Şimdi Ara

CHUWI Hi10 10.1' 1920x1200 intel Z8300 4GB/64GB USB3.0 Hdmi 180$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
2.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHUWI Hi10 10.1" 1920x1200 intel Z8300 4GB/64GB 180$

Arkadaşlar, bu tablet nasıl sizce, alayımmı, gümrükte sorun olurmu ?

http://en.chuwi.com/product/items/Chuwi-Hi10.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 6 Nisan 2016; 8:10:58 >

• forumda alan arkadaşlar var gümrükte takılsa bile vergisini öder alırsınız denemeye değer bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun yerine alabileceğim başka tavsiyeniz olurmu acaba?
    Gümrük vergisi nasıl hesaplanıyor?

• Banggood'ta kupon ve %5 geri ödeme ile 152$ oluyor aklınızda bulunsun. Gümrük bedeli ab ülkeleri dışında yanılmıyorsam %20. Tecrübeli arkadaşlar daha net bişeyler söyleyebilir.

• Benim Hi10 geçen gün geldi.
    Cihazı banggood dan almıştım.Üzerine $75 yazdırdım.60 kuruş vergi ödeyerek teslim aldım.
    Yalnız tableti kendi orijinal ambalajında değil bayağı sağlam bir köpük muhafaza içinde gönderiyorlar.
    Belki de gümrükten geçmesinde bunun da etkisi olmuştur.Zira gümrük mor etiketini sadece ambalajın bir köşesine idareten yapıştırmış,içini açmamış.Ambalajı açmaya gözü korkmuş herhalde gümrük memurunun.
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Kaça mal oldu acaba ?
    indirim kuponundan falan bahsediyorlardı. şuanda 162$ görünüyor indirimle...

Cihaz nasıl ? fiyat performans olarak iyimi acaba ?
    özellikle ekran kalitesi nasıl. çözünürlük belirtildiği gibimi? dokunmatik hassasiyeti nasıl ?
    Android de kurulabilir mi ?

Buradan yurtiçinden daha vasat bir cihazda alabilirim iş görmesi açısından.
    örnek: hometech T100 200 TL ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 8 Nisan 2016; 11:30:03 >
  • Teşekkürler.
    Tableti sitedeki indirim koduyla $160 civarına aldım.
    Fiyat performans olarak memnunum.
    Çözünürlük 1920x1080.Ekran parlaklığı,görüntü kalitesi iyi.
    Dokunmatik hassasiyetinde de bir soruna rastlamadım.
    Android şu an için kurtulamıyor.Belki ileride çift işletim sistemi olabilir.
    Ama Windows 10 64 bit çok akıcı.Android kullanmak aklımdan bile geçmiyor.
    Eğer windowsun bütün olanaklarından yararlanmayı düşünmüyorsanız daha ucuz ürünleri tercih edebilirsiniz.
    Eksi yönleri derseniz;
    Belki malzeme kalitesi daha iyi olabilirdi.
    Ayrıca stylus pen kullanılabilseydi çizim işlerinde işe yarardı.

• arkadaşlar tabletten bende de var yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum. size tavsiyem metal çerçeveli bir model alın.
    Bu cihaz iyi güzel ama çerçeve komple plastik olduğundan düşünce dokunmatik ekran çatladı (sadece digitizer denilen dokunmayı algılayan parça) içini açıp baktığımda cihazın full plastik olduğunu gördüm.
    Kendim digitizer alıp taktım cihaz sıfır gibi oldu Ayrıca ses ile ilgili olarak artırma yolları var
  • TekniKerim kullanıcısına yanıt
    Bunun aynısının metal olanı varmı ? yoksa başka marka model mi tavsiye ediyorsun ?

Plastik olması dışında,kötü yönleri varmı ?
    Özelliklerinde yazan değerler gerçekmi ? örnek ekran çözünürlüğü? vb. ?

Kısacası verilen parayı hakediyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

Bunun aynısının metal olanı varmı ? yoksa başka marka model mi tavsiye ediyorsun ?

Plastik olması dışında,kötü yönleri varmı ?
    Özelliklerinde yazan değerler gerçekmi ? örnek ekran çözünürlüğü? vb. ?

Kısacası verilen parayı hakediyormu?

Cube iwork10 ultimate alın chuwiden sorunsuz ve kalite olarak daha iyidir.
  • Beyler bozulursa garanti servis işlemleri nasıl oluyor? Çöpe atmıyoruz herhalde?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ben daha önce xiaomi mi pad 2 almıştım ama ekran boyutu küçük olduğu için kullanamadım ve sattım. şimdi ise daha büyük ekranlı tablet pc bakmaya başladım. bakarken de chuwi hi10'a rastladım. genelde kullanım alanım (dock station da olacak) dizi-film indirme, internete girme, arada bir fotoğraf düzenleme ve video düzenleme olacak. bu tablet işimi görür mü? fotoğraf ve video düzenleme programlarında yavaş kalır mı? çünkü böyle bir tablet aldığım takdirde elimde bulunan i3 notebook'umu elden çıkartacağım.
  • Selamlar,

tableti bende aldım orijinal kutusuyla geldi. Kasasının plastik oluşu benim için sıkıntı oluşturmadı.
    TR oluyor
    USB 3.0 portu gayet hızlı..
    hdmi tv ye bağladım gayet başarılı..
    sesi ortalama diyebilirim..
    batarya da daha yeni olduğu için olabilir 3-4 saatlik bir performansı var.
    internet tarayıcılarında bazen sekme ve adres çubuğunda tıklarken ve geçişlerde algılamada sorun çıkabiliyor.
  • moonback M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, nerden kaça aldınız. Gümrüğe takıldımı? pakete gerçek fiyatı yazmışlarmı ?
  • aliexpress den aldım, gerçek fiyat yazdırmadım, gümrüğede takılmadı, yanında kılıf ve bluetooth klavye aldım tek pakette hepsi geldi. (aynı satıcıdan aldım)
  • moonback M kullanıcısına yanıt
    yani sonuç olarak, hiç şüphesiz tavsiye ediyor musunuz ?

Bende Cube iWork10 ile arasında kaldım.

http://www.cube-tablet.com/cube-iwork-10-flagship-win-10-android-5-1-4gb-64gb.html
  • Cube iWork10 ile karşılaştırma videolarına baktım CHUWI Hi10 bana daha aklıma yattığı için aldım. Cube in metal kasası var
    chuwi nin ekstra mini haricinde usb 2.0 girişi var cube de göremedim (mini usb şarj için ihtiyaç duyuyor) ve ayrıca daha stabil
    olduğuna dair yorumlar okumuştum araştırırken..
    chuwi tavsiye ederim.
  • ürün kalite kalite değişiyor mu anlayamadım ben aldıktan sonra aldığım satıcı 2 kere fiyat değiştirdi.. önce fiyatı düşürdü sonra biraz yükseltti sonra aldığım fiyata tekrar geldi.
    Çinde bir ürünün kalite kalite fiyata göre değiştiğini söylerler ve bir üründe bunu bizzat yaşadım.
  • Bende bu model ile hi8 arasındayım telefona rom flashlamak için siZce bu işlev için uygun mu?

• abdullahkan kullanıcısına yanıt
    hi10 bu tarz işlemler daha uygun diye düşünüyorum. hem 10" olması hemde çift tam boy USB olması
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.