aynı boyutta yaşamazlar. Onlar titreşimsel yapısı çok farklı bir başka boyutun içindedir. Ama gelişmiş varlıklar oldukları için bizim boyutumuza titreşimlerini düşürerek odaklanabilirler ve bu boyutta ortaya çıkabilirler.

Bazı varlıkların Dünyaya gelebilmek için uzay araçlarına ihtiyacı varken bazı türlerin buna ihtiyacı yoktur.

Bazı türler, Dünyaya hiç gelmeden kendi gezegenlerinden ya da boyutlarından iletişimi kurup sürdürürler.

Bazı varlıklar, sadece bilimsel olarak değil, ruhsal olarak da o kadar gelişmiştir ki, onlar maddeye tamamen hakim olmuş gibidirler. Dünyaya gelmek onlar için bir an’da gerçekleşebilir.

Özetle evrendeki diğer uygarlıklar, dünyaya, bilimsel ve ruhsal gelişmişliklerine bağlı olarak, birçok değişik yolla gelmektedir.

Kaynak: siriusufo.org

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SoundofSilence_ -- 14 Ağustos 2007; 22:37:22 >

• nedense uzaylılar hep insanlardan zeki olur...
  • beyler ufo gören olursa söleyin beni alsınlar bebekken düşürmüşler ufodan hala burdayız 15 yıl oluyo
  • herkezzz ufo yaa dünya dışı varlık dıyoo ya oyle gösterilmek isteniyoosa belki başka bi ülkenin oyunu bizim ülkelere gelip inceleme falan yapıyoolar görününcede uzaylı deniyooo
  • bizim burdan da geçtiler,müziği son ses açmışlar,rumbayı dinliolar.
    dıt dıt dıt dıt dıt dı dı dı dıt dıt dıt die gittiler sonra
  • Ben hayatımda 2 kez böyle bir olay yaşadım.

Birincisi İzmir'de 7 sene önce oldu. Havada yavaş yavaş 3 tane ışık yayan bir cisim belirdi. Hemen hemen haraketsiz duruyordu ama kendi etrafında dönüyordu. O ışık demeti ben gördükten 15 dk sonra hızlıca kayboldu. Bu olaya anlam veremedim.

İkincisi ise 3-4 gün önce oldu. Balkondaydım. Yaklaşık 5-6 saat balkonda oturdum. Gece gece film izliyorum işte. İlk balkona girip yıldızlara bakmaya başladığımda yavaş yavaş haraket eden bir cisim gördüm. Baya yakındaydı en fazla 2-3 km uzakta. Helikopter olması imkansız. O gördüğüm ışık demeti yaklaşık 3 saat içinde 5-6 kere aynı ratoyu izledikten sonra - her dönüşünde 20 dk filan kayboluyordu - kırmızı bir ışık demeti şeklinde yok oldu ve bir daha ortaya çıkmadı. Bu olaya da anlam veremedim. Işık demeti arasıra aşırı parlıyor bazende sönüyordu.
  • benimde eşim görnüş boluda yıllar önce...havada kendi etrafında dönüyor ve beyaz ışıklar saçıyormuş..birgün bende göreceğim gibime geliyor ama hadi hayırlıısı
  • bnde goydum balkon icin iniş izni istediler olay şöle gelişti

cep tel caldi
    -(bir sinyal) 2835 hattamısın
    -(ben)evet
    -2835 balkonuna iniş izni istiorz
    -sen kimsinis?
    -ufo
    - iniş izni onaysiz ufo
    -anlaşildi tamam
    olay bole gelisti maqaranin dipine vurdum bu gece
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.