Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (2170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21682169217021712172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kartal gözü K kullanıcısına yanıt
    Yok araç ilk çıktığında 109hp olarak gelen ilk parti bazların bu şekilde olduğundan haberdarım. Hatta lansman serisinden LS donanım paketli(aluminyum alaşımlı jant ve kumaş ön göğüse sahip, o tarihteki en üst donanımdı) 1.6 AT araç satın almıştım. Ancak ilerleyen yıllarda "LS" donanım paketinin içeriğini değiştirmiş/boşaltmış olmalılar.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-aciklamayi-okumadan-aramayin-403666420/detay/

ilandaki araç için düşüncelerinizi alabilirmiyim arkadaşlar , Fiyat vs. şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BennyGood

Ben Ankara Şaşmaz sanayisinde parçayı hemen bulmuştum. orijinal. 440₺ idi sanırım.
    Conta farklı noktadan deforme olduğu için belki bende yağı antifiriz kutusuna sızdırdı.

Araçtan soğutacak bir durum yok hocam. Gidip sıfır alsanız bile her arabada risk var.
    Takip edip araca bakmak şu piyasada yapılacak en iyi iş bence.

Kaza sebebiyle masraf olmasında parça neyse değiştiririz :)

Yok hocam araçtan soğuma falan aman ha :) Araç bursada muhtemelen parça sıkıntısı olmaz. Dediğiniz gibi şu devirde eldeki aracın kıymetini bilmek en iyisi. Aracı 0 KM olarak aldık ve bakımları nizami yapıldı düzgün kullanıldı sürekli. Benzer kalitede benzer güçte (dizel) bir C segmenti araç almak istesem üstüne 1 tane daha aynı araç parasından koysam gene alamıyorum :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2 gün önce 2012 Cruze'mla 800 km'lik uzun yola çıktım. 800 km'nin ortalaması yol bilgisayarında 7.0 litre gösteriyordu. araç genelde 110 KM sabit hızda kullanıldı. Arada 160-170 lere çıkıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Benim araçta usb bağlantısı olmadığı için fazla bilgim yok maalesef, yardımcı olacak bir arkadaş çıkar mutlaka.

Hocam USB var demişsiniz ama görseldeki araç Plus değil, yoksa makyajla beraber standart mı oldu?

Resim görmedim ben hocam, direk USB olduğunu varsayarak yorum yapmıştım

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Yanlış alıntılamışım .

• intikam91 kullanıcısına yanıt
    ben araç alırken alacağım araç iyiyse 1500 -2000 TL'lik farkları görmezden gelmeye çalışırım. özellikleri istediğin seviyedeyse ufak farkları düşünmemeye çalış. fiyatına bir yorum yapamam ama ilanı okuduğumda aklıma ilk gelen soru daha yeni bu kadar masraf yapılmış bir aracı sahibinin hangi sebeple değiştirmek istediği! baskı balata ve subaba 2200 TL vermiş daha yeni. öncesinde triger setini de değiştirmiş. sebebini ayrıntılı şekilde sorardım ben olsam. onun dışında "pazarlık için aramayın kalbinizi kırarım" diyen birinden araç alır mıydım telefonla konuştuktan sonra karar verirdim.
  • Arkadaslar merhabalar 2012 lt plus modelinde sanirim yan aynalar katlanabiliyor fakat ben bu özelliği bir turlu aktif hale getiremedim ayna modulunu sifir konumuna getirip üzerine bastırın diyor kitapcikta yapiyorum ama malesef sonuc alamiyorum var mi bu konuda bilgisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pumse

Arkadaslar merhabalar 2012 lt plus modelinde sanirim yan aynalar katlanabiliyor fakat ben bu özelliği bir turlu aktif hale getiremedim ayna modulunu sifir konumuna getirip üzerine bastırın diyor kitapcikta yapiyorum ama malesef sonuc alamiyorum var mi bu konuda bilgisi olan?

Ayna katlanmıyor, 13.5 olan 1.6 117bg lik versiyonlarda vardı.
  • Araba 1 aydır yatıyordu yağmur yağınca çıkıp tekerleği su kanallarından çıkarayım dedim, bukadar şiddetli yağmura rağmen tek marşta çalıştı.

Daha öncede dere gibi olmuş bir yolda citroenler renolar fiatlar stop edip yolda kalırken ben titanic gibi o suyu yararak geçmiştim.

Arabamı seviyorum :)

• Panthér kullanıcısına yanıt
    benim araç 117 lik sport plus. aynalar katlanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BennyGood

benim araç 117 lik sport plus. aynalar katlanmıyor.

Bunun için ayrı bir modül var İnternetde satılıyor ve YouTube da nasıl yapıldığına dair videolar var tamamen do it yourself mantığı ile kendiniz hazırlayabilirsiniz.

• BennyGood B kullanıcısına yanıt
    Katlanıyor diye biliyorum , en son gelenler mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Katlanıyor diye biliyorum , en son gelenler mi acaba?

Sadece 1.4 T LTZ donanımda katlanır ayna geldi, diğer donanım paketlerinde katlanır ayna yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • discrepancy kullanıcısına yanıt
    Demek yanlış hatırlıyomuşum.

Araçlardan uzak kalınca hangi versiyonda ne vardı unutmaya başladım.

• ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

Dün ve bugün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtally

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

Dün ve bugün...

Vay be işte chevroletin bu memleketin yollarında verdiği hizmetin kanıtı, şimdilerde hakkettiği değeri görmekte zorlanıyor ama insanlar neleri kaçirdiklarinin farkında değil.Ben cruze kullanırken kendimi sanki 1960 larda chevrolet belair kullanıyor gibi hissediyorum.

• Xtally kullanıcısına yanıt
    Güzel görselmiş.

Otomobil Genel'deki bazı konularda kullanmak lazım.
  • Arkadaşlar selam aleyküm. son 3-4 gündür aracimi kullanırken arka sol taraf diye tahmin ettiğim yerden hafif şekilde " gurç, gurç, gurç" şeklinde sesler geliyor.Ama dediğim gibi tam noktayı bilmiyorum.Daha önce böyle bir durumla karşılasan oldu mu? ya da tahmininiz neyden geliyordur.

• ersincck E kullanıcısına yanıt
    ilk marşta mı?

• 
Sayfa: önceki 21682169217021712172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.