Şimdi Ara

CHIP 24 adet Programı Ücretsiz Dağıtıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
14
Favori
10.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dh nin ölücüleri bilgisayarin tarihiyle oynayıp ömür boyu o programlari kullanmazsa bende bisey bilmiyorum 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fertile

aynen CHP ne alaka dedim bir an

Alıntıları Göster
    CHP değil, CHIP. Lütfen böyle bir konuyu siyasete çekmeyin.

• İş net (iş bankası) bedava internet veriyordu, sanırım 5 saatlik miydi neydi. Mynet'ten onlarca mail adresi açıp bedava internet alıyorduk. Tabi sadece servis veriyordu, ayrıca 146 ücreti verirdik.. Az sopa yemedik peder beyden, aylık fatura 200 milyon gelince

• emre.karakus E kullanıcısına yanıt
    Veezy go vardı vestelin numara şifre girip saatlik internete baglaniyodun. Ne günlerdi beee

• quote:

Orijinalden alıntı: ccsn

Drivermax indiriyorum ama seri numarası istiyor. Seri numarasını nasıl alıyoruz
    +1 lisansı nereden alıyoruz beyler
  • K@TiP kullanıcısına yanıt
    drivermax.de/za-chip-adv-19/

amaCHIP 24 adet Programı Ücretsiz Dağıtıyor
  • drivermax.de/za-chip-adv-19/
    Yukarıdaki adresten, Vpn kullanarak Almanya üzerinden bağlanıp alınabiliyor.
  • Bugün verilen "O&O Browser Privacy 14 - Vollversion" uygulamayı indirmeye çalışıyorum ama virüs uyarısı veriyor. Böyle bir problemle karşılaşan oldu mu?
  • Arkadaşlar muhtemelen tüm uygulamalar birbirinden çöp iobit falan kesinlikle önermiyorum ücretsiz uygulama diye çer çöp doldurmayın bilgisayarınızı

• hala chip dergisi alan var mı diye merak ettim eskinin vazgeçilmez unsurlarından biriydi ama artık kimse almıyordur sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurbulluk

Arkadaşlar muhtemelen tüm uygulamalar birbirinden çöp iobit falan kesinlikle önermiyorum ücretsiz uygulama diye çer çöp doldurmayın bilgisayarınızı
    iobit uninstaller kullanıyorum yıllardır, program ekle kaldırdan daha kullanışlı, pc'de arka planda ne kadar çer çöp varsa silinen programla ilgili siliyor en sonunda. normal denetim masasının ekle kaldırı bu işlemi yapmıyor mesela.

driver booster da kullanışlı ayrıca. yani yerine göre bazı uygulamalar güzel
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    ugurbulluk U kullanıcısına yanıt
    Zaris @ aynen öyle bende revo uninstaller kullanıyorum gene böyle dağıtım kodla full sürümünü aldım program ekle kaldirdan çok çok iyi. Arta kalan dosyaları falanda temizliyo epey kullanışlı ürünlerde var aslında şans vermek gerek.

Ugur @ dostum çöp ürünler demissinde bu ürünlerin kullanıcıları var düşün. Çöp olsa millet para verip kullanirmi sence? Driver uygulamalarina bende karşıyım direk üretici firmanın kendi sitesinden indirme taraftarıyım ama bazen piyasadan kalkmış eski ürünün driverlerini bu tarz uygulamalarla bulabiliyosun. Adamlar kullanıcı sayısı artsın diye böyle bişey yapmışlar işte. Indir geç çöp ben indirmem diyosanda indirme zorlayan yok.

• tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    Yorumda mı yapamayacaz kardeş hayırdır? Elbet kullanan olacak gene de tavsiye etmiyorum içinde ne barındırdığı belli değil neyi silip neyi tuttuğu belli değil bilgisayara antivirüs bile kullanmaya gerek yokken böyle programlar daha da gereksiz. Belli aralıklarla format atarsın 3-5 bilgisayarın çalışması için gereken programı kurarsın olur biter.

• Hocam iobit malware fighter indiremiyorum yardımcı olur musun veya indiren varsa link paylassin

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

CHP....... ücretsiz dağıtıyor diye okudum. Böyle okuyan tek ben miyim?
    Psikoloji de algıda değişmezlik deniliyor bu duruma.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Hocam bu heyecanı bide 512 kbitler 2 mbit olunca yaşamıştık

• quote:

Orijinalden alıntı: crashserkan

Hocam iobit malware fighter indiremiyorum yardımcı olur musun veya indiren varsa link paylassin
    Indireme linkinin süresi doldu çünkü her ürünün belli bir limiti var cabuk olmak gerek o yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

CHP değil, CHIP. Lütfen böyle bir konuyu siyasete çekmeyin.

Alıntıları Göster
    kimse kimseyi bir yere çekmedi. Korkmayın bu kadar biz öyle okuduğumuz için yorum yaptık. sanki parti siyasetine girdik. amma gergin toplum olduk
  • indirmeyin
    zamanında böyle şeyleri takip ederdim. crekli program kullanmayalım diye böyle sitelerden inidirirdim.
    Sonra ne oldu mail'in spam yağmuruna tutuldu. saçma salak yerlerden mail geliyor. Hatta mail'im hecklendi.
    Beleş program veriyoruz ayağına mail adresimi paylaşıyorlar benim anladığım kadarıyla.
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Birader senin bu dediğine anca gülerim. Kimseye zorla indirtmiyoruz niye bukadar karşı çıktınız anlamadım. Bu konu bana ders oldu bundan sonra sıcak fırsat paylaşımı yapmicam. Koca şirketler senin mailini niye hacklesinler. Hackleyip napicaklar başka sitelerden gelen gündem mailerini okuyup karakter analizimi yapicaklar. Gülünç olmayın. Ayrıca spam yağmurundan kurtulmayi bilmiyorsan buda senin eksikliğin her mail altında unsubscribe yazısı var. Neyse fazla konusmiyim benide hacklemesinler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.