Şimdi Ara

Whatsapp titreşim kapatma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
19.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumun sadece sessizdeyken gelen arama olduğunda titremesini istiyorum ancak whatsapp titreşimi kapanmıyor.
    Whatsapp uygulamasında bildirimler > uygulama içi bildirimler kısmında sadece titreşim kapat var bu kısmı kapattığımda whatsapp uygulamasındayken titremiyor ancak tuş kilidini kapattığımızda her koşulda titriyor ben tuş kilidi kapalıyken de titremesin istiyorum.
    Ayrıyetten telefonun kendi ayarlar kısmında sessizde iken titret seçeneği seçili.

O kadar para veriyoruz istediğimiz gibi özelleştiremiyoruz jeailbreak var tweak falan gerekliyse onu da yaparım. Umarım anlatabilmişimdir bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorun sadece be rahatsız ediyor anlaşılan

• Güncel bende kapatamıyorum. sırf o yüzden sessizken titret seçeneğini kapattım
  • Telefonda whatsappa girdim.Ayarlar bildirimlere geldim.gerek grup gerek özel sohbette bütün titreşimleri kapattım ama mesajlarda yine titreşim oluyor.sorun neden kaynaklanabilir

• bende Whatsapp titreşimi açmak istiyorum diye konu açtığımda beni kimse takmamıştı.

Whatsapp dan ayarlara girip bildirimler sekmesine girip
    1
    Uygualma içi uyarılar kısmında tıklayıp
    Titreşim tikini kaldırmalsıın
    eğer olmassa

whatsapp ayarlara girip ses kısımındaki seçili seste en yukarda yok var onu seç .
  • SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    işe yarıyor, koskoca nette tek işe yarar cevap bu !!!
  • Hepsini yaptım ama iphone da whatsapp titreşimi kapatamıyorum
  • Yok mu çözüm bulabilen. Titreşimi kapatamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2181679

Yok mu çözüm bulabilen. Titreşimi kapatamıyorum

Kapanmıyormuş arkadaşlar uğraşmayın..
  • Telefon kilitliyken her türlü titriyor. Beceremedim.
  • Bu durum beni de cok rahatsiz ediyor, ayarlar-genel-erisilebilirlik altindaki titresim ayarini kapali yaptim ama bu sekilde telefondaki tum titresimler kapanmis oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: worldunya

Bu durum beni de cok rahatsiz ediyor, ayarlar-genel-erisilebilirlik altindaki titresim ayarini kapali yaptim ama bu sekilde telefondaki tum titresimler kapanmis oluyor
    Böyle stabilite olmaz olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.