Şimdi Ara

Chp Kuran ve Seccade dağıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chp Kuran ve Seccade dağıttım.yeniakit.com.tr
    Oy için şekilden şekle girer! LGBTİ+ destekçisi Ekrem Kur’an ve seccade dağıttı
    https://www.yeniakit.com.tr/video/oy-icin-sekilden-sekle-girer-lgbti-destekcisi-ekrem-kuran-ve-seccade-dagitti-92963.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furandor -- 28 Mart 2024; 16:12:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç yakışıyor mu? İşinizin olmadığı bir şeydir sizin din. Siz gidip bira falan dağıtın :)

• Cenel paşganum belediyenin parasıyla kendi propagandasını yapmış.

• Kuran seccade dağıtmak…o değil de ekrem imamoğlu camiye gidip namaz falan da kılıyo

Ya Müslümanlık birilerinin tekelinde haberiniz yok mu siz kimden izin aldınız ?

Allah bilir bunlar oruç da tutuyodur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 28 Mart 2024; 16:19:53 >
  • he_man kullanıcısına yanıt

İslam'ın bir şartı da akpli olmak. Konuda görüldüğü gibi de akplilerin din konusunda Allah ile aynı yetkileri vardır.Chp Kuran ve Seccade dağıttı 

• Furandor incinmiş. Elemana hemen bir adet tevrat ve kipa ayarlayın. Chp Kuran ve Seccade dağıttı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 28 Mart 2024; 16:45:50 >
  • Olaya Chp değil de İmamoğlu açısından bakınca gayet normal.

Ekrem İmamoğlu çocukken Süleymancı cemaatinde eğitim görmüş - TRHaber

• Süleymancı iddiasını ilk ortaya atan Çorbaya Gözyaşı Akıtan Fatih Tezcan'dır. Seni boşuna bloklamadık. Chp Kuran ve Seccade dağıttı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 28 Mart 2024; 16:51:42 >
  • aaaaaa furandor gelmiş

furandor babanın emekli ikramiyesini hamasa göndercen mi

• Hediyelerin telif hakkı Akp'de demek ki bu kadar şaşırmışlar Chp Kuran ve Seccade dağıttı 

• CHP'den Beyoğlu Belediye Başkan adayı olan Alper Taş, yerel seçim sürecinde bazı CHP'lilerin kendisine seçimi kazanması için namaz kılması gerektiğini söylediğini iddia ederek şöyle konuştu:

Bir cuma namazına gitseydim belki ben de kazanabilecektim. Bana bunu çok teklif ettiler, dediler ki sen bir cuma namazında görün.

Chp Kuran ve Seccade dağıttıındependent türkçe
    Alper Taş, cumaya gidip namaz kılsaydı seçimi kazanır mıydı? Kamuoyu araştırmacıları cevapladı
    https://www.indyturk.com/node/108766/haber/alper-ta%C5%9F-cumaya-gidip-namaz-k%C4%B1lsayd%C4%B1-se%C3%A7imi-kazan%C4%B1r-m%C4%B1yd%C4%B1-kamuoyu-ara%C5%9Ft%C4%B1rmac%C4%B1lar%C4%B1

• Erbakan Hocamız ne güzel demiş....

İsraille ticaret yapan akp ye oy yok.

• Ahmet Mahmut Ünlü:

- Cumhur İttifakı’na vermek vaciptir

- Vermeyen günahkar olur, azap çeker

- Yeniden Refah ve Saadet’in adaylarına oy vermek caiz değildir.

furandor sakın refaha oy vereyim deme cehennemde yanarsın caiz değil bak hocan söylüyor

• O isler akp ye mahsustur. o alana girmesi hata olmus. Alinda cay firlatsa kafaya kafaya, ama yok ona da akpli kardeslerimiz karsi cikar, caya kafa atmak bizim isimiz diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir CHP'li olarak otobüslerden halkın kafasına çay fırlatma fantezisi yıllardır rüyama giriyor, hayallerim gerçek mi olacak aman tanrım dedim.

• Panzerkampfwaagen VI kullanıcısına yanıt

çok boş çocuksun

• Arap tapar bana bos diyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • UzmanAga kullanıcısına yanıt
    Filistinde olup israil ile savasmasi gereken adam bana laf soyluyor 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • UzmanAga kullanıcısına yanıt

Tarihte Ebu Ubeyde kim onu sen bir araştır bakalım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.