Şimdi Ara

Chicco Turbo Touch çocuk oyuncakları 1 alana 1 bedava (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
6.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oyyono

oyuncak reyonunda ki bir alana bir bedava duyurusunu silmişlerdi tekrar koymuşlar ama hala sepette indirim olmuyor.

evet bendede olmuyor indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DVB

benimde araba siparişleri tedarik aşamasında görünüyor, tedarikçi firma kargoya para vermemek için arabaları sokağa salıp göndermiş olabilir inşaallah sokakta çalınmadan adresimizi bulurlar

• benimde siparişler aynı. bayağı bekliyeceğiz sanırım. göndersinlerde - bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

benimde siparişler aynı. bayağı bekliyeceğiz sanırım. göndersinlerde - bekleriz.

siparişler teslimata hazır diyor bugün yarın kargolanır herhalde
  • Yaw bende hala üretici firmadan bekleniyor yazıyo . Yenimi üretiliyo nedir
  • Sipariş takip sayfasında "Ürünleriniz bazıları paketleme işlem sırasına alınmıştır" yazıyor. Mesajlarım sayfasında da gönderilen ürün olarak 1 tane araba görünüyor. Ayrı ayrı mı gönderiyorlar oyuncakları?
  • Ne Tedarik süreci hocam ya...Offf Otonobil fabrikasına yeni sipariş verdik gibi...sırada bekliyoruz valla:)))))
  • Arkadaş bi indirim yapıyorlar insanı strese sokuyorlar,

arabaları ve bir adet oyun cadırı sipariş ettim..sabah oyun cadırı kargoya verildi.öğlen 1 adet araba kargoya verildi olarak mesaj geldi. ulan hepsini tek tek mi veriyorlar ben şimdi 3 ayrı kargoyumu bekleyeceğim ne sacma bir iştir bu ya..
  • 1 tanesi kargoya verilmiş yarın akşam salonun ortasında oynayıp yeğene nispet yapıcam o beni oynatmıyodu
  • bu firmadan alışveriş yapıpta sonra ağlayanlara inanmıyorum
  • @DVB ;
    benim de bir adet siparişim kargoya verilmiş. Ama huylandım...Bunlar kalkıp bedava olanları göndermemezlik yapmasınlar?
  • Arkadaşlar,

Sepetteki ürüleri silememe sorununu nasıl hallettiniz. Her türlü tarayıcı ile denedim ama maalesef olmuyor :(

Mecbur alacağız gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exc_1

Arkadaşlar,

Sepetteki ürüleri silememe sorununu nasıl hallettiniz. Her türlü tarayıcı ile denedim ama maalesef olmuyor :(

Mecbur alacağız gibi :)

benimde aynı sorun olmuştu, internet explorer 8 sürümüne yükseltince sorun düzeldi.
    tarayıcının son çıkan versiyonlarını deneyin.

not: iki araba almıştım, ikisi de kargoya verilmiş, ayrı ayrı...
  • Benim de ikisi kargoya verilmiş.
  • Benim de ikincisi kargoya verilmiş.
  • benim siparişlerinin ikiside geldi

Chicco Turbo Touch çocuk oyuncakları 1 alana 1 bedava

Chicco Turbo Touch çocuk oyuncakları 1 alana 1 bedava
  • Benim siparişlerde geldi . Harika oyuncaklarmış ,keşke 2 tane daha alsaymışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

Benim siparişlerde geldi . Harika oyuncaklarmış ,keşke 2 tane daha alsaymışım

sende hangileri var cadde de kapışalımmı
  • Benim siparişler de bugün gelmiş ama daha bakamadım.
  • Baba Deneyen Var mı? Benimki tekerlekler olduğu yerde titriyor bir ileri geri, ama hareket etmiyor:((((

ekleme : Ulan Hepsiburada.com ya...bir şey oldumu hemen panik yapıyorum. Kılavuzu okudum, Try me kesinlikle kullanmıyoruz. sadece 1 pozisyonunda...çözdüm olayı...Bu yaşta oyuncak oynamayı da beceremedik ya:))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan_bera -- 27 Aralık 2011; 12:51:33 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.