DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
chrome açılmıyor yerine İE açılıyor..
4
Cevap
0
Favori
7.014
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> chrome açılmıyor yerine İE açılıyor..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1 Mesaj
      21 Haziran 2012 21:53:14 Konu Sahibi
      Merhaba,

bugün bir siteye girdim, girdikten sonra dl yaptım ve bir dosya çalıştırdım. açık olan chrome kapandı ve yerine İE açıldı ana sayfam değişti..
      şimdi chrome açtığımda otomatik olarak İE açılmakta ayrıca msnden posta kutuma daha önce direk giderken şimdi farklı bir internet sayfası açılmakta..

not: bilgisayar açıldıktan hemen sonra chrome açabiliyorum ama 1 dakika içinde hemen chrome kapanıyor İE açılıyor.

|
      |

• Er
      14 Mesaj
      22 Haziran 2012 00:14:39
      Merhaba , büyük ihtimalle sisteme bir zararlı (malware) bulaşmış.

Malwarebytes ya da superantispyware programlarından birini indirip sistemi taratın.
      Ben malwarebytes kullanıyorum tavsiye ederim.
      |
      |

• Teğmen
      227 Mesaj
      22 Haziran 2012 09:56:05
      Merhaba

İnternet seçeneklerinden programlara basıp internet explorer varsayılanmı diye bakarmısın varsayılansa "varsayılan olsun" diye buton çıkar onu kaldırırsan sorunun çözulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Besaaa -- 22 Haziran 2012; 9:58:47 >

• Yüzbaşı
      510 Mesaj
      22 Haziran 2012 10:18:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Besaaa

Merhaba

İnternet seçeneklerinden programlara basıp internet explorer varsayılanmı diye bakarmısın varsayılansa "varsayılan olsun" diye buton çıkar onu kaldırırsan sorunun çözulur.

Bunu dene. Eğer olmazsa, Chrome'yi kaldır. Tekrar kur ve kurarken varsayılan tarayıcı olarak seç.
      |
      |

• Yüzbaşı
      513 Mesaj
      22 Haziran 2012 14:33:21
      quote:

Orijinalden alıntı: desi_

Merhaba,

bugün bir siteye girdim, girdikten sonra dl yaptım ve bir dosya çalıştırdım. açık olan chrome kapandı ve yerine İE açıldı ana sayfam değişti..
      şimdi chrome açtığımda otomatik olarak İE açılmakta ayrıca msnden posta kutuma daha önce direk giderken şimdi farklı bir internet sayfası açılmakta..

not: bilgisayar açıldıktan hemen sonra chrome açabiliyorum ama 1 dakika içinde hemen chrome kapanıyor İE açılıyor.

combofix ile bir tarama yap bence.. googleda aradiginda offical sitesi bleepingcomputers olmasi lazim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

the world is yours...
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.