Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (2013. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsi aynı işlevi görüyor. Takması ve çalışması basit.

Bizim aldığımız dönemde @unsal07 arkadaşımız ikimiz içinde aksesuarlar almıştı, o daha iyi bilir.
  • canciger C kullanıcısına yanıt
    ben de çinden benzer ürünü getirttim ve hali hazırda kullanıyorum. çok şükür şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı olmadı ve gayet güzel çalışıyor.
  • soonlity S kullanıcısına yanıt
    hocam link alabilirmiyim sizin aldığınız yerden alayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    tşk ederim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 model satılık cruze arıyorum beyaz renk en fazla 55000 km ve boyasız satmayı düşünen arkadaş varsa görüşelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x105 bijon aralığında doğru dürüst model bulamıyorum. Çıkmacılarda orijinal 17 inçler var ama 1.200 lira istiyor takımına.
    Yapmışken 18 yapayım diyorum. Kararsızım.
  • Ağır gelir yakıt artar, ona göre de lastik ebatları farklılaşacağı için maliyet de yükselecektir. Yanak daralacağı için konfor da epey düşecektir.

Ünsal(unsal07) lastikleri yenilemişken 17" e geçeyim dedi ama mevcut jan/lastikçilere bakmamıza rağmen istediğimiz
    şekilde jant bulamadık(zaten fazla seçenek de yoktu). Epey düşündük günlerce konuştuk, en sonunda mevcut jant ile devam etmenin
    daha uygun ve hesaplı olduğuna karar verdik. N11 den çek ile uygun lastik buldu onu alacak(sanıyorum Good Year Efficientgrip ve 205/60/16
    yerine 205/55/16 tercihi yapıldı, çünkü daha uygun fiyatlı)

Benim ilk aracım 16" jant dı(nispeten yumuşak lastik) 9lt yakardı, 2. aracım 17" dı(sert lastik) 9lt yi tutturamadı, 9.5lt civarına sabitlemişti.
    Kabaca, benim araçlarda 0.3-0.5lt gibi fark yarattı. Jant/lastik büyütürken 0.3lt(yada kullanıma göre maksimum 0.5lt) gibi seviyeleri de göze
    almak lazım(Lpg montajı var ise fazlalaşacak litreyi önemsemeye gerek yok).

Kuşun gri NB için şunu beğenmiştik;
    ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Ağır gelir yakıt artar, ona göre de lastik ebatları farklılaşacağı için maliyet de yükselecektir. Yanak daralacağı için konfor da epey düşecektir.

Ünsal(unsal07) lastikleri yenilemişken 17" e geçeyim dedi ama mevcut jan/lastikçilere bakmamıza rağmen istediğimiz
    şekilde jant bulamadık(zaten fazla seçenek de yoktu). Epey düşündük günlerce konuştuk, en sonunda mevcut jant ile devam etmenin
    daha uygun ve hesaplı olduğuna karar verdik. N11 den çek ile uygun lastik buldu onu alacak(sanıyorum Good Year Efficientgrip ve 205/60/16
    yerine 205/55/16 tercihi yapıldı, çünkü daha uygun fiyatlı)

Benim ilk aracım 16" jant dı(nispeten yumuşak lastik) 9lt yakardı, 2. aracım 17" dı(sert lastik) 9lt yi tutturamadı, 9.5lt civarına sabitlemişti.
    Kabaca, benim araçlarda 0.3-0.5lt gibi fark yarattı. Jant/lastik büyütürken 0.3lt(yada kullanıma göre maksimum 0.5lt) gibi seviyeleri de göze
    almak lazım(Lpg montajı var ise fazlalaşacak litreyi önemsemeye gerek yok).

Kuşun gri NB için şunu beğenmiştik;
    ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

Evet hocam, bir miktar artış olacaktır ama çok düşük seviyede. LPG'de var zaten aracımda.

Koyduğunuz jant Astra GTC jantını andırıyor.
    ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

Aslında var bu modelden ama benim istediğim ince 5 kollu ve arka tarafın Et değeri daha büyük. Vossen CV3 gibi.
    ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

Dün aldığım spor yayları taktırdım. 5 cm'lik ürün sözde ama o kadar da alçaltma sağlamadı. İki parmak giriyor yine çamurluklara ama öncekine göre çok iyi bir görüntü oldu.
    ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • Birkaç işimiz vardı Ünsal geldi, onun Cruze'a bindim kontak bastım tık yok

AKÜ...

Evin önünde kalıverdik.

•Yolda gelirken airbag uyarı vermiş, yani uyarmış Cruze'cuk "bak bişeyler yapacam haa!".

• arkadaşlar otomatik cam kaldırma modülü için siparişimi verdim umarım sorunsuz elime ulaşır.

http://m.ebay.com/itm/Auto-Universal-OBD-Car-Window-Regulator-Closer-SHPG-for-Cruze-Malibu-Buick-Fock-/291050749900?txnId=1254890724019

• quote:

Orijinalden alıntı: canciger

arkadaşlar otomatik cam kaldırma modülü için siparişimi verdim umarım sorunsuz elime ulaşır.

http://m.ebay.com/itm/Auto-Universal-OBD-Car-Window-Regulator-Closer-SHPG-for-Cruze-Malibu-Buick-Fock-/291050749900?txnId=1254890724019

Kargoyla beraber ne kadara geliyor bu? Piyasada 50-60 liraya bulunabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Birkaç işimiz vardı Ünsal geldi, onun Cruze'a bindim kontak bastım tık yok

AKÜ...

Evin önünde kalıverdik.

•Yolda gelirken airbag uyarı vermiş, yani uyarmış Cruze'cuk "bak bişeyler yapacam haa!".

Asist hizmeti geldi arabayı yükledi servise götürdü. Akü..

Orjinal akü %20 indirim ile 220TL. Gitmişken ücretsiz fren hidrolik borusu değişimi+yağ aradan çıkattık.

Yağ+filtre+hava/polen+buji arabanın arkasındaydı, onuda hallettik bakımda aradan çıktı: 60TL işçilik ödedik(Geçen yıl sanayide 40TL ödemiştik)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

quote:

arkadaşlar otomatik cam kaldırma modülü için siparişimi verdim umarım sorunsuz elime ulaşır.

32 tl geliyor ama bem 90 tl den aşağı bulamadım piyasada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canciger -- 29 Aralık 2015; 23:05:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

quote:

32 tl geliyor ama bem 90 tl den aşağı bulamadım piyasada

Sahibinden.com ilan no: 248984718

• erAn_ kullanıcısına yanıt
    iki katı fiyat mış acelem yok gelir elbet ama bilsem 50 tl ye vericek alırdım burdan.

• quote:

iki katı fiyat mış acelem yok gelir elbet ama bilsem 50 tl ye vericek alırdım burdan.

Dediğiniz gibi yarı yarıya fark ediyor. Bekleyin, gelir elbet. :)
  • Arkadaşlar aracın boya kodunu nereden tespit edebiliriz?
    Bilgilerin yazdığı etiket kaputun altında panjurun üstünde mi yazıyor?
  • Bugün öğlen abimle telefonda konuşurken aracının lastiğini demire vurduğunu fakat gece olduğu için kontrol ettiğinde sorun görmediğini söyledi. Sabah evden çıkarken aracı tamamen jant üstünde duruyormuş. Benden tanıdık bir lastikçi yönlendirmemi istedi, eve gidip halletsinler diye. Tabi kimsenin gitmeyeceğini tahmin ettim, sonuda öyle oldu.

Ne yapsak diye telefonda konuşurken, kaskodan çekici çağıralım dedik. Kendisinde araba olmadığından o an iş bana kaldı, kar soğuğunda gidip çekiciyi karşıladım. Ülserin ağrısıyla iki büklüm olup başladım beklemeye, çekici geldi sırtlayıp gittik Opel servise.

Gerekli işlemleri yaptırıp, Cruze'u orda abimin iş çıkışı uğrayıp alması için bıraktım, kendimde Polo'ya binip işime döndüm.

Cruze kullandığım süre boyunca yedek lastik veya aparatlarının olmamasını hep eleştirdim, bunun zorluğunuda bir kez daha yaşattı. Geçen yılda ben Ankara çıkışında yolda kalmış, rezilliği saatlerce yaşamıştım.

Yarım saatlik iş uzuyorda uzuyor.
  • arkadaslar selam, 33-34 bin gibi bir butcem var. bu fiyat araliginda cruze almak istiyorum. sanırım burda baska arac tavsiye edecek olmaz:) burdaki tecrubeli arkadaslardan yorum rica edicem cruze icin.
    1--ilk olarak hangi donanımı onerirsiniz? sahibindende design edition ve ls plus olarak iki model begendim ikiside 2011 model. donanım olarak cok model var, hangisini tercih edelim?
    2--alırken nelere dikkat edelim? ne bilim kronik rahatsizlik vardır, dikkat edelim diye soruyorum.
    3--yakıt konusunda cok okudum ama lpg kullanacagimiz icin artık takmıyorum, lpg de nasildir bu arac?
    4--ozel olarak merak ettigim birsey var; bu kadar donanımlı bir arabanın ve dusuk km linin fiyatlari neden aynı donanıma sahip araclara gore daha dusuk?

ek olarak 2016 cruze videosu izledim youtube da az once. 2016 model efsana guzel geldi bana. yazık olmus bu aracın turkiyeden cekilmesi.
    cvplar icin simdiden tesekkurler.
  • Mutlu ve sağlıklı, sevdiklerinizle nice güzel yıllara arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.