Şimdi Ara

Chrome Edition Polo 1.4 85hp (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
45.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DolceVita.

quote:

Orijinalden alıntı: kkma

vwlerde esp limit eşiği çok yüksek olduğu için espye gerek yok.

bazı vw kullanıcıları

Alıntıları Göster
    1.2 TSI olsa tamam da bu motora 42 bin çok yüksek...

• quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

1.2 TSI olsa tamam da bu motora 42 bin çok yüksek...

Alıntıları Göster
    bence hiçbir esprisi yok....
    konfigürasyona baktım
    Comfort versiyona opsiyonlar ekleyerek aynı fiyata daha donanımlı araç alınıyor..( ESP- Panoramik açılır tavan dahil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq_

arkadaş esp nerde?

esp yok
    %65 karartmalı cam elektronik klima vs koymuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

quote:

arkadaş esp nerde?

esp yok

Alıntıları Göster
    göklere çıkarılan vw 2013 yılında hala daha esp yi standart yapmadı. rezilliğin önde gideni

• quote:

Orijinalden alıntı: enpisagor

Geçen nisan aynında da pulse diye bir model gelmişti, sınırlı sayı oldu buda öyle birşey heralde.

Alıntıları Göster
    Yine esp yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

quote:

arkadaş esp nerde?

Ne gerek var , türk halkından daha iyi şöför mü var dünya'da

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

esp yok

tatlı tatlı virajı dönerken yolu tersten görünce karartmalı cam sayesinde onlar bizi göremeyecek ne güzel he bide takla atınca kolay çıkış için panaromik cam tavan akıllıca

• quote:

quote:

quote:

esp yok

tatlı tatlı virajı dönerken yolu tersten görünce karartmalı cam sayesinde onlar bizi göremeyecek ne güzel he bide takla atınca kolay çıkış için panaromik cam tavan akıllıca

Alıntıları Göster
    2003 polo da yan havayastığı var. Umarım yenisinde de standart olur (hala bekliyoruz!).

• quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

quote:

bazı vw kullanıcıları

Bu forumda böyle bir gafta yapılmıştı değil mi?'Esp için Limit eşiği yüksek olmak'

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdiesel

quote:

quote:

bazı vw kullanıcıları

Bu forumda böyle bir gafta yapılmıştı değil mi?'Esp için Limit eşiği yüksek olmak'

Var öyle insanlar

Araba değil İsviçre Çakısı mübarek,yeri geldiğinde bir Gallardo edasıyla yolu adeta pençeleriyle kavrıyor.Yeri geldiğinde de bir Maybach'ı aratmayarak asfaltın üzerinde adeta süzülüyor.

Te Allahım ya

• quote:

Var öyle insanlar

Araba değil İsviçre Çakısı mübarek,yeri geldiğinde bir Gallardo edasıyla yolu adeta pençeleriyle kavrıyor.Yeri geldiğinde de bir Maybach'ı aratmayarak asfaltın üzerinde adeta süzülüyor.

Te Allahım ya

Hocam kısaca biz bu tarzda ki fanatik forum üyelerine YAV HE HE diyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdiesel -- 22 Şubat 2013; 23:57:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdiesel

quote:

Var öyle insanlar

Te Allahım ya

Hocam kısaca biz bu tarzda ki fanatik forum üyelerine YAV HE HE diyoruz...

Alıntıları Göster
    ESP+DSG+Hillholder+1.2 TSI 105PS + Highline olsa 37.000'e alınabilir. Manueli de 34000 eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

ESP+DSG+Hillholder+1.2 TSI 105PS + Highline olsa 37.000'e alınabilir. Manueli de 34000 eder.

Alıntıları Göster
    millete iteklemek için ne edition çıkarcaklarını şaşırdılar gene boşline kro edition
  • quote:

Orijinalden alıntı: birdcage

millete iteklemek için ne edition çıkarcaklarını şaşırdılar gene boşline kro edition

oldukça özel bir serisi var polonun
    sülümenline
     Chrome Edition Polo 1.4 85hp
  • quote:

quote:

sülümenline

Alıntıları Göster
    ESP olmadıkça istediği kadar donanımlı olsun. Vw polo'nun satılmasını gerçekten isteseydi bunu standart yapardı. Öyle de böylede millet alıyo zaten.

• quote:

quote:

sülümenline

1.2 tsi olsa çok satardı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

ESP olmadıkça istediği kadar donanımlı olsun. Vw polo'nun satılmasını gerçekten isteseydi bunu standart yapardı. Öyle de böylede millet alıyo zaten.

şahsen ben aldım

on numara araç benim gibi usul usul şehir içinde trafikte kullancaksanız o fiyata böyle şık bir araç yok ben 32 bin e geçen sene 0 aldım.

Taktık aux girişine de benim mp3 çaları listemi yaptım ses kalitesi de güzel aracın severek kullandım. Sis farı da koymasalar iyimiş şimdi bizim millet alışık değil açar sis farlarını gece gündüz

• quote:

Orijinalden alıntı: TheApproachingCurve

quote:

şahsen ben aldım

on numara araç benim gibi usul usul şehir içinde trafikte kullancaksanız o fiyata böyle şık bir araç yok ben 32 bin e geçen sene 0 aldım.

Taktık aux girişine de benim mp3 çaları listemi yaptım ses kalitesi de güzel aracın severek kullandım. Sis farı da koymasalar iyimiş şimdi bizim millet alışık değil açar sis farlarını gece gündüz

Hocam bende de 1.6 TDİ var zaten bizde aldık malesef sis farınıda taktım ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman

quote:

Orijinalden alıntı: TheApproachingCurve

quote:

şahsen ben aldım

Hocam bende de 1.6 TDİ var zaten bizde aldık malesef sis farınıda taktım ama.

Alıntıları Göster
    Alan oldu mu bu chrome edition ı? Koltuk döşemeleri falan hiç bir yerde yok. Alan, bilen, gören yorum yapsa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ckilimci

Alan oldu mu bu chrome edition ı? Koltuk döşemeleri falan hiç bir yerde yok. Alan, bilen, gören yorum yapsa :)

Alıntıları Göster
    Dogus yemın etmıs herseyı tam polo satmıyacagız dıye illa birseyler eksık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miridni

Dogus yemın etmıs herseyı tam polo satmıyacagız dıye illa birseyler eksık

Alıntıları Göster
    Zaten ncap'ten dolu dolu üç yıldız alabilcek bir otomobildi. Şimdi yan hava yastıklarıyla dört yıldızlık olmuştur herhalde.

Krom vb. herkese cevap veremez. Opsiyonlar kapatılınca güvenlik arayan birsinin VW'den istediğini alabilmesi çok pahalıya geliyor bence. Distribütör gibi değil de sanki fabrikayla aramda bir engel gibi çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karbon 12 -- 26 Şubat 2013; 17:03:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.