Şimdi Ara

Chicco Turbo Touch çocuk oyuncakları 1 alana 1 bedava (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
6.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim 1 taneyi vermişler kargoya. bu sitde çekilmiyor artık. ne yaptığı belli değil.
    alan kullananlar yorum yaparsa iyi olur.
    kampanya devam etmiyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DVB

quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

Benim siparişlerde geldi . Harika oyuncaklarmış ,keşke 2 tane daha alsaymışım

sende hangileri var cadde de kapışalımmı

Hocam ben birini sizin aldığınız sarı renk olandan diğerini mavi renk olan polis arabasını aldım . Valla çok hoşuma gitti ,şirkette çıkarıp hemen denemelerini yaptım (içimdeki çocuk ölmemiş )

• gaza geldim bende aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazgecit1985

gaza geldim bende aldım

hala devam ediyomu 1+1
  • quote:

quote:

gaza geldim bende aldım

hala devam ediyomu 1+1

evet ediyor
  • quote:

quote:

quote:

gaza geldim bende aldım

hala devam ediyomu 1+1

evet ediyor

Hemen saldırıym o zaman sağol
  • 2 tane aldım ben de şükür ilk kampanyada son anda fırsatı kaçırmıştım içime dert olmuştu. oğlana güzel bir yılbaşı hediyesi olacak inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: DVB

benim siparişlerinin ikiside geldi

Chicco Turbo Touch çocuk oyuncakları 1 alana 1 bedava

Chicco Turbo Touch çocuk oyuncakları 1 alana 1 bedava

aynı ürünler saat 1 gibi geldi ben daha küçük bekliyordum
    ilk kırmızı arabayı denedim halının üzerinde gitmedi bende üzülmüştüm ama pillerdenmiş sarı araba hem halıda hem parke de çok ii gidiyor beklentimin üstünde çıktı
    birde bizim çocuk 4 aylık olmasına rağmen rolantide çalışma sesi falan çok dikkatini çekti yan yan arabalara bakıyor

• benim de sadece bi tanesi geldi, diğeri de kargolanmış görünüyor.. neden ayrı ayrı gönderirler ki sanki..
  • ben de dün gece sipariş verdim sabah öğlen kargolanmıştı.
    önceden alanlada sorun var galiba. benimkiler de yarın gelir heralde.
    gelse de oynasak:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenercan

benim de sadece bi tanesi geldi, diğeri de kargolanmış görünüyor.. neden ayrı ayrı gönderirler ki sanki..

Siparişimdeki 5 ürünü 4 farklı paketle kargoladılar.. Yurtiçi Kargoya çalışıyor firma..

Hepsiburada, fark burada!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orijinalden alıntı: fenercan

benim de sadece bi tanesi geldi, diğeri de kargolanmış görünüyor.. neden ayrı ayrı gönderirler ki sanki..

Siparişimdeki 5 ürünü 4 farklı paketle kargoladılar.. Yurtiçi Kargoya çalışıyor firma..

Hepsiburada, fark burada!

aynen oyle..dun geldi diğeri de...şükür bi alışverişi daha sorunsuz tamamladık :)
  • Hepsiburada'dan yaptığım en hızlı alışveriş oldu. Sabah verdiğim sipariş akşam üzeri kargoıya verildi, ertesi sabah elimde oldu. Hala inanamıyorum.

Oyuncaklar süper, çocuklara sıra gelmiyor benden...
  • ben hepsiburada'nın anlatıldığı kadar kötü bir site olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

bende aldım araçları ve iki ayrı pakette geldi banada. çok acil ihtiyaç olan bir üründe sıkıntı çekilebilir gecikmeden dolayı ama onun dışında bence ha 2 gün beklenmiş ha 5 gün. kutulaması ürünleri göndermedeki özeni bence biçok siteye göre daha başarılı.

tabi bu benim kişisel fikrim sorun yaşayanlar mutlaka olmuştur ama en azından ben rastlamadım böyle bir duruma çok şükür

bu arada araçlarla ilgili ben sarı kamyonetle mavi aracı almıştım. gitme mesafeleri çok farklı araçların birde kullanma kılavuzunda ne kadar çok basılı tutarsanız o kadar uzağa gider diyor ama benimki zırt diye duruyor ne yaparsam yapayım. sizin araçlarda durum nasıl? (buda otomobil bölümü sorusu gibi oldu)

• 4 adet aldım. 2 tanesi hediye oldu. Oğluma yeni yıl hediye çok teşekkür ederim.
  • bunun mavisinden limangodan almıştım bizim oğlana. 11 tl ye gelmişti çekle meşhur limango çekleri vardı o zamanlar. fakat reklamında duvara çarpınca ters döndüğüni gösteriyordu ama bizinmki öytle bişi yapmadı. halıda da gitmiyortdu. zaten bi ka hafta sonra bizim oğlan arabayı su dolu leğene sokunca artık süs arabası olarak duruyor
  • Süer oyuncaklarmış.
    Özellikle Sarı ile yeşil çılgın...
    Herkese tavsiye olunur.
  • arabalar geldi.gerçekten çok güzeller.bu fırsattan haberdar eden arkadaşa teşekkürler. iyi bir yeni yıl hediyesi oldu.
  • Bende biraz önce kırmızı arabadan sipariş verdim. 2 adet gelecek arkadaşıma vericem birini ortak aldık. DVB haber verdiğin için çok teşekkürler Yorumlar için ayrıca teşekkürler arkadaşlar. Kargo 5,45 tl ödedim (site üyeye göre kargo fiyatı çıkartıyor herhalde ilk önce 8 küsür çıkardı sonra indirimli fiyatı 5,45 tl) ilk önce 2 adet ekledim sepete baktım 4 adet gelecek (bu arada kargo ücreti yoktu) silemedimde bende arkadaşın dediği gibi ödemeyi havale seçip sonra sipariş iptal yaparak sepetimi düzelte bildim sitede sorun var herhalde saol bu fikri verdiğin için. bu akşam kargo ya verilirse İnşallah yarın akşama ulaşır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 29 Aralık 2011; 15:53:18 >
  • Dün 15:40 gibi sipariş verdim akşam 17:00 de kargoya vermişler bugün elime ulaşır herhalde Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.