Şimdi Ara

Chp'ye güvenen var mı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
0
Favori
8.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bazı hak ettiğini düşündüğüm insanlara kullanmış olduğum kelimeler nedeniyle yorumlarım kaldırıldı. Admin ek olarak özel bir not ekledi

"Başkalarının görüşlerine saygılı olmayı öğrenin" dedi.

Bu nedenle sizden tek ricam, bir konuya yorum yapmadan önce lütfen ölçüp biçip tartın ona göre yorum yapın. Yapmadığınız taktirde cevap vermeyeceğim verdiğimde siz susuyorsunuz olan bana oluyor. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 31 Temmuz 2021; 20:5:44 >
  • halen hdp iyi diyor adam senin okudugun mektebin....

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam size akpli bilmem ne diyenlere vereceğiniz en güzel cevap daha önce forumda açılmış olan binlerce yolsuzluk, adaletsizlik gibi konularda yapmış olduğunuz eleştirileri göstermeniz olacaktır. O zaman bir şey diyemezler.

• 42 yaşındayım 97-98 yılından beri oy veriyorum hayatım boyu genel seçimlerde hep mhp ye oy verdim .. ne zamanki mhp ak parti ile ittifak kurdu ben gittim iyi partiye oy verdim.. hayatım boyu chp ye oy vermedim vermemde normal şartlarda..
    Ama deselerki tüm partiler kapandı tek chp akparti var gene geçen seneye kadar ak Parti'ye oy verirdim derdim ama artık tek ikisi kalsa gider chp ye oy veririm..
    O hale getirdiler bizi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son zamanlarda, son yıllarda maalesef iktidar cortladı denebilir. ekonomi,mülteci akını-terörist akını,yangınlar vs vs.

ama elbette chp,hdp falan bunlara güvenmiyorum/güvenemiyorum şahsen. iyi parti de bunların devamı bana göre.

akp gitsin ne olursa olsun kafasında hiç olmadım.

buralarda,sosyal medyada bu söylediklerim buralardaki insanların hoşuna gitmez.sevilmez bu düşüncelerim.

bu yüzden üstünüze alınmayınız,banlayınız geçiniz.

erbakan hocanın oğlundan ümitliydim ama o da maalesef beklentilerimin altında kaldı.ışık yok maalesef.

ancak ince ve özdağ bir ışık olabilir.bunlar da ittifak muhabbetine kıyılmazsa.

maalesef siyasiler,politikacılar ülkemizin sorunlarından çok kendi çıkarları doğrultusunda hareket ediyor gibiler.bu da esas/köklü sorunlarımızdan bir tanesidir bana göre.

çoooookkk uzun yıllardır maalesef seçilecek parti çok çok az. zaten bu kısır döngüyü kıramıyoruz,siyaset de ülkemiz de maalesef ileriye gidemiyor bana göre.

sorunlar çok, çözümler ise çözümsüzlüğünü koruyor.çözüm beklediğimiz insanlar çözümsüzlüğü doğuruyor ya da sürdürüyorlar maalesef.

lütfen üstünüze alınmayınız.aynı fikirde olmak zorunda değiliz.banlayınız geçiniz.

• Ben güvenmiyorum ama Akp kadar kötü olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: canibeyaz

Ülkemizde her zaman 2 çeşit siyaset görülmektedir.
    1. Ülkemize düşman olan devletlere kendilerini satmış olan ve ülkenin gerilemesi için elinden geleni yapan siyasiler

2. bir taraftan hizmet yaparak, diğer taraftan ceplerini devletin parasıyla dolduran siyasiler.

müthiş cevap. gerçekten kısa ve öz.

ayakta alkışııyorum hocam.

teşekkür ederim,paylaşımın için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Hocam size akpli bilmem ne diyenlere vereceğiniz en güzel cevap daha önce forumda açılmış olan binlerce yolsuzluk, adaletsizlik gibi konularda yapmış olduğunuz eleştirileri göstermeniz olacaktır. O zaman bir şey diyemezler.

daha iyi bir fikrim var, profil açmak. Gizli de yıllar önce bırakmıştım hiç açma gereği duymamıştım.

Nasip bugüneymiş :D

• Bu ülkede güvenmediğim iki zihniyet varsa birisi hdp birisi chp dir bu zihniyetler ülke için zarardan başka bir şey değildir. Akp olur olmaz ama olmaması gereken iki zihniyet varsa hdp ve chp dir. ve Hdp ve chp zihniyeti ile kim işbirliği yapıyorsa onlarında gözümde zerre değeri yoktur.

• AKP'nin karşısında ebu cehil olsa gider ona basarım oyu. Sen düşün  

• Ölmüş babam dirilip CHP den aday olsa yine oy vermem

• Görüdüğüm kadarıyla hiç bir seçmen CHp için " kesin iyi olacak, şunları şunları yaparlar, şu adımları atarlar ve her şey daha güzel olur " gibi net , kesin ve pozitif bir inanç içersinde değil.

Şunlardan daha kötü olamaz gibi muğlak, oy vereceği parti hakkında tam emin olamamış, bir de şunları deneyelim gibi umutsuzca, tükenmişçe bir şans verme pozisyonunda.

Size bir şey söyliyeyim mi gençler, eğer güçlü bir parti ve esaslı bir lider çıkmazsa, tam emin olmadan oy verirsek hiç bir şey eskisinden iyi olmaz hatta şöyle meşhur bir atasözü vardır :

Eldeki serçe damdaki güvercinden iyidir.

Ben olsam hiç birine oy vermem ki gelecek seçimde öyle yapacağım ...

• pkk ormanları chpye siyasi malzeme çıksın diye yakıyor neyine güvenelim.

• Akp gitsin koltuk boş kalsın yine ülke kendi kendine refaha kavuşur merak etme sığır değiliz ki başımızda çoban olsun

• ben şuanki hiç bir siyasetçinin o koltuklarda oturmasını istemiyorum parti tutmak tamamen aptallıktır bana göre yada para alıyorsundur bir çıkarın vardır onun harici hiç bir mantıklı açıklaması yok bu işin devlet görevlisinin işi devleti yönetmek bu bir iş bana iyilik hayır yapmıyor kimse işine gelmeyen yapmayacak yapamayan yapmayacak nasıl bir işte yetersizseniz kapının önüne koyuluyorsunuz buda aynı hatta daha kritiği bu iş herkesi etkiyen bir mesele tarafsız bakmak lazım akp yıllardır hükümeti yönetiyor - yi + yı koyduğumuzda + ların yanında - ler çok daha göze batar cinsten ve bu kadar uzunca bir süre hükümette kalmasına rağmen 1 artı koyup yanına 10 eksi koyduruyorsan o partinin hakkı tükenmiştir başka birisinin yönetmesi lazım artık değişim şart onuda değerlendiririz olmazsa birdahaki seçimde onuda göndeririz burada iş veren halk devlet türk milletinin devleti kimsenin tapulu malı değil herkes işini doğru yapmak zorunda

• Akpsi Chpsi yok. Hiç bir siyasetçiye güven olmaz. Bugün ak dediklerine yarın kara der. Bir sürü vaatte bulunur icraate gelince bir şey çıkmaz. Al birini vur ötekine.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bölücü, ayrıştırıcı mesajlar yazan adamlar, başkalarını bölücülükle suçluyor. işte tam da bu nedenlerle akp-mhp bu ülkenin başına bela . ama beyin düşünmek için kullanılmıyor genellikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 31 Temmuz 2021; 22:51:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.