Şimdi Ara

CHIP 24 adet Programı Ücretsiz Dağıtıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
14
Favori
10.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet sayın DH ölücüleri herkesin de bildiği gibi beleş ürün ve bedava bizim TDK da en sevdiğimiz sözcükler. Uzatmadan direk konuya giriyorum.

https://www.chip.de/events/adventskalender

Linke tıklıyoruz takvimden hergun bir yer açılacak ( bazen acilmiyo acilmayan olursa o günün veya geçmiş günün üzerine tıklayıp açabilirsiniz) istediğimiz programa tıklayıp indirme platformunu seçip ardından download vollversion a tıklıyoruz. Sonra cayır cayır indirmeye başlıyoruz.

Veriler ürünler 10$ /20$ aralığında. Free sürümler değil pro sürümlerdir. Umarim birilerinin işine yarar yaramasa bile indirin köşede dursun.

Not: Ürünler 1 yıllık ömür boyu lisans beklemeyin zaten. O kadar da ölücü olmayin.

Edit : winxdvd de aynı konsepti uygulamış bizede söğüşlemek düşer.

https://www.winxdvd.com/event/advent-calendar.htm

Edit 2 : arkadaslar gördüğüm kadarıyla sıcak firsatlarda olmaması gereken şeyler oluyo amacım forumu takip edenlere katkıda bulunmakti siyaset yapın kavga edin veya birbirimize atar yapalım diye açmadım bu konuyu. Zaten sık sık sıcak fırsat paylaşan biride değilim. Bu son konu paylasimimdi. Umarım birbirimize karşı daha anlayışlı oluruz amacım kimseye zarar vermek değil.
    Selametle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tesbihcekenhoroz -- 5 Aralık 2019; 18:32:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 99 konusu hortladı sandım :) paylaşım için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christhof -- 4 Aralık 2019; 12:21:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christhof

99 konusu hortladı sandım :) paylaşım için teşekkürler
    aynen yaa.

cd de mi vericekler diye düşündüm.
  • CHP....... ücretsiz dağıtıyor diye okudum. Böyle okuyan tek ben miyim?

• cd ile verilen oyun propram günleri geldi aklıma birden. internet 146 dan 56k. 2,5 mb lık bi şarkı napsterdan bütün gece boyu sabah kalkınca inmiş olursa sevinirdik. hey gidi. sonra adsl gelip 128k ya çıkınca ne sevinmiştik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

cd ile verilen oyun propram günleri geldi aklıma birden. internet 146 dan 56k. 2,5 mb lık bi şarkı napsterdan bütün gece boyu sabah kalkınca inmiş olursa sevinirdik. hey gidi. sonra adsl gelip 128k ya çıkınca ne sevinmiştik.
    Ne günlerdi hey gidi 146 nın çevirme sesi hala kulaklarımda
  • Ölücüler için harika bir kampanya teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Christhof

99 konusu hortladı sandım :) paylaşım için teşekkürler
    başlığı görür görmez aynısını düşündüm
  • Çevirmeli baglantyla internetin keyfini çıkarıp ay sonu 250 TL ( ozamanin 250 TL si tabi ) fatura ödemeyen bizden değildir. Önceden bilgiye ulaşmak vs şeyler pahaliydi. Filmlerin orijinalinden önce korsanları çıkardı. Şimdi aynı gün torrentten indir izle. Pcmag ve chip in demo oyunlarindan aldığım keyfi şimdi hiçbir oyundan alamıyorum.

• Winxdvd de chip kervanına katıldı. Onlarda 24 programı ücretsiz veriyolar. Yumulun. Konu güncellendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

CHP....... ücretsiz dağıtıyor diye okudum. Böyle okuyan tek ben miyim?
    aynen CHP ne alaka dedim bir an
  • iobit malware fighter pro'yu kaçırmışız bak ona üzüldüm. güzel paylaşım bu arada teşekkürler, terazine tıkladım.
  • şu idm brogramını bi bedava denk getiremedik
  • Paylaşım için teşekkürler,

Win32/DownloadSponsor.C

Antivirüs engelliyor bazılarını bilginize.
  • Drivermax indiriyorum ama seri numarası istiyor. Seri numarasını nasıl alıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Advance system care indirmeyi virüs engelledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut777

Ne günlerdi hey gidi 146 nın çevirme sesi hala kulaklarımda

Alıntıları Göster
    bu sesmiydi yoksa yaş 50 oldu ne günlerdi,şimdiki ergenler kadir kıymet bilmezler...https://freesound.org/people/Jlew/sounds/16475/
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

bu sesmiydi yoksa yaş 50 oldu ne günlerdi,şimdiki ergenler kadir kıymet bilmezler...https://freesound.org/people/Jlew/sounds/16475/

Alıntıları Göster
    Evet buna benzer bir sesti genç bebeler şimdi internetin kıymetini pek bilmiyorlar
  • 146'ya kaçak bağlanıyordum. İnternete bağlıyken telefon çalışmıyordu ya da meşgul çalıyordu. Üstelik normal internet ücretinin çok üzerinde fiyatı vardı 146'nın. Ey gidi günler, nereden nereye :))
  • netin kıymetini bilin gençler 3g geldiğinde çektiğinde edge denen ucubeden kurtulmuştuk. 5g yakın... peh peh yaşlandık laaynn

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.