Şimdi Ara

Chopstick Nerede Bulunur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
14.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, bu aralar baya Noodle falan yemeye sardım. Chopstick almayı düşünüyorum. Bugün 2 tane Macro Centera gittim hiç birinde Chopstick kalmamış. Oysa ki abim önceden almıştı ve baya beğenmiştim Chopstickleri. Fakat gelmesi baya uzun sürüyormuş. Ben şuan istiyorum, nereden alabilirim? Migrosta bulunur mu? İnternetten almak istemiyorum mümkünse.

• Chopstickçide bulunur heralde.
  • Metro marketlerde var hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nitroxt kullanıcısına yanıt
    Yakınımda Metro olsa gideceğim. Alacağım bir kaç şey daha var ordan fakat çok uzak maalesef.
  • IKEA'dan almıştım bir keresinde ama en az 10 sene oldu. Şimdi var mıdır yok mudur bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metrodan aldım.Her sene farklı model getiriyorlar ilk aldığımda odundan yapılma vardı malzemesi kaplaması felan bayağı iyiydi ama ben hor kullanınca kırıldı.Bu sene tekrar aldım 2 tane çok hoş plastik tarzı bir şey getirmişler bayağı sağlam kolay kolay kırılmaz da.Çifti 5 TL gibi bir şey olması lazım düşünürsen.Metro yoksa internetten alacaksın mecburi.
  • Cross Marian kullanıcısına yanıt
    Metro için ticari kart gerekmiyor muydu? Ayrıca Caffeour'da var mıdır acaba? Caffeour yakınımda baya, gidebilirim.
  • qnq gg, n11 de falan vardir. simdi alsan bugun kargolarlar yarin elinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir çöpstik icin ugrasmaya degmez bence
    catalla yenmez mi bu nuudıl

• omelette kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan aldım. 5 Çift tekrar kullanılabilir yazıyordu 11 TL civarında. Salı veya çarşamba elimde olur yüksek ihtimal. Fakat ben genede gidip Macro Centerdan bir çift daha alacağım. Macro Centerda 6,45 TL ve Cilalanmış Tahta vardı sanırım.
  • Sushicoya git rica et verirler

• quote:

Orijinalden alıntı: BigBangZero

Metro için ticari kart gerekmiyor muydu? Ayrıca Caffeour'da var mıdır acaba? Caffeour yakınımda baya, gidebilirim.
    Girişte rica ederseniz A4 kağıdına barkod basıyorlar kapıda onla ödeme yapabiliyorsunuz ticari kartınız yoksa.

Carrefour'da var ancak çoğunlukla stoğu kalmıyor sitesine girip sağ üstte konumunuzu seçin sonra şu ürüne tıklayın eğer ki Bölgenizde stok kalmadı yazıyorsa yapacak birşey yok.
    https://www.carrefoursa.com/tr/chopstick-5-cift--p-30065706

• Sende öyle durmaz.
  • yemek yerken değil de özellikle noodle makarna vs pişirirken kullanmak çok rahat oluyor gibi bunları. hem sertliğini kontrol edebiliyorsun rahatca hem karıştırması falan kolay oluyor gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.