Şimdi Ara

chrysler 300c mi bmw 5.30d mi sizce? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
38.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ((mad57))

5 serisi gördüğümde kafamı bile çevirmezken,300C gördüğümde,görüş alanımdan çıkana kadar ona bakıyorum.
    Kıraç bir şarkısında ''Endamın Yeter'' diyor.300C bunu fazlasıyla hakediyor

Mantık 5serisi diyor tabiki ama o mantığı 40yaşına kadar dinleyemem maalesef
  • Vahşiliği yeter.Şu güzelliğe bakın.Alp beyazı ve M paket tadından yenmezç(tabi ki resimdeki modifiyeli bu M paket değil ,bu çakma M jantı fln yazmayın )

chrysler 300c mi bmw 5.30d mi sizce?
  • Bu çok şeytani olmuş300c de ayrı bi hava var daha bi oturaklı duruyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: liarda

Vahşiliği yeter.Şu güzelliğe bakın.Alp beyazı ve M paket tadından yenmezç(tabi ki resimdeki modifiyeli bu M paket değil ,bu çakma M jantı fln yazmayın )

• aygır tam bi böle ne biliim vhşi bi hayvan gibi bakıo böle boğa gibi ya çok sert çokkkk
    quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

Orjinalden alıntı: |_-0zZie-_|

lnt olsun bn ankara da incelemıstım bu aracı ınceledım dedıgım otrmustm fln kalitesiz deilde ne biliim galerinin önünden geçenler fln hep bakıyodu öle karizma bi araba para olsa bnce alınacak tek chrysler sırf karizma için tam bi aygır gibi
    quote:

quote:

5 serisi gördüğümde kafamı bile çevirmezken,300C gördüğümde,görüş alanımdan çıkana kadar ona bakıyorum.

dediklerine aynen katılyorum.Mecidiyeköyde köprünün altında bir cisim ortalığı ayağa kaldırarak geçti yanımdan.Çırkadığı ses için bile alınabilir.

Bide kalitesiz gibi yorumlar okudum.Bu tür yorumları yazanların kaç tanesi kullandı bu aracı merak ediyorum.

yorumsuz !!!

http://www.sahibinden.com/300c_hemi_dub_modifiyeliWQQaXQQ6278161WQQpXQQdisplayitem

• misal
  • İkisininde tasarımı çok hoş, karar vermek zor ikisininde ayrı ayrı üstünlüğü var...
  • 300c cok klasik duruyor 5 serisinin çok spor harika bir tasarımı var sınıfının en iyisi bence o ama sen spor degil klasik heybetli bir araba seviyorum diyorsan ozaman 300c
  • quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

İkisininde tasarımı çok hoş, karar vermek zor ikisininde ayrı ayrı üstünlüğü var...
  • modifiye daha da karizmatik yapmış

aygır tam bi böle ne biliim vhşi bi hayvan gibi bakıo böle boğa gibi ya çok sert çokkkk

lnt olsun bn ankara da incelemıstım bu aracı ınceledım dedıgım otrmustm fln kalitesiz deilde ne biliim galerinin önünden geçenler fln hep bakıyodu öle karizma bi araba para olsa bnce alınacak tek chrysler sırf karizma için tam bi aygır gibi

yorumsuz !!!

http://www.sahibinden.com/300c_hemi_dub_modifiyeliWQQaXQQ6278161WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZGSRĞL -- 16 Haziran 2008; 21:15:24 >

• BMW 530d, 231HP, 107.125 Euro
    Chrysler 300C CRD, 218 HP, 70.800 Euro

Arada 36.000 Euro gibi bir fark var, benim tercihim kesinlikle Chrysler olurdu...
    BMW 530D gerçekten çok başarılı bir otomobil, ama 36.000 Euro fark Chrysler'ı oldukça avantajlı bir konuma getiriyor.

Bence en mantıklısı ikinci el bir chrysler almak, fiyatları çok düşüyor...
  • Bencede Audi A6 3.0 TDI quattro :)

Saka bir yana;

Icine oturdugunuzda eger okadar para verip hyundai(iç mekan kalitesi vsvs) gibi bi arabaya binmek zorunuza gitmeyecekse Chrysler :)
  • Bence Chrysler 300c siyah modeli çok güzel. Araba eski çizgisini günümüz modernliğiyle birleştirmiş.Buna siyah metalik renk, krom kaplamalar, büyük inç jantlar, siyah cam oldu mu süper olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gordon01 -- 21 Haziran 2008; 21:31:04 >
  • quote:

quote:

dediklerine aynen katılyorum.Mecidiyeköyde köprünün altında bir cisim ortalığı ayağa kaldırarak geçti yanımdan.Çırkadığı ses için bile alınabilir.

Bide kalitesiz gibi yorumlar okudum.Bu tür yorumları yazanların kaç tanesi kullandı bu aracı merak ediyorum.

Doğru söze ne denir.

• 300 C TABİKİ
  • gene mi hort
  • Oldum olası ısınamadım şu chrsyler'e 300 C almaktansa E270 CDI daha makbul geliyor bana
  • 300 C
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.