Şimdi Ara

. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
4.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

İnsanda önce şeref olacak belli ki muhatabım değilsin başka kapıya.

Söylemediğim şeyler için suç atmak kimlere yakışırsa aynısını yapmışsın.

Oyuncu olman ahlaksız olacağın benimde buna göz yumacağım anlamına mı geliyor?

Bu muhabbeti daha fazla uzatmayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

evet suç atıyorum ben. bu konuda insanları yanıltan benim değil mi?

• r0ket kullanıcısına yanıt

İnsanları yanıltacak ne demişim ?

Epic mağazasında ki prıblemden dolayı ekim ayında eklenmesi gereken dil eklenememiş problem düzeltildiğinde ekleneceğini belirttiler.

Ve yeni gelecek olan içerikler olduğu için bunu uzatmalarıda gayet doğal.

İnsanları yanıltıp bundan ne kazanç sağlayacağım yanıltıcı tek bir mesajım yok alıntı yaptığın mesaj da yanıltıcı olan ne ?

Neyse dediğim gibi uzatmak istemiyorum istediğine inanabilirsin.

• Hocam bende Steam de yaptığınız yorumunuza güvenip Bloody Spell oyunun Türkçe yaması var diye satın almıştım ama blok sitenizdeki yamayı indirip kurunca oyun hata verip açılmadı bende bir süre takip ettim bloğunuzu güncelleyeceğinizi yazmışsınız ama epey bir zaman söz verdiğiniz güncellemeyi yapmayınca takibi bırakmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex59 -- 18 Şubat 2022; 17:56:0 >
  • Uzun süredir çevirisini yaptığımız Chernobylite DLC çevirileri tamamlandı.

Yeni güncelleme ile DLC içerikleri dışında, tüm diyaloglar yeniden elden geçirildi ve kalite kontrolü sağlandı.

• Epic'e geldi mi yama?

• NeCRiS kullanıcısına yanıt

Henüz eklenmedi... çok fazla içerik alıyor oyun, içerikler tamamlandığında eklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 2 Nisan 2022; 22:11:58 >
  • Yeni DLC ler ile birlikte yaklaşık 1000 satırlık hikaye için diyaloglar eklendi, ve büyümeye devam ediyor...

• epic'e de son güncellemeyle birlikte türkçe yama geldi. bilginize

• ps5 te son guncellemeden sonra türkçe geldi mi

• talhataskale kullanıcısına yanıt

Henüz gelmedi dostum DLC içerikleri eklendikten sonra gelecektir oldukça fazla içerik eklenecek bu gelen güncelleme henüz bir şey değil.

• Bari şu resmi çevirilerde biraz özen gösterin be kardeşim. Tonla çeviri hatası ve tutarsızlık mevcut. Makine çeviri kullanmışsınız çoğu yerde. Yok eğer kullanmadıysanız ve el çevirisi bu halde ise durum daha vahim. Bilmediğiniz işi yapmaya çalışıyorsunuz demektir. Resmi iş olmasa ağzımı açmazdım ama vaziyet beklediğimden daha kötü.

• wassuplaying kullanıcısına yanıt

Merhaba dostum şikayet etmekte haklısın ancak bu çeviri oyun tam sürüme çıkmadan önce elimize 35 gün önce ulaştı ve 35 gün içinde bunu yapmak zorunda kaldık ve cat programı ile bunun üstesinden gelmeye çalıştık. ardından 6 ay gibi bir süre içinde boş durmadık ve kalite kontrol testlerini yaptık ve çeviriyi tamamen elden geçirdik. 6 ay sonra geliştiricilere kalite kontrolü sağlanmış çeviriyi tamamladığımızı ve yayına hazır olduğunu belirttik. yakında yeni bir güncelleme ile çeviriyi güncelleyeceklerine eminim sevgi ve saygılarım ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 5 Mayıs 2022; 2:30:55 >
  • Umarım öyle olur hocam. Çünkü şu anda gerçekten çok kötü durumda.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.