Şimdi Ara

Chp'li 15 Milletvekili İstifa Edip İyi Partiye Geçiyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
5.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görürüz 24 haziranda sesiniz soluğunuz kesilecek her seçim sonrası olduğu gibi
  • 25 haziranda seni ve forumdaki ne kadar huloogcularsa varsa hepinizin agzina vuracagiz relax ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical.assistance

25 haziranda seni ve forumdaki ne kadar huloogcularsa varsa hepinizin agzina vuracagiz relax ol
    Birilerinin gözleri dolmuuuuuuuş, üstüne fazla gitmeyin hocam

Demi @Mad Mushroom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kac secim gordun ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Her seçim aynı hikaye akıllanmazsınız siz
  • okumamış kesimden bir kişi işte. Zaten geçenlerde açtığı konuya bakarsak tüm gün evde oturan asosyal ezik kültürsüz bilgisiz biri olduğunu kendi de kabul edip yazmış :)

hayır bir de bunları ölümüne savunan kişiler hem asgari ücretli kişiler.Ulan nasıl yetiştiriyorsunuz o parayı 1 aya.Nasıl yetiyor size.Ya da cidden makarna - ekmek hariç hiç bir şey yemiyor, hiç bir aktivite yapmıyorlar.
    https://forum.donanimhaber.com/kiz-bulamiyorum--132405401#132405401

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 22 Nisan 2018; 15:10:10 >
  • Iyi parti icin sıkıntı seçime girecek boylelikle ama Chpnin böyle bir sacmalik yapması akla zarar. Resmen ben beceremiyorum Iyi partiye bel baglayacagim demek oluyor. Yazıktır koca partiye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hypnox H kullanıcısına yanıt
    bunun adı ittifaktır ve artık ülkede bir şeylerin değişmesi şart.Bu böyle gidemez.Ve chp iyi partiyle ortak hareket etmediği sürece de cumhur ittifakına karşı bir şansları yok.

bu değişim denemesi içinde chp büyük bir fedakarlık yapıyor aslında.Olayı sadece ben beceremiyorum,onlar yapsın olayı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnox

Iyi parti icin sıkıntı seçime girecek boylelikle ama Chpnin böyle bir sacmalik yapması akla zarar. Resmen ben beceremiyorum Iyi partiye bel baglayacagim demek oluyor. Yazıktır koca partiye
    Niye ki? Koskoca AKP tek başına beceremediği için mi MHP ile ittifak kurdu? Erken seçim kararını beceremediği için mi MHP açıkladı?

AKP-MHP ittifak yapınca hüloooğ, CHP-İYİ ittifak yapınca auuuwwww.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ne bileyim ustadim ciddiye aldik yazdik :)) Hayir bide yazmis asgari ucretle calisiyoruz para yok diye en cok ona guldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk gun de yazmistim, iyi parti en cok cehapeye vuracak diye, demek ki %25 ikiye bolunecek

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Ilk gun de yazmistim, iyi parti en cok cehapeye vuracak diye, demek ki %25 ikiye bolunecek
    Haklisin. Zaten akp chpnin oylari bolunmesin diye bu kadar ugrasiyor, yandas medya bu kadar saldiriyor.
  • Umarım CHP bu sefer Ekmeleddin gibi yada Mansur Yavaş gibi sırf AKP'yi alt etmek adına kendi tabanına zıt bir aday daha çıkarmaz. Çıkaracağı aday hem demokrasi yanlısı, hem vatan sevdalısı, hem sosyalist halkçı, hem de bu başkanlık denen zırvalığa ileride son verip Cumhuriyet rejimine geri döndürmeli ülkemizi... Öyle ondan bundan oy almak için çizgisini bozmaya gerek olmamalı CHP'nin. İYİ Parti' nin de böyle bir adaya hayır demeyeceğinden de emin olunmalıdır.

• AKP+MHP+BBP -%45

İYİ+SP+DP +%25

CHP +%18

HDP +%8(keşke sıfır alsa :))

Kalan %5 nasıl şekillenir bilmiyorum ama böyle bir tahminim var.Bilmiyorum sizin çevrenizde durum nedir ama benim çevrem muhafazakardır, İyi Parti'ye çok fazla oy var.Herkesi şaşırtabilir.Yeter ki kırmızı çizgisi HDP olsun.

• Aç Aç Ahaber'i aç
    Chp Siyasi yasaklı RTE'yi meclise sokunca"demokrasi"
    Akşenir'i seçime sokunca hüllecilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 22 Nisan 2018; 16:40:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geekon

AKP+MHP+BBP -%45

İYİ+SP+DP +%25

CHP +%18

HDP +%8(keşke sıfır alsa :))

Kalan %5 nasıl şekillenir bilmiyorum ama böyle bir tahminim var.Bilmiyorum sizin çevrenizde durum nedir ama benim çevrem muhafazakardır, İyi Parti'ye çok fazla oy var.Herkesi şaşırtabilir.Yeter ki kırmızı çizgisi HDP olsun.
    AKP ilk turda %50 ulaşamazsa ikinci turda işer kızışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Aç Aç Ahaber'i aç
    Chp Siyasi yasaklı RTE'yi meclise sokunca"demokrasi"
    Akşenir'i seçime sokunca hüllecilik.
    secim vaatleri arasina akit ahaber 24 gibi kanallarinin kapatilmasi da eklenmeli.tam kanser

• ilk turda fazla aday olursa rte %50'yi asla geçemez.

ikinci turda da rte vs meral işleri kızıştırır bunun dışında bütün seçeneklerde rte alır büyük ihtimalle.
  • rte yine ezer geçer :D ezin solo mid adam. tam bir pro
  • Akp'lilerin etekleri tutuşmuş. Açıklama ustune açıklama yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.