Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
4.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Epic games'ten oyunu indirimdeyken kuponla aldım hala Türkçe yama gelmemiş ne zaman gelir bilgisi olan var mı ?

• oraycf kullanıcısına yanıt
    Aynı soruyu bende soracaktım kuponla 29 a aldık sırf Türkçe gelecek diye güya ekim ayında gelecekti hala bekliyoruz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gybe kullanıcısına yanıt

Mail attım döndükleri cevap bu:

Dear Oray, 

Thank you for your message. 

We are working on updating the Epic store and we will do our best to provide the Turkish localization as well, as soon as possible. The process is quite complex and actually not fully in our hands so it takes loger than expected.

Thank you for your comprehension. 

Best,

Olga 

OLGA SŁOWİAKOWSKA

PRODUCER

OLGA.SLOWİAKOWSKA@THEFARM51.COM

+48 516493329

THE FARM 51 GROUP SA

UL. BOH. GETTA WARSZAWSKİEGO 15,

44-102 GLİWİCE, POLAND

NIP: 6312631819, TEL: +48 322 790 380

WWW.THEFARM51.COM

Mecburen korsan oyundaki "paks" klasörünü orijinal klasöre kopyalarak Türkçe yaptım.

• Ben de Epic'ten aldım da yama dosyasını paylaşabilir misiniz oyuna ekleyebileyim?

• Epicçiler mağdur :(

• Epic den aldım.Hala türkçe yama gelmemiş.. 

• Öncelikle hepinize selamlar.

Bildiğiniz gibi şu anda Steam platformunda oyun halihazırda Türkçe olarak sunuluyor ancak,Oyuna yeni eklenecek oldukça fazla DLC içeriği vs var. bu dosyalar üzerinde çalışıyor ve Türkçe çevirilerini yapıyorum. Oyun hem güncellenerek büyümeye devam ediyor hemde Türkçe çevirilerinide aynı anda yapıyoruz. Epic Store'a Türkçe eklenecek hatta konsollara da gelecek ancak The Farm 51 bünyesinde çalışan insanlar malumunuz hem konsolara gelecek patch ler hemde yeni içerikler için yoğun mesai harcadıkları için Epic Store ve konsollara gelecek olan Türkçe altyazılar için şu anda çok yoğunlar. ancak bu içerikler tamamlandığında tüm platformlar için Türkçe eklenecektir. Sevgilerim ile.

Yeni içerikler ile Chernobylite gerçekten son yıllarda çıkmış en farklı oyunlardan biri olma yolunda ilerliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 14 Şubat 2022; 23:44:21 >

• Ellerine sağlık dostum keyifle bitirdim oyunu steam üzerinden çok iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl için hazır ol. :)

• S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl resmi Türkçe çeviri mi geliyor yoksa?

• BodyBeast kullanıcısına yanıt

Oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra güncelleme ile eklenecek.

Bunun için çok çaba sarfettiğimi bilmenizi isterim.

Güzelce organiza olunsa oyun çıkışında da gelebilir Resmi Türkçe desteği.

Bunun için Türk oyuncuların firmaya oyunu satın alacağım ancak Türkçe destekleyecek mi diye mesaj atmaları yeterli olur.

Oyun çıkışında Türkçe olsun diye çok uğraştım ancak firma haklı olarak talebe göre iş yapıyor.

Neyse ki oyun çıkış yaptıktan sonra Resmi olarak Türkçe eklenmesi için ikna edebildik ancak Türk oyuncular organize olursa bunu başarabilirler.

Ben üzerime düşeni yaptığıma inanıyorum sevgi ile kalın.

• Buraya Mail atabilir.
    info@stalker2.com
    Buradan destek olabilirsiniz.
    https://steamcommunity.com/app/1643320/discussions/0/3164335241612894993/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 16 Şubat 2022; 14:8:24 >
  • ben discord üzerinden konuştum yapımcılarla. epic e türkçe getirme planımız yok dediler. ben oyunu aldım türkçe bekliyorum dedim. beklemeye devam edebilirsin dediler. rezalet resmen

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 16 Şubat 2022; 23:43:28 >
  • Hocam doğru mu anladım, Stalker 2 ye çıkışından sonra Türkçe mi gelecek?

• Evet

• Hocam firmalarla konuşan biri olarak hiç satış rakamlarını söylüyorlar mı, işte satışlar berbat bu yüzden oyunlara Türkçe gelmiyor biliyorum da hiç miktar verdiler mi.
    İşte Türkiye'deki satış rakamları toplamın 40 ta 1 ine eşit gibi falan.

• Şöyle düşünebilirsiniz.

Türkiyedeki oyuncuların bir AAA yapımı oyunu almak yerine o oyun hakkında yorumları daha fazla.

Yani toplumumuz oyun oynamıyor sosyal ağları daha fazla kullanıyor.

Mesela S.T.A.L.K.E.R 2 nin Türkiyedeki satış rakamı oyuna yapılacak Türkçe çevirinin bile maliyetini karşılamaya yetmiyor.

Bugün Ubisoft gibi bir firmanın neden oyunlarına Türkçe Altyazı eklemediğini açıklamaya yeter gibi bu analiz.

• ya sallama bilader. türkçe maliyetini karşılamıyor filan diye. öyle bi dünya yok. Techland, Larian vs gerizekalımı zararına mı çeviri yaptırıyor oyunlarına? türkiyede dying light 1 ve 2 yada dos ve baldurs gate 3 kaç milyon adet sattı da türkçe çeviri eklendi? bırakın artık şu satış adedi ile çeviri eklenmesi fikrini. eklenirse eklenir eklenmezse eklenmez bırakın laga lugayı.

hala maliyet maliyet diye saçmalıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 17 Şubat 2022; 15:41:37 >
  • r0ket kullanıcısına yanıt

Önce şu üslubunu düzelt, karşında çocuk yok. daha sonra belki insana dönersen bunu seninle tartışabiliriz kaldı ki senin fikrini soran olmadı.

Firmadan firmaya değişir kimi firma profesyonellere iş yaptırır kimi firma ise gönüllü tercümanlardan oluşan kişilere yaptırır, bu şartlara göre değişir.

Satış rakamları, sen istesen de istemesen de bunu daima etkiler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.