Şimdi Ara

Chernobyl (2019) | HBO (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.122
Cevap
31
Favori
65.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ilk bölümdeki hemşireyi bulan var mı.
  • R.Romanoviç kullanıcısına yanıt
    İyi. Yalnız bir yerde yes'i çevirmeyi unutmuşlar.

Bu arada müthiş olmuş. Ne oldu sorusunu sorduruyor.
  • Çok güzeldi.
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    Spartacus, Rome, Da Vinci's Demons, Vikings vs bütün tarihi dizilerde adamlar İngilizce konuşuyor burada mı sorun oldu?
  • beklediğimiden çok daha iyiydi tavsiye ederim şüphesi olupta izlememeyi düşünen olanlara
  • Bende çok fazla beğendim, Beklentimin üzerinde bir başlangıç oldu.
  • Yeni bir HBO şaheseri diyebiliriz bu mini seri için. Yarı belgesel niteliğinde çekilen ve bana göre facia eşiğini çok iyi yansıtan bir ilk bölümle giriş yaptı. Böylesi işler için en önemli handikap olayların ilk çıkış noktasıdır. Patlama anı, mühendislerin tepkileri, senaryoya dahil edilen, olaylardan korksa bile içine girmek zorunda kalan hemşire ve itfaiyeci iki karakterle beraber hayli iyi yansıtılan bir atmosfer var.

Seri için tek bir eleştirim olabilir, o da Rusça olmaması. Fakat bunu da anlayabiliyorum çünkü HBO paralı bir kanal. Amerikan halkı da ekstrem durumlar haricinde altyazı okumak istemiyor. Bunu düşünerek yaptıklarını düşünüyorum.

Karanlık, distopik sinematografisi ve dramasıyla bence tek kelimeyle çok leziz bir iş olmuş denebilir. Mad Men ile parlayan Jared Harris'in de bundan sonraki bölümler için oyunculuk dersi vereceğini şimdiden söyleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 8 Mayıs 2019; 21:45:53 >

• Guzel dizi ilk bolumden o atmosferi hissettirdiler ama abartildigi kadar var mi bilemedim. İlerleyen bolumlerde cok daha iyi olacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası bu kadar iyi olabileceğini tahmin etmemiştim. Muhteşem bir başlangıç oldu. Gerilimi sonuna kadar hissediyorsunuz. O dönemin atmosferini harika yansıtmışlar. Evlerin yapısı, insaların giyim tarzı vs harika olmuş.
  • Muhteşem bir dizi olmuş. İlk bölümü soluksuz izledim. HBO farkı

• Harika başladı gerçekten, 5 bölümmüş ama sadece. 8 falan olsaydı keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Beyler ilk bölümdeki hemşireyi bulan var mı.
    bu ney şimdi
  • O değil de arkadaşlar bu Jared Harris ne olacak böyle ? Adam müthiş yapımlarda rol aldı çoğunda da başrol. Bu adam 21.yüzyılın efsanesi olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu ney şimdi

Alıntıları Göster
    Kardeşim tamam dizi güzel hemfikiriz de kadın da güzel. Nadia Clifford sanırım kadının adı.
  • İnsanların nasıl saplantılı ideolojiler uğruna radyasyona maruz bırakıldığını izliyoruz. Hiroşimaya atom bombası atan amerikanın, rusların yaptığı bu kötülüğün dizisini çekmeleride ayrı bir konu. Umarım birgün hiroşimanın da dizi ya da filmi çekilir.

İlk bölüm detaylı ve özenle çekilmiş, beğendim. Dileğim bu kalitesini sonuna kadar devam ettirmesi.
  • Sanat Günesi kullanıcısına yanıt
    varki zaten bir sürü yapım

https://m.imdb.com/title/tt0475296/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Kardeşim tamam dizi güzel hemfikiriz de kadın da güzel. Nadia Clifford sanırım kadının adı.

Alıntıları Göster
    hayır, jessie buckley olması lazım, ama emin değilim hemşire mıydi, çünkü ben diziye odaklanmiştim o anda

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

varki zaten bir sürü yapım

https://m.imdb.com/title/tt0475296/
    kastettiğimi anlamamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanat Günesi

kastettiğimi anlamamışsın

Alıntıları Göster
    hbo gibi kanallardan çıkan yok ama, amerikalilarin yaptığı var, ama kendilerinı eleştiren türden değil, bombayı atmak zorundaydik, attık gibisinden

• Beklediğime değdi gerçekten, mükemmel başladı. İnsanların hiç bir şeyden habersiz olayı sadece yangın olarak görmeleri, radyasyonun verdiği vücut hasarları çok güzel işlenmiş. 2. bölümü iple çekiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.