Şimdi Ara

Çiçeksepeti 50-25 var var indirimi hesapları kontrol edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
3.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 22
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jumaruu (2 mesaj) fasakasa (2 mesaj) claxie (1 mesaj) BèRuTTì (1 mesaj) nihilist76 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (6 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Çiçeksepeti 50-25 var var indirimi hesapları kontrol edin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    89 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2e/e1/59/2ee159541f2183ab88288399e045be0e.jpeg&t=0&width=480&text=1

Sana özel Ekstra 25 TL indirim! 🌟12-14 Ocak VarVar İndirimleri'nde geçerli indirim kodunu kullanmak için uygulamayı indir, yarını bekle! 👀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucoyaho -- 11 Ocak 2021; 13:1:20 >

• 50/25 gelse ne olacak..

5 lt Yudum 100 lira

32'li familia 55 lira..

Bunlar sadece iki örnek.. Bomboş bir site ve fiyat politikası kimse kusura bakmasın..

Bu çiçeksepeti denen illet arayüzlü alışveriş sitesi yanında epttavm hatta A101 online bile prof kalır. 2 kere alışveriş yaptım bugüne kadar, başıma gelmeyen kalmadı. 50/25 geçtim, alt limitsiz 25 verse her halde yine bir şey almam.

• Yüzbaşı
    300 Mesaj

çıkmayor

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 18 saat 1 dakika kadarı kaldı.

link paylaşın

|
    |
  • Yarbay
    2014 Mesaj

Kutumuz boş.

|
    |
  • Er
    3 Mesaj

Bu çiçeksepeti denen illet arayüzlü alışveriş sitesi yanında epttavm hatta A101 online bile prof kalır. 2 kere alışveriş yaptım bugüne kadar, başıma gelmeyen kalmadı. 50/25 geçtim, alt limitsiz 25 verse her halde yine bir şey almam.

• Onbaşı
    17 Mesaj

ciceksepeti.com olumsuz yorumları yayınlamıyor, bilginize... bana göre bir ahlak sorunudur.

• Yarbay
    10203 Mesaj

Bir ürün kırık geldi bize de, ürünü yenileyelim dediler, sonra özür ürünü verelim diye mail geldi, sonra sipariş takibi için mail geldi. Şuan öneriyi de alabilmiş değiliz, maile cevap geliyor ama anlaşmak zor.
    |
    |
    aotnob kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    46 Mesaj

çok dandik bir site uzak durum tek iyi olan şey mğşteri hizmetleri nazik kibar o da bi anlamı yok
    |
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj

müşteri hizmetleri roket gibi bağlanoypr yalnız . ben şaşaırdım. 1 dk beklediğim hiç olmadı.

|
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj
    1 kez alışveriş yaptım .50/25 ile işitme cihazı için pil aldım sorunsuz ulaştı . Şanslıymışız demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1160 Mesaj
    50/25 gelse ne olacak..

5 lt Yudum 100 lira

32'li familia 55 lira..

Bunlar sadece iki örnek.. Bomboş bir site ve fiyat politikası kimse kusura bakmasın..
    |
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Arkadaşlar tamam çiçeksepeti rezil bi firma onu geçelim,bi link varmış bu çek için birisi paylaşabilir mi acaba?

|
    |
  • Yüzbaşı
    614 Mesaj
    Ne yaptıysam bir türlü beceremedim en sonunda sinir oldum zaten uygulamasını 8 yaşında biri yapmış sanırım.Hakikaten berbat ötesi
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    Mesaj geliyor bana da hep uygulamada görünmüyor. Çiçeksepeti canlı iletişimden kayıt oluşturdum. Bakalım ne olacak
    |
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj

canlı iletişimden yazdım iletişim bilgilerimi aldılar 10 dakika içinde hesabıma tanımladılar, kullandım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj
    Uygulamayı indirdim yarını bekledim. Baktım, koç başı mı baş başı mı bulgur mu nohut mu neydi, Hah işte ondan gelmiş

|
    |
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: claxie

ciceksepeti.com olumsuz yorumları yayınlamıyor, bilginize... bana göre bir ahlak sorunudur.

Gelişmiş ülkelerde bu aynı zamanda hukugun konusudur

|
    |
  • Yarbay
    4319 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Bir ürün kırık geldi bize de, ürünü yenileyelim dediler, sonra özür ürünü verelim diye mail geldi, sonra sipariş takibi için mail geldi. Şuan öneriyi de alabilmiş değiliz, maile cevap geliyor ama anlaşmak zor.

benide aradılar özür ürünü yollayalım diye de ne gelen var ne giden ne mail ne yolluyorlar çikolata mı

• Yarbay
    10203 Mesaj

Çikolata ama bize de gelmedi henüz
    |
    |
    BèRuTTì kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj

çiçeksepeti bu isimle eticaret işi zaten falso. Konsept genişletiyorsun madem çiçek sattığın arayüzle eticaret işi nasıl olacak bilmiyorum. Mi stick aratıyorum üstteki filtrelerde sevgiliye, öğretmene çıkıyor.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.