Şimdi Ara

Chp'li 15 Milletvekili İstifa Edip İyi Partiye Geçiyor. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
5.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten rte çok iyi bir siyasetçi çünkü oy toplamayı çok iyi biliyor ama keşke oy toplamayı bildiği kadar devlet adamlığını da bilseydi.
  • Akşener ne demişti..
    "Sırf aday olabilmek için grup kurmak gibi abidik, gubidik bir işimiz olmayacak. Biz yüzbin imza ile işi halledeceğiz"
    Ve bugün 15 Chp’li vekil İyi Parti’ye geçti.. Görüyorsunuz başka söze gerek yok 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denorath -- 23 Nisan 2018; 8:37:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chpnin eline fırsat geçmişti bütün pkk sevicilerini gönderseydi ozaman tabanı ile barışırdı.. duyduyğuma göre 20 vekilde tkp isterimiş..
  • Denorath kullanıcısına yanıt
    rte ne demiş erken seçim geri kalmışlık göstergesidir.Biz seçimimizi 2019'da yapacağız kimse merak etmesin diyip erken seçim hatta daha da abartılı bir şekilde bildiğin baskın seçim yoluna gitmiştir.

görüyorsunuz başka söze gerek yok.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Reis-i Cumhurumuz her zaman bu sözünü tutmuştur. Erken seçim saçmalığına bu ülkede son veren de kendisidir. Bunu zaten hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Anlamak istemediğiniz şey ise bu sefer bu ülkenin yönetim şekli değişmiş olmasına rağmen hala eski kadük sistemle yönetilmesi. Bir yandan da muhalefetin aylardır erken seçim erken seçim diye biryerlerini yırtması. Afrin operasyonu ile dengesi bozulan Usa ve Türkiye ayağı fetö gillerin normal seçim takvimine kadar gezi benzeri provakasyonlar, siyasi suikastler vb. yapma niyetinde olduğu da ortaya çıkarılmıştır. Akılları sıra Reis-i Cumhur’u böyle Ali Cengiz oyunları ile yıpratacaklardı. Sayın Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız bu oyunları bozmuş ve muhalefeti de memnun! ederek erken seçim kararı almıştır. Şimdi bu olan biteni daha dün bizim bu işlerle alakamız olmaz, bunlar abidik gubidik işlerdir diyen bir siyasinin ve chp’nin dün yapmış olduğu şarlatanlıkla bir tutmak ya akıl noksanlığından ya cehaletten yada art niyettendir.

• TV'de yorumcu şöyle bir şeyler diyor. CHP'li MHP'ye, İYİ partiye, Saadete oy vermez, ve tersi. Hepsinin tabanı farklı. Yok böyle bir dünya." İyi de diğer partililer nasıl AKP'ye oy veriyor?
  • Chp'li 15 Milletvekili İstifa Edip İyi Partiye Geçiyor.

Chp'li 15 Milletvekili İstifa Edip İyi Partiye Geçiyor.

Chp'li 15 Milletvekili İstifa Edip İyi Partiye Geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• akp iyi partiyi seçime sokmamak için elinden geleni yaparken kıt kıt kıt , 15 mv iyi partiye geçince meeeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denorath

Reis-i Cumhurumuz her zaman bu sözünü tutmuştur. Erken seçim saçmalığına bu ülkede son veren de kendisidir. Bunu zaten hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Anlamak istemediğiniz şey ise bu sefer bu ülkenin yönetim şekli değişmiş olmasına rağmen hala eski kadük sistemle yönetilmesi. Bir yandan da muhalefetin aylardır erken seçim erken seçim diye biryerlerini yırtması. Afrin operasyonu ile dengesi bozulan Usa ve Türkiye ayağı fetö gillerin normal seçim takvimine kadar gezi benzeri provakasyonlar, siyasi suikastler vb. yapma niyetinde olduğu da ortaya çıkarılmıştır. Akılları sıra Reis-i Cumhur’u böyle Ali Cengiz oyunları ile yıpratacaklardı. Sayın Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız bu oyunları bozmuş ve muhalefeti de memnun! ederek erken seçim kararı almıştır. Şimdi bu olan biteni daha dün bizim bu işlerle alakamız olmaz, bunlar abidik gubidik işlerdir diyen bir siyasinin ve chp’nin dün yapmış olduğu şarlatanlıkla bir tutmak ya akıl noksanlığından ya cehaletten yada art niyettendir.
    Üffffffff.

Bu işi bedava yapıyorsan kendinden utan. Para karşılışında yapıyorsan belki çok muhtaçsındır, bir şey demeyeceğim. Seni muhtaç hale getirenler utansın.

• Chp 15 vekilini sattı olay bu herşey ortada.

• Adamlar ağlaya ağlaya terkettiler partilerini, yazıklar olsun.

• NuTeRX kullanıcısına yanıt
    Allah’a çok şükür iyi bir işim var kimseye muhtaç olmadım rabbimden başka. Ben bu davaya resmi olarak olmasa da gönülden baş koymuş biriyim çok şükür. Biz reisi çok bekledik millet olarak. Zamanında Cennet mekan Sultan Abdülhamit’in başını yiyenlerin tohumlarına Reisi yedirmeyeceğiz Allah’ın izniyle. Şu ağızları da bırakın artık yok para alıyormuşum yok bilmem ne. Bizim kim olduğumuzu merak ediyorsanız 15 temmuzda sokağa çıkıp gaza edenlere iyi bakın. Biz oradaydık işte. Yine bir aptallığa tevessül eden olursa da yine orada olacağız. Haydi Allah selamet versin. Sizin yolunuz size benim yolum bana.

• quote:

Allah’a çok şükür iyi bir işim var kimseye muhtaç olmadım rabbimden başka. Ben bu davaya resmi olarak olmasa da gönülden baş koymuş biriyim çok şükür. Biz reisi çok bekledik millet olarak. Zamanında Cennet mekan Sultan Abdülhamit’in başını yiyenlerin tohumlarına Reisi yedirmeyeceğiz Allah’ın izniyle. Şu ağızları da bırakın artık yok para alıyormuşum yok bilmem ne. Bizim kim olduğumuzu merak ediyorsanız 15 temmuzda sokağa çıkıp gaza edenlere iyi bakın. Biz oradaydık işte. Yine bir aptallığa tevessül eden olursa da yine orada olacağız. Haydi Allah selamet versin. Sizin yolunuz size benim yolum bana.
    Aptallığa tevessül edenden kastın kendiniz oluyorsunuz sanırım. Zira bu gülen cemaatini besleyen, büyüten, üye olan, para bağışlayan sizlersiniz değil mi? Ben hiç bir atatürkçünün cemaat evinde kaldığını görmedim de.

• NuTeRX kullanıcısına yanıt
    Görme konusunda sıkıntı yaşadığınız aşikar. Cemaat ben doğmadan da siz doğmadan da çok önce zamanının senin deyiminle Atatürkçü siyasetçileri sayesinde dallanıp, budaklandı. Serpilip saçıldı. O zaman ki iktidarlarda kimler varmış gülen’e nasıl methiyeler düzerek devletin her kademesinde büyümesine izin vermişler biraz kurcalayın bakalım. Herşey bir yana dershaneleri kapatma cesaretini gösterebilecek kaç siyasetçi vardı bana açıklayabilirmisiniz? Bu lafta da kalmadı Reis dediğini yaptı. Bunları devletin her kademesinden kazımak için elinden geleni yaptı. Sonra olanları biliyorsunuz zaten. Bazen aptallıkla uyanık olmak arasında çok ince bir çizgi vardır. Siz siz olun duruğunuz yeri iyi belleyin. Selametle.

• Denorath kullanıcısına yanıt
    Ya kusur bakma da valla cok guldum yemin ediyorum cok guldum Allah ta seni guldursun Bak bunu baska yerde soyleme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Görme konusunda sıkıntı yaşadığınız aşikar. Cemaat ben doğmadan da siz doğmadan da çok önce zamanının senin deyiminle Atatürkçü siyasetçileri sayesinde dallanıp, budaklandı. Serpilip saçıldı. O zaman ki iktidarlarda kimler varmış gülen’e nasıl methiyeler düzerek devletin her kademesinde büyümesine izin vermişler biraz kurcalayın bakalım. Herşey bir yana dershaneleri kapatma cesaretini gösterebilecek kaç siyasetçi vardı bana açıklayabilirmisiniz? Bu lafta da kalmadı Reis dediğini yaptı. Bunları devletin her kademesinden kazımak için elinden geleni yaptı. Sonra olanları biliyorsunuz zaten. Bazen aptallıkla uyanık olmak arasında çok ince bir çizgi vardır. Siz siz olun duruğunuz yeri iyi belleyin. Selametle.
    Sen olduğun yeri güzelce belli ettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ey özgürlük

Fetullah ile el ele vermiş, pkk ile masaya oturmuş olan zatı kendisine peygamber bellemiş adamlar çıkıp ömrünü fetöye, pkkya karşı çıkarak geçirmiş kitleye böyle kalleşçe saldırıyor ya, kahroluyorum yemin ederim. Bu boş beyinler ülkenin kaderini belirliyor işte, dinle kitapla uyutularak.
    Fetö Genelkurmay'dan plaketler alıyordu zamanında.
    "FETÖ'nün Genelkurmay'a İlk Ziyareti" adlı videoyu izledin mi ?.
    Bu videoyu daha önce gördün mü ?.
    Tabiki görmedin, çünkü bu tv kanalları
    sizin tabirinizle yandaş olduğu için umurunuzda bile değil.
    Fetö yapılanması ile mücadele eden
    kendi ve ailesinin canını dahi hiçe sayan insan ve insanlar hakkında densizlik etme.
    Haddini bil.
    Şükür etmeniz gerekirken küfür ediyorsunuz.

https://youtu.be/WO6G5nQBivI

• Hemen hemen herkes şu hususu atlıyor.

"Ne oldu da 15 vekil pat diye IYI partiye geçti?"

Bu iş kılıştarın zekasını aşar. Piyon kılışdara biri üfledi kesin ama kim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Din soytarılarına şükür ede ede ülkeyi batırdınız, hala utanmadan şükür et diyorsun.

Dün fetullah efendiniz oldu, bugün tayyip reisiniz. Yarın yine biri gelecek, eline kitap ağzına ayet alıp sizi sömürecek. Ve siz yine şükür edeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ey özgürlük

Din soytarılarına şükür ede ede ülkeyi batırdınız, hala utanmadan şükür et diyorsun.

Dün fetullah efendiniz oldu, bugün tayyip reisiniz. Yarın yine biri gelecek, eline kitap ağzına ayet alıp sizi sömürecek. Ve siz yine şükür edeceksiniz.
    Paylaştığım videoyu izlemedin galiba.
    "Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı - Ulusal Uzlaşma Ödül Töreni"
    Hiç olmazsa bu videoyu izle.
    Zamanında imkansız gibi görünen, kimsenin ihtimal dahi veremediği mücadeleyi
    bugün verenlere belki sahip çıkarsın.

https://youtu.be/DRa6C-A5pZk

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.