Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chelsea FC Holiganları🏆

https://www.chelseafc.com/en

2020/2021 Kadromuz

Chelsea FC Holiganları🏆

Chelsea FC Holiganları🏆

Chelsea FC Holiganları🏆

Chelsea FC Holiganları🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahinAbi -- 13 Nisan 2022; 12:6:15 >

• Mourinhoyu astınız,Conteyi zehirlediniz,Sarriyi yedirmeyiz.Sanki sizden önce Chelsea görmedik biz sanki siz yarattınız kulübü.Hazard,Willian,David Luiz ve adam yiyici tayfanız nereye gidecekseniz gidin de kurtulalım sizin tafralarınızdan artık.Biz Drogba,Ballack,Lampard,Joe Cole,SWP,Terry,Cech,Ashley Cole,Gallas,Robben,Damien Duff,Kalou,Makelele,Essien,Paulo Ferreira,Gudjohnsenlerle ve dahasıyla oynadık sizin gibi şımarıkları görmedik.Çekin gidin şu kulüpten nargileciler.
  • Yaz abi, İngiltere'de Chelsea'liyiz.
  • @ Eli Wallach Ekledim.

Çeyrek final'de CL rakibimiz Benfica oldu.Kolay geçeceğimizi düşünüyorum.Napoli maçındaki müthiş geri dönüşten sonra takımında güveni yerine geldi.

Terry,Lampard,Drogba 3 lümüzün ağırlığını takıma koyması ve takımın toparlanması iyi oldu.
  • Chelsea, Benfica ile eşleşmekten mutlu

Chelsea'li yönetici Ron Gourlay çeyrek finalde Benfica eşleşmiş olmalarından dolayı memnun olduklarını açıkladı.

Chelsea yöneticisi Ron Gourlay, Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Benfica ile eşleştikleri için memnun olduklarını söyledi.

Sky Sports News'e eşleşmeyi değerlendiren Gourlay, "Bu aşamadan sonra aslında kiminle eşleştiğimizin bir önemi yok. Benfica ile oynayacağımız maçlarda zorlu geçecek. Ama ilk maçı deplasmanda oynayacak olmamız avantaj." dedi.

Ramires ve David Luiz'in eski takımlarına karşı oynayacak olmalarına da değinen Chelsea'li yönetici, "Onların benfica hakkında az da olsa bilgiye sahip olması bizim lehimize. Ama zaten onların Manchester United'ı grup aşamasında geride bıraktığını ve güçlü bir takım olduklarını biliyoruz." ifadelerini kullandı.

2. turda Napoli karşısında yaptıkları geri dönüşü de değerlendiren Gourlay, "Başabaş bir futbol mücadelesi oldu. Napoli çok fantastik bir takım. Ama bizim de turu geçmeyi hak ettiğimizi düşünüyorum." şeklinde konuştu.

• takipteyim benide yaz
  • @ uA_emir07 Ekledim.
  • Villas Boas'tan kurtulmak bile takımın gidişatını taban tabana değiştirdi, Di Matteo takımı biraz daha yola sokabilirse CL'de yolumuza daha rahat devam ederiz. Kötü bir kadromuz yok, aksine kariyerlerinin sonuna gelmiş ve mükemmel kariyerlerinde bir tek CL kupası bulunmayan, CL kupasını alabilmek için her şeyi yapabilecek oyunculardan oluşan bir kadromuz var. Tabi ki Real(diğer göz ağrım), Barça, Milan gibi takımların gerisindeyiz ama ben hem yeni TD'nin getirmiş olduğu heyecanın hem de oyuncuların CL'de iştahla oynayacak olmalarının sonucu olarak Chelsea'yi o saydığım takımların gerisine koymuyorum. Benfica'yı zaten öyle ya da böyle geçeriz ama yarı finalde karşımıza gelecek takım bizim için çok önemli, ben Barcelona'yı tercih ederim. Hem geçmişten kalan husumetimizin oyuncularımızı kamçılayacak olması hem de Barcelona'ya takım hâlinde fiziksel üstünlük kurabilecek olmamız sebebiyle Barça bizim için Milan'dan daha işimize gelecek bir rakip olur diye düşünyorum. Barça hâla çok iyi ama hem Barcelona'lıların biraz başarıya doymuş olması hem de deplasman (Stamford Bridge'de affetmeyiz) fobileri işimizi kolaylaştıracak unsurlar arasında geliyor. Chelsea kötü bir sezon geçiriyor olabilir ama her şeyi yapmaya yetecek gücümüz var, karamsar olmaya hâcet yok.

• Di Matteo boş hoca degil West Bromwich'i Premir Lige 2. olarak çıkardı hatta 91 puanla rekor kırdı en çok puan toplayan 2.takım olarak tarihe geçti Bromwich.
    Sezon sonuna kadar galibiyet serisi devam ederse Matteo ile devam etsin Abramoviç reis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semgöz

Di Matteo boş hoca degil West Bromwich'i Premir Lige 2. olarak çıkardı hatta 91 puanla rekor kırdı en çok puan toplayan 2.takım olarak tarihe geçti Bromwich.
    Sezon sonuna kadar galibiyet serisi devam ederse Matteo ile devam etsin Abramoviç reis.

evet bromwich ile çok iyi şeyler yaptı ancak abramovich in şl hedefi var ve bunu gerçekleştirmek için mourinho gibi usta teknik adamlarla çalışması lazım.

Real Madrid ve Milan dan sonra en sevdiğim kulüptür avrupa da ekler misin beni de
  • @ Last Selection ekledim.

AVB dan umudum vardı benim.Sanırım birazda zamana ihtiyacı vardı ama CL haricinde tüm başarıları gören bir takım oldukları için ve abramovicinde en çok CL yi istediği için tahammül edilmedi kendisine zira 3-1 lik napoli yenilgisi ilk maçta AVB kalsaydı elenmeye gidecekti.Di Matteo ne kadar başarılı olursa olsun Chelsea başına uzun vadede getirmezler.

AVB'nin aynı zamanda en büyük hatası Lampard ve Drogba ile olan problemleriydi.

Bu takımda Terry,Lampard,Drogba dokunulmazdır.
  • fa cup'ta leicester ile maç var şu an
    cahill gol attı, formayı çıkardı. içinde "pray 4 muamba" yazıyodu duygulandım lan helal olsun adamlara. muhtemelen herkesin içinde aynı şey yazıyordur
  • 3:0 oldu torres attı 3.golü
  • Torres gol atmış sevindim valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Torres gol atmış sevindim valla

Hem de 2 tane attı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Torres gol atmış sevindim valla

Hem de 2 tane attı.

vay be 1 tane daha atmış
  • Chelsea yavaş yavaş toparlanıyor,Çarşamba City'i yenerse Di Matteo ile devam edilmezse çok yazık olur.
  • Torres gol atabiliyor mu yav?
  • El Nino geri döndü
  • http://www.dailymotion.com/video/xpizr4_chelsea-5-2-leicester-all-goals-highlights_sport?start=11#from=embediframe

you tube da bulamadım özeti saçma sapan şeyler yüklemişler bu maçın adını kullanarak

• 4'te 4 yaptı Chelsea. Takım kendine geliyor, bu gazla FA Cup'ı da alırlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.