Şimdi Ara

Chp'li 15 Milletvekili İstifa Edip İyi Partiye Geçiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
5.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "CHP'den 15 milletvekilinin istifa ederek İYİ Parti'ye geçeceği öne sürüldü."

böylece mecliste grup sahibi olacak ve seçimlere girmesi kesinleşecekmiş.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-iddiasi-chpden-15-milletvekili-iyi-partiye-gececek-40813377

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 22 Nisan 2018; 13:12:15 >

• Milletvekilliği seçimlerinde CHP- İYİ - Saadet ittifakı avantajlı olur. D'Hondt sistemi gereği daha fazla sayıda milletvekili çıkarılır. En azından karşı tarafın 360 ı bulup cumhurbaşkanlığını kaybederlerse seçimi yenilemeleri engellenir. Zaten artık vekil sayısının hükümet kurmayla bir ilgisi kalmadı. Yasa çıkarmak da önemli değil CB KHK larla işi götürecek.

Cumhurbaşkanlığında ise CHP kendi adayını çıkarmalı. Seçimi 2. turda RTE - Akşener yarışına çevirmek gerekli.
  • Saadette bir atak yapsa ve 3'lü kombo yapsalar bu iş olur.

Hatta Abdullah Gül aday olursa HDP bile hiç bişey istemeden dışarıdan destek olur.
  • pazartesi günü de saadet partisi ile görüşülecek.

o da tamam olursa, asıl şenliği gör ak kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 22 Nisan 2018; 13:26:22 >
  • İktidara gelemeyeceklerini düşünüyorum ama seçimlere girmelerini garantiye almaları iyi olmuş,ne kadar oy alacaklarını merak ediyorum

Bu arada şuan Devlet Bahçeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 22 Nisan 2018; 13:24:43 >
  • yavas ez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye sevindiniz anlamadım. Arkadaşlar millet akıllanmadıkça bir şey olmaz. Benim umudum yok artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletvekilliği seçimlerinde CHP- İYİ - Saadet ittifakı avantajlı olur. D'Hondt sistemi gereği daha fazla sayıda milletvekili çıkarılır. En azından karşı tarafın 360 ı bulup cumhurbaşkanlığını kaybederlerse seçimi yenilemeleri engellenir. Zaten artık vekil sayısının hükümet kurmayla bir ilgisi kalmadı. Yasa çıkarmak da önemli değil CB KHK larla işi götürecek.

Cumhurbaşkanlığında ise CHP kendi adayını çıkarmalı. Seçimi 2. turda RTE - Akşener yarışına çevirmek gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemena -- 22 Nisan 2018; 13:37:14 >
  • Hadsizlik yapmayın. Meydanı boş bulup atıp tutmayın. Demokrasi kazanacaktır inşallah.

• Yazıp yazıp siliyorum sen nasıl bir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir CHP li olarak oyum İYİ partiye.
  • :)
  • Fetullah ile el ele vermiş, pkk ile masaya oturmuş olan zatı kendisine peygamber bellemiş adamlar çıkıp ömrünü fetöye, pkkya karşı çıkarak geçirmiş kitleye böyle kalleşçe saldırıyor ya, kahroluyorum yemin ederim. Bu boş beyinler ülkenin kaderini belirliyor işte, dinle kitapla uyutularak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aberrant Warden

Bu mesaj silindi.
    Chp'li 15 Milletvekili İstifa Edip İyi Partiye Geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 22 Nisan 2018; 14:11:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hdp buluşmadan bu ittifaka saadet dsp dp ve hepar gibi küçük çaplı vatanperver partiler de katılmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Yazıp yazıp siliyorum sen nasıl bir
    Haykırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aberrant Warden

Bu mesaj silindi.
    Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu kez yemin ettik. “ Ya istiklal ya ölüm “

• yine rte ve diğerlerinin toplamı olacak, yine sonuç değişmeyecek.
    gerçek halkın malum kesimi yönetmesine engel olamayacak, daha çok çıldıracaksınız.
  • Saadet Partisi ile de anlaşırlarsa sağlam oy alırlar. Bizden 4 oy var şimdiden İYİ Parti'ye
  • Akpliler ağlıyorsa doğru yoldalar demektir.
    Çok güzel bir hamle, ben bile beklemiyordum.
    Koalisyonu kaldıracağız diyip mhp ile ittifak yapan akitlere inat :)
  • 24 Haziranda görürüm sizi her seçim sonrası gibi sessizlik çökecek. Sonra da başlarsınız hile diye ağlamaya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.