Şimdi Ara

cia numara bulmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iphone 4s kullanıyorum ve bu cia programını çıktığı günden beri kullanıyorum..yalnız son zamanlarda 3-4 haftadır bir çok numarayı bulmuyor ve ayrıca daha önce bulduğuna emin olduğum numaraları da bulmaz oldu acaba programda bir sıkıntı mı var yoksa farklı bir şey mi var bilmediğim bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim..

• programda birde numarani silme ozelligi var bu zamana kadr millet pek farkinda degildi artik uyandi herkes numarasini siliyor sistemden o yuzdendir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uakoc kullanıcısına yanıt
    usta ben bulamıyorum o programı kaldırmışlar galiba nasıl indircez
  • bu prpgramlari kullaniyonuz numaralarimiz nerelerde dolasiyor sonra abuk subuk yerlerden sms aliyoz bu programlar satiyordur baksana rehber deposu resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de başıma geldi bu durum son güncellemeyle. 2-3 gün önce uygulama güncellendi ve hiçbir uygulamayı bulmaz oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_33

programda birde numarani silme ozelligi var bu zamana kadr millet pek farkinda degildi artik uyandi herkes numarasini siliyor sistemden o yuzdendir

Dostum numaramı sorgulayınca hem adım hem soyadım çıkıyor nasıl silebilirim bunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChasingTheSun

quote:

Orijinalden alıntı: ali_33

programda birde numarani silme ozelligi var bu zamana kadr millet pek farkinda degildi artik uyandi herkes numarasini siliyor sistemden o yuzdendir

Dostum numaramı sorgulayınca hem adım hem soyadım çıkıyor nasıl silebilirim bunu ?

internet sitesine gir. orada numaramı sil var. numaranı yazıyorsun siliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uakoc

arkadaşlar iphone 4s kullanıyorum ve bu cia programını çıktığı günden beri kullanıyorum..yalnız son zamanlarda 3-4 haftadır bir çok numarayı bulmuyor ve ayrıca daha önce bulduğuna emin olduğum numaraları da bulmaz oldu acaba programda bir sıkıntı mı var yoksa farklı bir şey mi var bilmediğim bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim..

site üzerinden bulun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.