Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turu hak eden geçti.2 maçta da PSG daha iyiydi.Mourinho olduğu sürece bu oyun devam edecek aynısını EPL de deplasmandaki büyük maçlarda da yapıyor.Tottenham'a karşı açık oynadı 5 lik oldu.Chelsea'nin kendi evinde bu kadar ezilmesi şaşırtıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Fanatik Mourinho sempatizanı olmama rağmen soğudum artık ya. Kadronun hakkını veremiyor. Adamlar 10 kişiyle resmen rezil etti seni. bu kadar defansif oyun olmaz sıktı artık. 3 senedır senedır kupasız geçirdin sezonu. Bu senede henüz her şey belli değil. 1 maç eksik ve 5 puan önde tek lig kaldı onu götürür ama çok sürmez yani. Hele Hazard'a teklif falan gelirse Madrid'den. iyice kadrosu çöker. gidiyor 40 yaşında Drogba alıyor geçen haber gördüm Brad Freidel i istiyormuş ne kadar gerreksiz işler. Elinde en iyi stoper David Luiz i yolluyorsun yerine adam almıyorsun.

David Luiz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch V

quote:

Fanatik Mourinho sempatizanı olmama rağmen soğudum artık ya. Kadronun hakkını veremiyor. Adamlar 10 kişiyle resmen rezil etti seni. bu kadar defansif oyun olmaz sıktı artık. 3 senedır senedır kupasız geçirdin sezonu. Bu senede henüz her şey belli değil. 1 maç eksik ve 5 puan önde tek lig kaldı onu götürür ama çok sürmez yani. Hele Hazard'a teklif falan gelirse Madrid'den. iyice kadrosu çöker. gidiyor 40 yaşında Drogba alıyor geçen haber gördüm Brad Freidel i istiyormuş ne kadar gerreksiz işler. Elinde en iyi stoper David Luiz i yolluyorsun yerine adam almıyorsun.

David Luiz mi?

Ne kötü oyuncu mu ?

• Chelsea kadar insani futboldan sogutan baska avrupa takimi gormedim. morinho artik bitmis..
    Fabregas costa bu takima geldigine pisman olmustur kesin bugun rakip on kisi adamlar defans yapma derdinde oyun zevkinin icine ediyor oyuncular ne dusunuyordur kim bilir hazard ayrilir bence seneye

• İbranin cezasi kalkabilir oyle kirmizi mi okur hakemi kandirdi

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    savunmada terry kadar başarılı değil. kimse savunma oyuncusu ararken öncelikli artılarında frikik kullanmasına bakmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch V

quote:

David Luiz mi?

Luize kötü diyen kumda oynasın burda kalabalık yapmasin

Maci izledim psg hakkiydi chelsea yarı final görur diyordum ama olmadı finalde bir alman varda yanindaki büyük ihtimalle İspanyol

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

deplasman gol saçmalık falan değil ama uzatmalarda kalkması lazım

Kalkmamali sen 30 dk daha oynayacaksin adamin 55000 taraftarı önünde adam zaten avantajlı seninde bunu dengelemen lazim senin bir golünle adamin bir golü ayni olmamali zaten ilk maçı deplasmanda oynamak gibi bir avantajı var birde uzatmada skor sifirlarsan diger takima haksızlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Chelsea resmen iki duran top ve saçma deplasman gol kuralı sebebiyle elendi. Psg hak etti orası ayrı. Mou artık şu aşırı defansif oyununu bir kenara bırakmalı,hele şöyle maçlarda.

Sonuçta Mou bence hala dünyanın en iyisi ama son 3 senedir kariyerinde büyük düşüş var.

Chelsea'nin turun 2 maçındada attığı gollerin tamamı duran top ( başka bir şekilde kaleye dahi gelemiyorlar zaten ). Görende sadece PSG'nin Chelsea, Chelsea'nin PSG gibi oynadığını sanacak. Öyle bir yazmışsınız ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Aleksandar Kolarov

quote:

Chelsea resmen iki duran top ve saçma deplasman gol kuralı sebebiyle elendi. Psg hak etti orası ayrı. Mou artık şu aşırı defansif oyununu bir kenara bırakmalı,hele şöyle maçlarda.

Sonuçta Mou bence hala dünyanın en iyisi ama son 3 senedir kariyerinde büyük düşüş var.

Chelsea'nin turun 2 maçındada attığı gollerin tamamı duran top ( başka bir şekilde kaleye dahi gelemiyorlar zaten ). Görende sadece PSG'nin Chelsea, Chelsea'nin PSG gibi oynadığını sanacak. Öyle bir yazmışsınız ki

Adamda öyle bir chelsea nefreti varkı konudan çıkmıyor. Sorun yok sonraki yıl sizi yaparız ligde şampiyon. Kafa ütüleme yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

quote:

Adamda öyle bir chelsea nefreti varkı konudan çıkmıyor. Sorun yok sonraki yıl sizi yaparız ligde şampiyon. Kafa ütüleme yeter.

Bizi şampiyon falan yapma, biz kendimiz oluruzda; sen kendi takımının bu iğrençliğini, kendi hocanın tabutunun üzerine son çivinin Blanc tarafından çakıldığını anla yeter.

Hoş sen anlamazsın ama insanlar herşeyin farkında

• burda yanlışlıkla amblemi logosu olan kıyafetlerini alıpta chealse li olan varmı merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Diyecek söz bulamıyorum. PSG bu gazla finale kadar gider. Umarım ligde sonu gelir. Mou ve sevgili otobüsünün.

Ibra yok en az 1 maç tur falan gitti bu maçı es geçin.

Onun dışında Bayern Barça Real falan top diye oynar bunlarla bugün turu geçmeleri tamamen mental bir durum.

Bu maçta da yoktu Ibra. Abartıldığı kadar bir katkısı yok zaten PSG'ye.

He yok he ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bizi şampiyon falan yapma, biz kendimiz oluruzda; sen kendi takımının bu iğrençliğini, kendi hocanın tabutunun üzerine son çivinin Blanc tarafından çakıldığını anla yeter.

Lig bizim, siz elleriniz bos sezonu kapatirsiniz artik. Lig kupasinida aldik zaten. Malum avrupa gibi hedefiniz ve basarilarinizda yok. Biz sonraki yılda buradayız yari final, final.

Egonu tatmin etmek icinmi konuya giriyorsun onu merak ettim ? hayır bizden basarili bir kulübün mensubu olsanız yine kısmen anlarim. Dünden bugüne 3-4 mesajın var hepsi egonu tatmin etmeye yönelik. Yas grubunu bilmem ama zeka olarak biraz yasitlarina gore eksik olma problemi var sanırım ? Hayır önümüzde Barcelona - city maçı var. Senin gibi issizlik yapıp konudanmi cikmayalim ? Yaşının adamı ol biraz.

Hep sezonu boş kapatacak siz değilsiniz ya. Bir senede biz kapatalım ne olacak.

İstiyorsan çıkma. Gel yaz, yazma diyecek halim yok. Bunun yaşla bir alakası yok.

Biz zaten reziliz sen konuyu bize getirme boşuna. Kabul ediyorum.

Ama kendini dev aynasında görüp gerçeklerin suratına çarpılmasınıda City'e bağlama be artık bir zahmet.

Bilmiyorum yani, Chelsea taraftarı olsam, takımın başındaki otobüs şoförünü 'dünyanın en iyi hocası' diye tanımlasam, adam adım Jose soyadım Mourinho dese bile 'ouuuv akıl oyunlarına bak ya, çok büyük karizma' diye yakıştırmalar falan yapsam;

Halbuki realitede bu hocamın, 10 kişi kalmış takımlara karşı trajikomik bir şekilde nasıl oynayacağını bilmiyor oluşunu farketsem, 10 kişilik takımlara bile oyun olarak ezildiğini farketsem, defans yapmak dışında hiçbir B planının olmayışını farketsem, bizim defansımız şöyle, bizim defansımız böyle, defansı harika yapıyoruz diye kendimi avuturken, halbuki işlerin hiçte öyle olmadığını, rakip saldırınca 10 kişi olsa bile (!) şapkanın düşüp kelin göründüğünü görsem... Ne bileyim içim bir cız eder heralde.

Zeka problemim olabilir bilmiyorum. Ama anlama kabiliyetim çok yerinde. Sende eksik olan, belkide olmayan şey hani.

Dünyanın en çok para harcayıp, en çok rezil olan takımı etiketini dün tekrar üzerinize Fransızlar yapıştırdı. Boşuna uğraşma, çıkartamazsın

Senin yorum yapma ihtiyacın eleştirisel değil senin yorum yapma ihtiyacın tamamen trolluk kaynaklı. Hayır mourinho nun 10 kişiye karşı oynamayı bilmediği gibi bir eksikliği varsa ve bunu sen biliyorsan kısa zaman icinde sözleşmesini iptal edip yolumuza seninle devam edelim.

Hala ilk defa mourinho, chelsea maçı izliyor gibi gelip buraya papağan gibi arka arkaya 5 kere yorum yapmak eleştiri özelliğini kaybedip trolluk kısmına dahil oluyor. Bu takimin kimliği defansif oyun üzerine kurulu. Seni bu kadar rahatsız eden nokta bu adamların bu kadar defansif oynayıp nasıl bu kadar puan önümüzde oluyorlar kismi ise ; takımınıza ilk geldiginde almadik kupa bırakmayacak dediğiniz pellegriniyi suclayin. Zira şuan mou sözleşmeyi feshetse sizin city de dahil sıraya girerler. Hossen takıma kim gelse bölgesinin kralı ilan ediyorsun. 2 ay sonra o yorumları başkası yapmış gibi söylediklerini yutup tukurdugunu yapıyorsun ve bunu alışkanlık haline getirmissin. Para harcama kısmına ise guluyorum. Fabregas a verdiğimiz paralarla kimleri almissiniz costaya verdiğimiz paralarla kimi almissiniz ve ne kadar katkı sağlamışlar takımları şöyle kısaca bi karsilastir.

Tekrar aynı muhabbete geliyorum. City ile Chelsea yi bir tutmuyorum. Bizim kazandığımız başarılar ve kupalar ortada Sizinkiler ortada. Bu tarz gereksiz konular için git kendi konunda yap yorumlarini. Arsenalliside burada city liside burada. takimi durduramiyorlar milletin takiminin yaptigiyla ovunuyorlar. Buda enteresan bir kafa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 12 Mart 2015; 11:02:14 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Lig bizim, siz elleriniz bos sezonu kapatirsiniz artik. Lig kupasinida aldik zaten. Malum avrupa gibi hedefiniz ve basarilarinizda yok. Biz sonraki yılda buradayız yari final, final.

Egonu tatmin etmek icinmi konuya giriyorsun onu merak ettim ? hayır bizden basarili bir kulübün mensubu olsanız yine kısmen anlarim. Dünden bugüne 3-4 mesajın var hepsi egonu tatmin etmeye yönelik. Yas grubunu bilmem ama zeka olarak biraz yasitlarina gore eksik olma problemi var sanırım ? Hayır önümüzde Barcelona - city maçı var. Senin gibi issizlik yapıp konudanmi cikmayalim ? Yaşının adamı ol biraz.

Hep sezonu boş kapatacak siz değilsiniz ya. Bir senede biz kapatalım ne olacak.

İstiyorsan çıkma. Gel yaz, yazma diyecek halim yok. Bunun yaşla bir alakası yok.

Biz zaten reziliz sen konuyu bize getirme boşuna. Kabul ediyorum.

Ama kendini dev aynasında görüp gerçeklerin suratına çarpılmasınıda City'e bağlama be artık bir zahmet.

Bilmiyorum yani, Chelsea taraftarı olsam, takımın başındaki otobüs şoförünü 'dünyanın en iyi hocası' diye tanımlasam, adam adım Jose soyadım Mourinho dese bile 'ouuuv akıl oyunlarına bak ya, çok büyük karizma' diye yakıştırmalar falan yapsam;

Halbuki realitede bu hocamın, 10 kişi kalmış takımlara karşı trajikomik bir şekilde nasıl oynayacağını bilmiyor oluşunu farketsem, 10 kişilik takımlara bile oyun olarak ezildiğini farketsem, defans yapmak dışında hiçbir B planının olmayışını farketsem, bizim defansımız şöyle, bizim defansımız böyle, defansı harika yapıyoruz diye kendimi avuturken, halbuki işlerin hiçte öyle olmadığını, rakip saldırınca 10 kişi olsa bile (!) şapkanın düşüp kelin göründüğünü görsem... Ne bileyim içim bir cız eder heralde.

Zeka problemim olabilir bilmiyorum. Ama anlama kabiliyetim çok yerinde. Sende eksik olan, belkide olmayan şey hani.

Dünyanın en çok para harcayıp, en çok rezil olan takımı etiketini dün tekrar üzerinize Fransızlar yapıştırdı. Boşuna uğraşma, çıkartamazsın

Senin yorum yapma ihtiyacın eleştirisel değil senin yorum yapma ihtiyacın tamamen trolluk kaynaklı. Hayır mourinho nun 10 kişiye karşı oynamayı bilmediği gibi bir eksikliği varsa ve bunu sen biliyorsan kısa zaman icinde sözleşmesini iptal edip yolumuza seninle devam edelim.

Hala ilk defa mourinho, chelsea maçı izliyor gibi gelip buraya papağan gibi arka arkaya 5 kere yorum yapmak eleştiri özelliğini kaybedip trolluk kısmına dahil oluyor. Bu takimin kimliği defansif oyun üzerine kurulu. Seni bu kadar rahatsız eden nokta bu adamların bu kadar defansif oynayıp nasıl bu kadar puan önümüzde oluyorlar kismi ise ; takımınıza ilk geldiginde almadik kupa bırakmayacak dediğiniz pellegriniyi suclayin. Zira şuan mou sözleşmeyi feshetse sizin city de dahil sıraya girerler. Hossen takıma kim gelse bölgesinin kralı ilan ediyorsun. 2 ay sonra o yorumları başkası yapmış gibi söylediklerini yutup tukurdugunu yapıyorsun ve bunu alışkanlık haline getirmissin. Para harcama kısmına ise guluyorum. Fabregas a verdiğimiz paralarla kimleri almissiniz costaya verdiğimiz paralarla kimi almissiniz ve ne kadar katkı sağlamışlar takımları şöyle kısaca bi karsilastir.

Tekrar aynı muhabbete geliyorum. City ile Chelsea yi bir tutmuyorum. Bizim kazandığımız başarılar ve kupalar ortada Sizinkiler ortada. Bu tarz gereksiz konular için git kendi konunda yap yorumlarini. Arsenalliside burada city liside burada. takimi durduramiyorlar milletin takiminin yaptigiyla ovunuyorlar. Buda enteresan bir kafa.

E tamam işte aynı şeyleri söylüyoruz neden sert yapıyorsunki.

Takımın sistemi defansif diyorsun, eyvallah. Bizde biliyoruz bunu zaten. Ama çoğu mesaja bakıyorum, biz defansı mükemmel yapıyoruz, bizim defnasımız öyle, bizim defansımız şöyle, bizden iyi defans yok, kolaysa siz yapın falan deniyor.

Ama bu sezon 2 kere gördük ki biri deplasmanda biri iç sahada olmak üzere 2 kere rakibin 10 kişi kalmasına rağmen skoru koruyamamışsın, kalende bol bol pozisyonlar vermişsin. Demek ki defansif sistemde patlak veriyor artık.

Bende diyorum ki bu bir mazeret olamaz. Karşındaki takım 10 kişi kaldığında bile atak yapamıyorsan, bizim sistemimiz defansif değilden çok, biz bu kadar yetenekli ayaklara rağmen ne kadar acıdır ki hücum yapamıyoruza kayıyor mesele. Anlatabildim mi.

Doğru. Rahatsız oluyorum. Ama kabul ediyorumda aynı zamanda, defalarca yazmışım. Dün gecede yazdım. 'Bana en çok koyanda 'bu' Chelsea'nin bize +8 puan fark yapmış olması. Demek ki biz onlardanda reziliz' dedim. Yani iğneyi kendime batırıyorum önceden

Pellegrini'yi biz zaten suçluyoruz, gömüyoruzda. O konuda bir sıkıntı yok ki. Gerçi bir yerdede hakkını vermek lazım. Almadığı bir FA cup birde CL kaldı takımla. Ayrıca Pellegrini bu takıma ilk getirildiğinde ona 5 yıl içersinde 5 kupa dendi. Eğer takımda kalırsa, ki zor; hedefine ulaşması çok gerçekçi. Zira 2 kupası var bile.

Sana 10000 kere anlattım. Mourinho bu kulübün kapısından içeri giremez. Israrla neden anlamak istemiyorsun. Bu kulübün böyle bir oyun sistemi olamaz, olmayacak. Bu yönetim olduğu sürece.

Karşılaştıralım.

Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon Diego Costa:

508 dakika
    0 gol
    0 asist
    4 pozisyon yaratma
    6 isabetli şut

Bizimkilere bakmayacağım ama aklıma geldiği kadarını söyleyeyim. Jovetic'in en az 2 asistinin olduğunu biliyorum. Agüero zaten önüne geleni parçalıyor ki onu böyle bir adamla kıyaslamak doğru bile değil. Dzeko'nunda en az 1 asisti olduğundanda eminim. CSKA maçında Agüero'ya gol attırmıştı hatta. Bony daha yeni geldi zaten sadece 15 dakika oynayabildi CL'de. O yüzden o değerlendirme dışı kalıyor.

Hatta o dereceki, İngiltere'nin en tirajlı spor sitelerinden Goal UK şimdiden ŞL'de yılın en fiyasko oyuncusu bile seçmiş.

Chelsea FC Holiganları🏆

Fabregas konusunda haklısın. Ona diyecek birşeyim yok. Harika transfer.

Bende Chelsea ile kendimizi bir tutmuyorum. Stoke neyse sizde osunuz dediğim gibi. Zengin versiyonu. Ortak bir noktamızın olması güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleksandar Kolarov -- 12 Mart 2015; 13:26:34 >

• quote:

quote:

Yok hocam Chelsea belkide sezonun en kötü topunu oynadı ona diyecek bir şey yok. Ama internette sosyal medyada falan Mou'ya ağır eleştiriler gelmiş onu ilginç buldum biraz ben. Bu adam defansif futboluyla onlarca kupa kaldırmış adam,ha futbolu doğal olarak sevilmez kesinlikle saygı duyarım ama adamı turu geçemedi diye loser diye tanımlamak vs. saçma geliyor bana.

• Mourinho benim için büyük hayal kırıklığı oldu 2 senedir.Hadi geçen sene Atl Madrid maçını bi şekilde anlarım(ondada deplasmanda nasıl bi kadroyla çıktığı malum) ilk maç 0-0 ikinci maç 1-3 yenildiler evlerinde. E kardeş bari 90 dakika 10 kişi oynamış Psgyi(uzatmalarla birlikte) ele bi zahmet.1-1ide almışsın ilk maçta.defansif başlamışsın normalde 10 kişi kaldıklarında yüklen boğ işte neyi bekliyorsun.hayır bişi oynadıgın yok bide üstüne pozisyonlar verdin psg ezdi seni resmen.Geçen senede zar zor elediler. Gerçekten Mourinho ben satranç uzmanıyım tarzında kendimi göstereceğim diye elindeki bütün fırsatları kaçırıyor.2 yıldır çok büyük hayal kırıklığı
  • Ne kadar sevindim anlatamam. Hak eden kazandı turu. Kusura bakmayın Chelsea'li arkadaşlar ama ne hocanız ne de takımınız keyif veriyor, kazandığınız da bile leş gibi oynuyorsunuz. Artık görün takımınızı da hocanızı da. Ayrıca Costa nasıl bir insan hayret ediyorum.
  • İngiliz takımlarında ciddi düşüş var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski ingiliz,italyan takımlar nerdeee.Gerçi son maçlarda italyan takımlarının hepsi avrupada kazanmış.ama juventus bile o kadroyla bence beklentinin çok aşağısında.
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.