Şimdi Ara

chrysler 300c mi bmw 5.30d mi sizce? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
38.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

chrysler 300c mi bmw 5.30d mi sizce?
  • quote:

Orjinalden alıntı: halo_combat

Gösteriş 300C tabiki piyasada 10 tane BMw 5.30 varsa 2-3 Tane 300C var siyah + krom kaplama kapı kolları vs... süper olur..

• şöyle düşün kalabalık bir alanda yada sesiz sakin bir sokakta sert8 in çıkaracağı sesi ve çekeceğin ilgiyi düşün ne biliyim bir sürü özellik var srt8 i seçmen için ama şu vergiler yokmu sırf o yüzden istemeyerek de olsa 5.30 u öneririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: barcelona

şöyle düşün kalabalık bir alanda yada sesiz sakin bir sokakta sert8 in çıkaracağı sesi ve çekeceğin ilgiyi düşün ne biliyim bir sürü özellik var srt8 i seçmen için ama şu vergiler yokmu sırf o yüzden istemeyerek de olsa 5.30 u öneririm.

ewet 300c nin yollarda gıdısı bı baska oluyo o buyuk cussesıyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: barcelona

şöyle düşün kalabalık bir alanda yada sesiz sakin bir sokakta sert8 in çıkaracağı sesi ve çekeceğin ilgiyi düşün ne biliyim bir sürü özellik var srt8 i seçmen için ama şu vergiler yokmu sırf o yüzden istemeyerek de olsa 5.30 u öneririm.

• Açıkcası SRT8'in motorunu daha iyi buluyorum ben. Yüksek torklu, gerektiğinde silindirlerinin yarısını kapatabilen geleneksel bir V8. Modifeyede yatkın, zaten 450-460 Hp güç yeter onun M5 ile kapışmasına bence. Ömrüde muhtemelen daha yüksektir.

Son hızda M5 daha öndedir muhtemelen, 330 Km/s yaptığını duymuştum 300C o köşeli ve büyük yapısıyla çok daha fazla güce ihtiyaç duyacaktır o süratler için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

Açıkcası SRT8'in motorunu daha iyi buluyorum ben. Yüksek torklu, gerektiğinde silindirlerinin yarısını kapatabilen geleneksel bir V8. Modifeyede yatkın, zaten 450-460 Hp güç yeter onun M5 ile kapışmasına bence. Ömrüde muhtemelen daha yüksektir.

Son hızda M5 daha öndedir muhtemelen, 330 Km/s yaptığını duymuştum 300C o köşeli ve büyük yapısıyla çok daha fazla güce ihtiyaç duyacaktır o süratler için.

SRT8 2.0 dizel olsa bile siz onu yine daha iyi bulacaksınız biz bunu biliyoruz artık

Şakası bir yanada karşılaştırma saçma olmuş

Zaten konuyu açan ortada yok herkes kendince yazıyor işte

• quote:

Orjinalden alıntı: desiya

quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

SRT8 2.0 dizel olsa bile siz onu yine daha iyi bulacaksınız biz bunu biliyoruz artık

Şakası bir yanada karşılaştırma saçma olmuş

Zaten konuyu açan ortada yok herkes kendince yazıyor işte

madem beğenmiyon konuyu yazma ozaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genesis1 -- 13 Haziran 2008; 19:13:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©@N
    ikisi de cakma gercek m jantı sayfanın basındaki siyah 5.30daki janttır 35 plakalı
    quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar
    quote:

Orjinalden alıntı: arabaci_58
    quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

5 , Alp Beyazı , M .

http://image1.sahibinden.com/photos/263/big_8304783_1025474_krye263.JPG

Katılıyorum.
    Bir M paket 5 serisi sahibi olduğunuzu bidiğim için bileceğinizi düşündüm son model m paket 5 serisi ilanlarına baktığımda 2 farklı 5 serisi jantı örüyorum sizin verdiğiniz ilandaki araç mı ''çakma'' m paket yoksa aşağıdaki ilandakimi?

http://www.sahibinden.com/m_pkaet-_fullWQQaXQQ6130241WQQpXQQdisplayitem

Sahibi değilim hoşuma gider sadece . Yok ikimizinkide çakma değil , BMW de M paket te kişiselleştirilebilir. Farklı M jantı gibi .. : )

Arkadaşım BMW araçlarda jantları istediğin şekilde değiştirebiliyorsun.. Benim gördüğüm kadarıyla 8 değişik jant modeli var.. Sıfır araç alırken hangisini istiyorsan onu takıyorlar...

• quote:

Orjinalden alıntı: BenCesur

Arkadaşım BMW araçlarda jantları istediğin şekilde değiştirebiliyorsun.. Benim gördüğüm kadarıyla 8 değişik jant modeli var.. Sıfır araç alırken hangisini istiyorsan onu takıyorlar...

artık olarak m jantı tek tip değil birkaç farklı m jantı mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 14 Haziran 2008; 1:16:30 >
  • bmw olsunda çamurdan olsun....
  • aklına gelebilecek her disiplinde bmw önde
    chrysler alman için mantıklı olabilecek tek sebep daha nadir olması -ki bunun sebebide tamamen daha kötü olmasıdır-
    veya çok daha ucuz olan fiyatı

ekmeğe göre köfte yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: SUBARU

aklına gelebilecek her disiplinde bmw önde
    chrysler alman için mantıklı olabilecek tek sebep daha nadir olması -ki bunun sebebide tamamen daha kötü olmasıdır-

ekmeğe göre köfte yani

Hayır öyle değil.
  • quote:

ekmeğe göre köfte yani

nedir bu alman sempatizanlığı, filmlerini izleye izleye mi oluştu acaba
    das schön
  • kesinlikle katılıyorum

ne kalitesi iyi,ne performansı iyi( birbirine denk motorlarda),ne işçiliği iyi,ne sürüş zevki nede havas....

ama fiyatı 60 bin ytl daha iyi 300c nin

kesinlikle 530d olmadı 535d oda olmadı 2006 model m5........

quote:

ekmeğe göre köfte yani
  • 5 serisi gördüğümde kafamı bile çevirmezken,300C gördüğümde,görüş alanımdan çıkana kadar ona bakıyorum.
    Kıraç bir şarkısında ''Endamın Yeter'' diyor.300C bunu fazlasıyla hakediyor

Mantık 5serisi diyor tabiki ama o mantığı 40yaşına kadar dinleyemem maalesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: ((mad57))

5 serisi gördüğümde kafamı bile çevirmezken,300C gördüğümde,görüş alanımdan çıkana kadar ona bakıyorum.

dediklerine aynen katılyorum.Mecidiyeköyde köprünün altında bir cisim ortalığı ayağa kaldırarak geçti yanımdan.Çırkadığı ses için bile alınabilir.

Bide kalitesiz gibi yorumlar okudum.Bu tür yorumları yazanların kaç tanesi kullandı bu aracı merak ediyorum.

• lnt olsun bn ankara da incelemıstım bu aracı ınceledım dedıgım otrmustm fln kalitesiz deilde ne biliim galerinin önünden geçenler fln hep bakıyodu öle karizma bi araba para olsa bnce alınacak tek chrysler sırf karizma için tam bi aygır gibi
    quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

5 serisi gördüğümde kafamı bile çevirmezken,300C gördüğümde,görüş alanımdan çıkana kadar ona bakıyorum.

dediklerine aynen katılyorum.Mecidiyeköyde köprünün altında bir cisim ortalığı ayağa kaldırarak geçti yanımdan.Çırkadığı ses için bile alınabilir.

Bide kalitesiz gibi yorumlar okudum.Bu tür yorumları yazanların kaç tanesi kullandı bu aracı merak ediyorum.

• c300 5 serisi kadar piyasada yok zaten yolda geçerken karizma oluo
  • quote:

Orjinalden alıntı: |_-0zZie-_|

lnt olsun bn ankara da incelemıstım bu aracı ınceledım dedıgım otrmustm fln kalitesiz deilde ne biliim galerinin önünden geçenler fln hep bakıyodu öle karizma bi araba para olsa bnce alınacak tek chrysler sırf karizma için tam bi aygır gibi
    quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

yorumsuz !!!

http://www.sahibinden.com/300c_hemi_dub_modifiyeliWQQaXQQ6278161WQQpXQQdisplayitem

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.